Skocz do zawartości
lis22

Immortals Fenyx Rising / Gods and Monsters

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziwnie działa na forum wyszukiwanie tematów więc nie wiem, czy gra ma już swój wątek?

Jest to dawny "Gods and Monsters", który miał się ukazać w lutym tego roku ale został zmieniony, podobno z powodów z zastrzeżoną nazwą?

Byłem dosyć zainteresowany tym tytułem ale po przesunięciu premiery i zmianie tytułu mój entuzjazm osłabł, nie pomogły też gameplaye ale od piątku są już przedpremierowe gameplaye i gra daje radę - ma szybki i trochę podobny do "AC Odyssey" system walki ( jest zwolnienie czasu, gdy wykona się unik w odpowiednim momencie ) i ciekawa narracja pod postacią Zeusa i Prometeusza, która często odnosi się bezpośrednio do gracza. Trochę może odpychać prosta, kreskówkowa oprawa graficzna ale przynajmniej nie powinno być takich problemów z optymalizacją, jak w przypadku "AC Valhalla" ;)

Zastanawiam się tylko nad wersją gry - wydanie pudełkowe kosztuje 199 zł a cyfrowe wydanie z Seasson Passem i dodatkową misją to 399 zł, podobnie jak w przypadku Valhalli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo interesująco, czaję się od momentu pierwszej zapowiedzi, ale czekam na recenzje. W końcu co Ubi, to Ubi, nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odrzuca ta plastelinowa, dziecinna stylistyka, nienawidzę tego w grach chociaż wiem, że mogę na tym tracić jeśli tytuł jest dobry ale mimo wszystko obrzydza mnie tak samo jak "cell shading" swego czasu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Mnie odrzuca ta plastelinowa, dziecinna stylistyka, nienawidzę tego w grach chociaż wiem, że mogę na tym tracić jeśli tytuł jest dobry ale mimo wszystko obrzydza mnie tak samo jak "cell shading" swego czasu.

Bo ja wiem? Taki "Prince of Persja" 2008 to świetna gra i do tej pory wygląda dobrze dzięki zastosowanemu stylowi graficznemu.

Tak swoją drogą, mogliby się dogadać z Disneyem i zrobić taką grę o Herkulesie ?

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak obserwuje co się dzieje i teraz nie ma brutalnych gier jak SOF np. gdzie rozczłonkowywanie ludzi to przyjemność, kiedyś nawet gry wyścigowe były brutalniejsze, a ta gra to też nie moje klimaty wszystko takie dziecinne kolorowe i słodkie jak Troskliwe Misie. :E

IJTCcELAbVgHK.gif

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grafika nie była tak szczegółowa jak dzisiaj, więc ta brutalność była taka umowna i dużo się działo w wyobraźni gracza, pewnie stąd ta tęsknota: bo kiedyś to było ... Patrząc na taką Valhallę to nie widzę tego ugrzecznienia gier a Fenix jest z założenia grą lżejszą, więc nie musi epatować brutalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaciekawiła i zwróciłem na nią uwagę jeszcze jak była GaM.Jak skończę Valhalle to zagram napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:
  • Windows Game Central – 4,5/5
  • CGMagazine – 3/10

Przelewy nie dotarły na czas? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,5/5 to bardzo dobra ocena, warta przelewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie 6,5/10 można powiedzieć, czyli typowy średniak, pismaki wiadomo jak oceniają, trzeba poczekać na graczy. Ale wiadomo to Ubi$oft tutaj tera każda gra jest reskinem poprzedniej oni już od dawna nie potrafią nic nowego wymyśleć, już nawet Bethesda ich wyprzedza z pomysłami wystarczy wspomnieć o Starfield np. 

https://www.metacritic.com/game/pc/immortals-fenyx-rising

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wklejanie scr, lub cytowanie tego żałosnego serwisu bym odrazu bany dawał. 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AndrzejTrg napisał:

Za wklejanie scr, lub cytowanie tego żałosnego serwisu był odrazu bany dawał. 

Teraz dopiero spojrzałem że to ta :kupa: PPE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Za wklejanie scr, lub cytowanie tego żałosnego serwisu bym odrazu bany dawał. 

jaki masz problem z PPE ? taki sam gównoportal o grach jak wiele innych. Co za roznica czy skopiujesz screen z tego portalu czy z portalu do ktorego sie tamten portal odnosi w newsie. nie sraj żarem bo to grozi pożarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Azakiel napisał:

jaki masz problem z PPE ? taki sam gównoportal o grach jak wiele innych. Co za roznica czy skopiujesz screen z tego portalu czy z portalu do ktorego sie tamten portal odnosi w newsie. nie sraj żarem bo to grozi pożarem.

Masz GOLa, Eurogamer, IGN, Gram to po polsku, aha i zawsze należy szukać źródła które pewnie jest na jakimś VG247, PCGamer itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun premierowy:

Jak w Valhalli pasuje mi tylko męski Eivor, tak tutaj, tylko babka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo na nie, bardzo bardzo na nie... a teraz to myślę, że jednak kiedyś zagram.
Jakieś się to po prostu... sympatyczne wydaje.

