Skocz do zawartości
X-KOM.PL

Wracamy do salonu w Galerii Łódzkiej

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko gotowe, czas ponownie otworzyć drzwi łódzkiego salonu. Załoga zamelduje się na miejscu w pełnym, dotychczasowym składzie, już 28 listopada 2020 roku. Salon mieści się w ścisłym centrum miasta, towarzyszy mu wiele miejsc parkingowych. Co więcej, od razu po otwarciu nie tylko odbierzesz zamówienie, ale i zrobisz zakupy na miejscu.

Przypominamy jeszcze dane teleadresowe:

Galeria Łódzka

• al. J. Piłsudskiego 15/23,
  • lokal. 01.SH.022, I piętro
  • 90-307 Łódź

Godziny pracy:

• Poniedziałek – Sobota: 9:30 - 21:00
  • Niedziela 10:00 - 20:00

Telefon i mail:

• lodz@x-kom.pl
  • 34 377 00 06

więcej informacji https://www.x-kom.pl/aktualnosci/7243-wracamy-do-salonu-w-galerii-lodzkiej.html

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Wczoraj testowalem strixa3080 w diablo na UV na 0.9mv dochodzi do 360W.... Bez UV spokojnie do 450W
    • Ja w D2 zamierzam (wstępnie) ograć tylko singla, raczej z nostalgii mimo wszystko, ale narazie Kena ma pierwszeństwo. 12 godzin grania za mną i dopiero teraz ogarnąłem o co chodzi z tymi leżącymi sowami (posągi), że trzeba je ustawiać na tych świecących kamieniach z wizerunkami sów
    • To co Ty tutaj robisz? Szufladkujesz ludzi z tego forum jakbyś był lepszy od innych. Ja odnoszę zupełnie inne wrażenie - mnie to forum wiele razy pomogło, sam też mogłem pomagać i wiele się nauczyłem/dowiedziałem dzięki wypowiedziom mądrzejszych ode mnie - od tego przecież jest forum, by wymieniać się doświadczeniami i pomagać sobie nawzajem ale do tego trzeba dorosnąć i podchodzić do innych ludzi normalnie. Wracając do tematu - wymianka na 5600x/5800x powinna załatwić sprawę.
    • Polecam Thermaltake Massive 20 RGB to naprawdę kawał solidnego sprzętu 👍 Posiadam i jestem z niej mega zadowolony. Moją opinię potwierdzoną zakupem znajdziesz tutaj  https://www.morele.net/podstawka-chlodzaca-thermaltake-massive-20-rgb-1777286/ To najlepsza podkładka jaką możesz kupić do GP76 lub GE76. Jest wręcz stworzona dla tego zestawu.  Drugi raz też bym ją kupił.     
    • Cześć,  w ten weekend w aplikacji, rabaty nawet do 38% i dostawa do Paczkomatu za 0 zł.  Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu rabatowego: weeknd Wszystkie produkty objęte promocją: https://promocje.x-kom.pl/promocja-w-app Oto kilka przykładów produktów które znajdziecie w promocji: - OPPO Reno5 5G 8/128GB Starry Black zamiast 1699 zł zamówimy za 1499 zł - LG 65NANO803PA zamiast 3758 zł zamówimy za 3299 zł - ASUS D413DA-EK233T R3-3250U/8GB/256/W10S zamiast 1899 zł zamówimy za 1699 zł - Lenovo Tab M8 A22/2GB/32GB/Android Pie WiFi zamiast 459 zł zamówimy za 399 zł - Garett Kids Fine czarno-niebieski zamiast 239 zł zamówimy za 159 zł Promocja obowiązuje wyłącznie w aplikacji mobilnej i trwa do 26 września 2021 roku lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego. Pozdrawiamy zespół x-kom
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...