Skocz do zawartości
Visteris

Klawiatura do 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką klawiaturę polecacie do 300 zł? Mogę dopłacić 50 zł. Najlepiej jakby była mechaniczna z niebieskimi switchami. Może być głośna. Przewodowa oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpórka pod nadgarstki ma być, światełka? Design wybajerzony gamingowy, czy raczej prosty?

Wstępnie proponuje SPC GEAR GK 540 lub SPC Gear GK630K. Ta druga nie wiem jak z dostępnośćią. Obie mają podświetlane klawisze. Oczywiście światełka można wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Flik napisał:

Podpórka pod nadgarstki ma być, światełka? Design wybajerzony gamingowy, czy raczej prosty?

Wstępnie proponuje SPC GEAR GK 540 lub SPC Gear GK630K. Ta druga nie wiem jak z dostępnośćią. Obie mają podświetlane klawisze. Oczywiście światełka można wyłączyć.

Dobrze jakby podpórka była. RGB może być. A o co ci dokładnie chodzi z Designem gamingowym? bo nie rozumeim xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zerknij na SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Blue RGB. Chodziło mi o udziwniony wygląd klawiatury. Taki hm...przekombinowany.

Ogólnie w tym budżecie myślę, że będziesz miał w czym wybierać.

W sumie do tej GK 540 też chyba można dokupić podpórkę na magnesy. Klawiatura ma metalowy korpus.

Nie wiem co jeszcze można poecać w tym budżecie.?  Może inni się odezwą.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Flik napisał:

To zerknij na SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Blue RGB. Chodziło mi o udziwniony wygląd klawiatury. Taki hm...przekombinowany.

Ogólnie w tym budżecie myślę, że będziesz miał w czym wybierać.

A jest może jakaś cała biała z RGB i TKL? I czy można było dokupić do niej podpórkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2020 o 15:03, Flik napisał:

To zerknij na SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Blue RGB. Chodziło mi o udziwniony wygląd klawiatury. Taki hm...przekombinowany.

Ogólnie w tym budżecie myślę, że będziesz miał w czym wybierać.

W sumie do tej GK 540 też chyba można dokupić podpórkę na magnesy. Klawiatura ma metalowy korpus.

Nie wiem co jeszcze można poecać w tym budżecie.?  Może inni się odezwą.

A która lepsza GK550 GK630 czy LANPARTY 2? I są jakieś podpórki które mógł bym dokupić? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GK550 ma podpórkę. Co do pozostałych dwóch nie wiem poszukaj. Może napisz nawet maila do producenta (GK630).

Ja nie wiem, która lepsza bo żadnej z nich nie miałem. Mam GK 540 na brownach. Wcześniej jakaś tania membrana z RGB, którą zalałem.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...