Chociaż mitologii specjalnie nie kocham, wolałbym zdecydowanie jakieś inne klimaty. Ale pewnie w fikcyjnym uniwersum trudniej byłoby sklecić pretekstową i dowcipną fabułę.

Ciekawe, czy po Olimpie przyjdzie czas na Asgard. A potem jakieś inne uniwersa... jakieś indyjskie chyba jeszcze byłoby możliwe? Egipskie też! Che che... będzie co kserować.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Lypton napisał:

4,5/5 to bardzo dobra ocena, warta przelewu.

Masz racje... mózg mnie oszukał i myslałem, że jest 4,5/10 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka w sam raz gra na święta by zagrać z dzieciakiem, btw ta postać to on czy ona bo nie mogę rozróżnić? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona. Ale można zrobić onego. Kreator postaci jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kreator ale postać żeńska jest tu postacią domyślną na wszystkich materiałach promocyjnych i jakoś bardziej mi pasuje.

Jestem ciekaw, czy jako "Gods and Monsters" z premierą w lutym 2020 gra wyglądała inaczej i miała inny gameplay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to nawet wygląda, dawno nie grałem w coś podobnego. Jak przejdę Outer Worlds i Dooma Eternal to się zainteresuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pograć chwilę, a wciągnęło mnie na prawie trzy godziny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już grę - PC 199 zł w pudełku tylko ulotka z Season Pass i karta z kodem ;)

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy twierdzą lekceważąco, że to jest po prostu Assassyn dla dzieci, a dokładnie rzecz biorąc, przerobione Odyssey i bez żadnych zmian ... Z Odyssey ten tytuł łączy tylko miejsce akcji i podobny system walki oraz fakt, że za grą stoją twórcy Greckiej odsłony AC, w przygodach skrytobójców nie zbiera się roślinek i owoców, żeby odnawiać życie i ważyć eliksiry, ambrozji żeby wzmocnić życie i piorunów Zeusa, żeby wzmocnić wytrzymałość, nie ma też głównej bazy, w której podnosi się poziom postaci, ulepsza zdrowie, wytrzymałość, broń, umiejętności, itp. W tej grze jest na prawdę dużo zbieractwa, rejony świata też nie są tak płynne, jak w AC, bo z zielonej scenerii przeskakujemy, np. do lokacji wulkanicznej, gdzie jest skaliście i gorąco. Żaden Assassyn nie ma też takiej narracji pod postacią Prometeusza i Zeusa, oraz tak lekkiego klimatu - gry z serii AC traktują się  raczej śmiertelnie poważnie a IFR to raczej komedia, zgrywa.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Assassin jest normalnie dostępny na polskim Amazonie w świetnej cenie: https://www.amazon.pl/Thermalright-chlodzenia-cieplowodów-wentylator-aluminiowa/dp/B09NSTR7JZ Do 4000D lepiej dokupić ze dwa wentylatory na front. Alternatywnie be quiet! 500DX: https://www.ceneo.pl/93925243 Lepszy dysk: https://allegro.pl/oferta/dysk-ssd-crucial-t500-2tb-z-radiatorem-m-2-2280-pci-e-gen4-ct2000t500ssd5-14998454806 Ale gwarancja tylko sprzedawcy, trzeba zarejestrować na stronie producenta żeby mieć gwarę Cruciala. Alternatywnie: https://www.x-kom.pl/p/672287-dysk-ssd-seagate-2tb-m2-pcie-gen4-nvme-firecuda-530-heatsink.html https://www.ceneo.pl/119352284 Ogólnie Samsung się nie opłaca, ich dyski już się nie wyróżniają.
    • Ja tam zbliżam się do 30h i już skończyłem 10 rozdział. Ciężko oderwać się od ekranu, bo co chwilę się coś dzieje. Poboczne zadania robię jedynie jak jestem w pobliżu zleceniodawcy. Niczego specjalnie nie szukam, bo dla mnie takie odhaczanie pozycji z listy rzeczy do zrobienia jest głupie. Jeszcze sporo przede mną, ale spokojnie oceniłbym ten tytuł na 9/10 i typował, że będzie to tegoroczne GOTY. Gdyby system walki był lepszy to już w ogóle byłbym zachwycony.
    • Ja mimo ze gadam natywnie po angielsku to lubie miec napisy bo chce zrozumiec 100% tego co mowia. Czesto w grach masz terminy z zakresu virusologii jak tutaj czy inne terminy technologiczne jakich czlowiek nigdy nie slyszal ani nie uzywal 
    • Rozpoczyna się zaoranie CBA, pytanie jest takie co zrobi z tym Duda, gdyż PiS-iory już kwiczą . Kamiński, jesteś twarzą tego wszystkiego, co CBA się skompromitowała. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nagly-apel-mariusza-kaminskiego-do-cba-przetrwajcie,nId,7420258
    • zasilanie dodatkowe mi nie przekadza, dysk jest dobrze odczytywany ( jest o dziwo lepiej odczytywany niz taki ssd lexar czy patriot (pewnie dlatego ze mam dodatkowe zasilanie prądkowe)) no i jest duzo tanszy.    muszę ogarnąć jakiś pojemnik na te dyski dyski 2,5 zewnetrzne na usb nie biore nawet pod uwagę, nie zdąrze go zapełnić a juz sie zepsuje
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...