Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje po prostu dla 8klasisty czegos wiekszego niz smartfon. Oglada tylko anime i gada na fejsie. Plus troche rysuje. Nie gra. Jakies propozycje? Sensowne? Dziekuje za pomoc!!!

Edytowane przez Skromnajolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BTPOTW napisał:

Podaj jakikolwiek budżet bo sensownym tabletem do 2000 będzie iPad edukacyjny a do 1000zł Lenovo Tab M10

Dzieki za odzew. Problem tkwi w tym, ze padl nam laptop i musze razem zmiescic sie w budzecie 4300. A tablet jest potrzebny tyko jako zamiennik smartfona do tego zeby nmie siedziec nad smartfonem caly czas. ale nad tabletem xd nie jet potrzebny w celach edukacyjnych. Znalazlam w czwartek asusa za 3200 i nie byloby problemu, w piatek ten sam asus kosztowal juz 3600, a dzis... 3700. I budzet nam sie rozwalil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko co znajduje cos za 3300 to... brak albo odbior w Zdunskiej Woli, ile mozna czasu spedzac, zeby wydac wlasne pieniadze hahaha Dzieki! A Lenovo są w miarę, że się nie psują?

 

30 minut temu, BTPOTW napisał:

Czyli masz 4300zł na zakup laptopa i tablet (jeśli dobrze zrozumiałem). Więc w kwestii tabletu skłaniałbym się do powyższego Lenovo- wtedy na laptop zostaje 3300zł a tym budżecie da się znaleźć coś co będzie miało nieco nadmiaru mocy przy zastosowaniach domowych/edukacyjnych office excel itd.

a może ten laptop? https://allegro.pl/oferta/asus-vivobook-15-x509ja-i5-1035g1-8gb-512ssd-win10-9958956936?utm_feed=c9faa3c7-f817-45a7-9529-84b750279de2&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za przypomnienie, bo ten co wybralam jako pierwszy tak mial wlasnie, ale podskoczyli z cena do 3700 z 3200... I nie chodzi o czarny piatek itp. W zeszla srode Asus 512JP jeszcze kosztowal tyle, wczoraj 3600, a dzis 3700 :(

 

 

 

Edytowane przez Skromnajolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2020 o 17:42, Skromnajolka napisał:

Potrzebuje po prostu dla 8klasisty czegos wiekszego niz smartfon. Oglada tylko anime i gada na fejsie. Plus troche rysuje. Nie gra. Jakies propozycje? Sensowne? Dziekuje za pomoc!!!

HP 15s Ryzen 5-4500/8GB/512/Win10 3199 zł
Procesor 6 rdzeniowy, matryca FULL HD IPS, całkiem przyzwoita grafika zintegrowana jeżeli w przyszłości pojawią się mniej wymagające gry.

Z 14-calowych Dell Inspiron 5405 R5-4500U/8GB/512/Win10
Ten sam który podałem wcześniej. Wersja mniejsza 14-calowa, lecz z zainstalowanym systemem. Matryca FULL HD WVA odpowiednik IPS, niezłe wykonanie w większości z aluminium, podświetlana klawiatura, wydajny 4 rdzeniowy procesor przy tym sporo wydajniejsza grafika od Vega 8.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Po części masz rację ale budżet jest ograniczeniem. Ja mam starego MyTaba 10' III który ma 1 GB RAM ? i na nim działam do dzisiaj. Nie jest demonem prędkości ale zdaję sobie sprawę z jego ograniczeń. Da się więc i na słabszych sprzętach korzystać. Jak potrzebuję więcej mocy to siadam do laptopa.

No żeby włączyć i wyłączyć to 1GB na pewno wystarczy. Na dziś minimum to 3GB, dlatego z sensownych opcji polecam:

Huawei MediaPad M5 Lite 8 WiFi 3/32GB 9.0 szary

Mam, korzystam, jest OK do podstawowych zadań, a nawet jakieś gierki da radę uruchomić. 8" też powinno być optymalne- nie za duże nie za małe, tym bardziej że tablet ma być " wsparciem" dla laptopa.

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, AUT06 napisał:

Nie opowiadaj głupot jeśli nie korzystasz z tablet-a z 1 GB RAM. Spokojnie filmy na YT i Facebook na nim działa.

Sam opowiadasz głupoty więc ja tu już nie mam nic do roboty.

Mniejszy ekran moja propozycja ma celowo, do tego LTE nie jest podstawowym wyposażeniem.

Laptop miał być najtańszy i sensowny- uważam, że Huawei M5 Lite spełnia wymagania autora  (szczególnie w zakresie najtańszy sensowny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...