Skocz do zawartości
Hpst

Zestaw do gier - 4100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ten WD Green to nie jest jakiś ekologiczny dysk? Prędkość odczytu (maksymalna)  545 MB/s. Troche wolno.  Nie podano prędkości zapisu.

Taką prędkość to mają zwykłe SATA SSD. Brałbym NVME. M2.

Rysio jest teraz w nieakceptowalnej cenie.

Ja w tej cenie złożyłem zestaw na Intelu I5 10400 i RTX 2060.  Tyle, że teraz akurat ten model nie jest dostępny w sklepie gdzie składałem.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że RTX masz dostępne.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rx5600 xt będzie dobrym wyborem w tej cenie? Czy lepiej kupić tańszy 1660 super? Kupiłbym rtx 2060 ale obecnie nigdzie nie można go znaleźć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to żadna karta nie jest dobrym wyborem bo na rynku robi się tragedia z dostępnością. 

Ten RX 5600 XT kosztował niedawno 1399 zł i to była dobra cena - obecnie dobra nie jest.

Może szukaj używek RTX 2060, jak znajdziesz coś za ~ 1400 zł z długą gwarancją to zawsze 2 stówy w kieszeni.

 

Ewentualnie na przeczekanie używka jakiegoś GTX 1660 za te 700-800 zł. Jak się poprawi sytuacja na rynku to odsprzedasz ze stratą może 100 zł i kupisz coś lepszego.

Edytowane przez Dirian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://proline.pl/koszyk/26e8fde1 sapphire to nie jest ale ten RX ma akceptowalna cene, płyta ATX, dysk NVMe i wszystko dostepne

Edit: ta ostatnia stówkę albo do kieszenie albo dorzucić do lepszego zasilacza https://proline.pl/zasilacz-modularny-xpg-core-reactor-650w-80-gold-corereactor650g-bkceu-p1394469

Edytowane przez Bobson89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...