Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jest jak napisałeś. Tak więc co mogę w tej sytuacji zrobić ? By oczyścić zupełnie system ze wszystkiego (z jakiegoś shotu szpiegującego) by był tak jak nowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Przemek_2 napisał:

Pewnie jest jak napisałeś. Tak więc co mogę w tej sytuacji zrobić ? By oczyścić zupełnie system ze wszystkiego (z jakiegoś shotu szpiegującego) by był tak jak nowy?

Jeżeli jest tam Windows 10, to pobierasz obraz ze strony Microsoftu, tworzysz bootowalnego pendrive'a, a później instalujesz na komputerze czysty system.

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10ISO

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Przemek_2 napisał:

Normalnie powracasz do ustawień fabrycznych z usunięciem wszystkich danych. Wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.12.2020 o 16:27, Krystek94 napisał:

@majster991

Z dajesz sobie sprawe, ze polecasz mu laptop z odswiezaniem ekranu 60Hz? 

No i??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Siema forumowicze!    Mam luźnych 400 zł do wydania..  spec: Ryzen 5 3600 (4.1)  RTX 3060 ti Msi oc  Zasilacz Termaltake 630 w.  16 gb ram crucial balistix tactical 3200 mhz chłodzenie cpu be quiet pure rock slim i ogólnie  dodatkowe wentylatory które dobrze wpływają na tempy podzespołów.  Gram na rozdzielczości 1080p na full all.    Patrząc na przyszłość w jaki sposób mógłbym rozdysponować tą gotówką? Na myśl przychodziła mi sprzedaż ramu i kupna 3600mhz, ale z tego co widziałem  w benchmarkach to przyrost fps to jakies max 5  fps.  Co mógłbym kupić , sprzedać  itd aby zabezpieczyć się na następne 3 lata gier na ultra w 1080p lub grać w 1040p?   
    • Siema forumowicze!    Mam luźnych 400 zł do wydania..  spec: Ryzen 5 3600 (4.1)  Msi b450 vdh pro max  RTX 3060 ti Msi oc  Zasilacz Termaltake 630 w.  16 gb ram crucial balistix tactical 3200 mhz chłodzenie cpu be quiet pure rock slim i ogólnie  dodatkowe wentylatory które dobrze wpływają na tempy podzespołów.  Gram na rozdzielczości 1080p na full all.    Patrząc na przyszłość w jaki sposób mógłbym rozdysponować tą gotówką? Na myśl przychodziła mi sprzedaż ramu i kupna 3600mhz, ale z tego co widziałem  w benchmarkach to przyrost fps to jakies max 5  fps.  Co mógłbym kupić , sprzedać  itd aby zabezpieczyć się na następne 3 lata gier na ultra w 1080p lub grać w 1040p?   
    • Siema forumowicze!    Mam luźnych 400 zł do wydania..  spec: Ryzen 5 3600 (4.1)  RTX 3060 ti Msi oc  Zasilacz Termaltake 630 w.  16 gb ram crucial balistix tactical 3200 mhz chłodzenie cpu be quiet pure rock slim i ogólnie  dodatkowe wentylatory które dobrze wpływają na tempy podzespołów.  Gram na rozdzielczości 1080p na full all.    Patrząc na przyszłość w jaki sposób mógłbym rozdysponować tą gotówką? Na myśl przychodziła mi sprzedaż ramu i kupna 3600mhz, ale z tego co widziałem  w benchmarkach to przyrost fps to jakies max 5  fps.  Co mógłbym kupić , sprzedać  itd aby zabezpieczyć się na następne 3 lata gier na ultra w 1080p lub grać w 1040p?   
    • Dla mnie jest to ACDsee 3.1 Zaczęło sie na WIn 9.X/ME, przeżyło XP & 7 i co dalej instaluje tą wersję na win10 XD 
    • "Ale mnie dźwięk powiadomienia przestraszył  oglądam sobie live Daytonę 24 2021 (wirtualną) a tu powiadomienie." Oglądałeś skupiony czy przysypiałeś już trochę?  hehe Kiedyś też oglądałem jakieś ciche nagranie i dałem większą moc na głośnikach więc jak przyszło powiadomienie z pclab forum to wyrwało mnie z kapci.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...