Skocz do zawartości
lis22

Immortals Fenyx Rising / Gods and Monsters

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, bocieque napisał:

Wygląda jak zrzynka z Zeldy

I bardzo, kurna, dobrze. BotW to ekskluzyw, więc fajno, że dostajemy substytut dostępny dla wszystkich.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lypton napisał:

I bardzo, kurna, dobrze. BotW to ekskluzyw, więc fajno, że dostajemy substytut dostępny dla wszystkich.

Zelda 1986 grałeś? :E

NES_01.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brzydka ta Zelda w porównaniu z GaM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że brzydsza jak lepsza. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie tak, ale jedno drugiego nie zmienia :D
Pomyśl jaka byłaby fajna, gdyby do tego była ładna!

Jak z kobietami - ładna i mądra jednocześnie to kumulacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna i mądra, nie idą w parze :lol2: Pograłem trochę w Zeldę na emu, ale mnie nie wciągnęła, za to ta gra przypadła mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wolisz ładne od mądrzejszych! 8:E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ACV w abo. Ubi+ to przy okazji trwania subba sprawdziłem tą grę i... jest super! O wiele bardziej podoba mi się niż ACV. 

Tak wciąż jest to open-world Ubi z toną rzeczy do roboty, ale nieco ulepszony. Nie ma tylu znaczników co w Assasinach. Samemu odkrywamy co gdzie się znajduje, jakie skarby są rozsiane po całej mapie. 

Wizualnie IMO jest prześliczna. Kogoś może odrzucać ta "cukierkowa" oprawa, ale mi się akurat ten "art-style" i paleta kolorów  podoba:
 

Zrzut-ekranu-76.png


Zrzut-ekranu-78.png

obraz-2021-04-15-230752.png


Walka jest podoba do tej co w ostatniej trylogii AC, ale jeszcze bardziej urozmaicona. Są tu lekkie i silne ciosy, ogłuszające, a także specjalne. Można walczyć łukiem, mieczami, toporami, w powietrzu, a ponad to rzucać przedmiotami w przeciwników wielkimi głazami jak i mniejszymi kamyczkami. Te większe oczywiście zadają największe obrażenia , ale za to zużywają wytrzymałość. Mniejsze lecą szybciej, ale mniejsze obrażenia zadają itd. Fizyka w grze jest nawet ciekawa, można ścinać drzewa, kolumny i rzucać nimi. Duże głazy rozpadają się na mniejsze... 
Wariacji przeciwników jak na razie trochę mało. Póki co mógłbym policzyć na placach jednej ręki. Może później się to zmieni. Jak w AC są także legendarne zwierzęta. 

Puzzle chociaż nie są aż tak dużym wyzwaniem to są nawet interesujące.  Trzeba ułożyć układankę obrazkową przesuwając odpowiednie klocki,  obciążyć odpowiednio "przyciski", aby otworzyć drzwi, wystrzelić zdalnie sterowną strzałę w jakiś punkt czy zagrać w rytm na lirze.  Za rozwiązane "łamigłówki" otrzymujemy materiały, a za nie możemy modyfikować bronie, pancerze, umiejętności czy soczki (soczki zdrowia rosną na drzewach :D). 

Gram na normalnym poziomie i do tej pory nie uświadczyłem czegoś takiego jak grind mimo, że miałem informacje aby wrócić jak się wzmocnię. 

Sama historia jest luźna, opowiadana z jajem, a Greccy bogowie przedstawieni prześmiewczo. 
Muzyka  także mi się podoba. 
8h za mną i świetnie się bawię, jak na razie nie czuję znużenia. 

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczyłeś czegoś w rodzaju mikro przycinek? Zacząłem grać na premierę (miałem dostęp w abo) i za cholerę nie dało rady u mnie nawet przy 30fpsach różnymi sposobami tego wyeliminować. Cały czas były lekkie, takie malutkie ścinki niezależnie czy coś się działo czy nic się nie działo :/

Daj proszę znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze podczas walki, poruszania się?  Menu zdolności mi trochę muli jak się pojawia podgląd jak wygląda umiejętność.  A tak to nie, raczej jest płynnie "na oko". Nie sprawdzałem żadnym programem fps.  A i miałem jeden crash do pulpitu. Nie wiem co jest z tymi grami Ubi - w ACV jak w tej grze crash. :E  Chociaż tutaj tyko raz się zdarzyło do tej pory od ponad 8h. 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - w grze, czy to podczas zwykłego biegania i "zwiedzania" czy też podczas walki.

No cóż, poszukam po forach czy to już naprawili i trzeba będzie się czaić na jakąś fajną promkę bo podobnie jak Tobie, mi również gra przypadła do gustu :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co pograłem w demko i baaardzo, baaardzo mi się podobało. PS2 vibes poczułem, te Ratchety, Jaky i Sly Racoony, w ostatnią Zeldę nie grałem, ale też jej vibes poczułem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quazowi także się spodobała.
 

Wspominał o tym samym co ja wyżej. Małej różnorodności przeciwników. Niestety.  Przy okazji powiedział, że muzykę robił Gareth Coker, gościu odpowiedzialny za soundtrack z Ori. Nic dziwnego, że mi się także podoba. :D 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie zaciekawiła ta gra. 

Na ile to godzin? Wiecie pytam, bo jestem ofiara dłużyzny Valhalli.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quaz mówił, że spędził w tej grze 30h, ale nie wiem czy ją ukończył. Chyba tak, na HLTB średnia to 25h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, ostatnio dokupiłem w promocji seson pass ale jednak Valhalla bardziej mi się podoba - tutaj jest za mało walki a za dużo zbieractwa i zagadek, przez co rozgrywka jest bardziej monotonna i powtarzalna - na + jest fabuła, humorystyczna narracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jaycob napisał:

Quaz mówił, że spędził w tej grze 30h, ale nie wiem czy ją ukończył. Chyba tak, na HLTB średnia to 25h. 

30-40 godzin na wyczyszczenie wszystkiego brzmi jeszcze rozsądnie.

Poczekam na jakąś promkę poniżej 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...