Skocz do zawartości
Meistero

Urządzenie wielofukncyjne - DOM (atrament) np. Epson L3151

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Szukam niewielkiego urządzenia wielofunkcyjnego do mieszkania(zastosowaina typowo domowe - NIE Home Office):
- skanowanie
- druk w kolorze ( atrament)
- tusze dolewane jak w Epson Ecotank/HP Ink Tank;  planuję pracować na oryginalnych tuszach, więc zależy mi, żeby nie zbańczyć z kosztami zakupu tuszy/uzupełnień
- okazjonalnie będę drukować zdjęcia w formacie 10x15 na papierze foto ~ 230-250g/m2
-  budżet A: do 750 zł / budżet B: do 1000 zł ( w zależności od specyfikacji/gwarancji).

Wstępnie upatrzyłem sobie model: Epson L3151 - co możecie o nim powiedzieć?

Przydałoby się abym na sprzęt załapał się na gwarancję 3-letnią ( 1 rok + 2 lata przedłużona po rejestracji na stronie producenta) - z tego co się zorientowałem taka możliwość jest dla urządzeń Epson. Podobno urządzenia Brother tez mają 3 lata/3 lata+ gwarancji...

Wiem, że Epson miał promocję "Cashback" - fajnie gdybym miał możliwość skorzystania z takowej lub z promocji tego typu u innego producenta urządzeń.

Reflinki - TAK ale z ceną niższą niż są dostępne na ceneo:-)

 

Edytowane przez Meistero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam na niego dobrej promocji:-)

W x-kom brak dostępności i jedynie od nich otrzymałem skromny rabat.

Edytowane przez Meistero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat jakiś czas temu kupił  Epsona EcoTank ITS L4150 i jak na razie, czyli 4-5 miesięcy spisuje się dobrze. Eksploatacja też nie wychodzi źle i można rozszerzyć gwarancję do 3 lat, ale nie wnikałem, jak to dokładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie: Espona L3151  to liczyłem, że uda mi się za 799 zł z X-KOM minus rabat od nich zakupić - ale brak dostępności i ceny poleciały wszędzie mocno do góry ( podobno w dystrybucji puste półki)

Nic na siłę - poczekam, może po Świętach/w Nowym Roku uda się zakupić w bardziej przystępnej cenie niż w obecnym czasie:-)

Ten model ITS 4150 - zbyt wiele nie wnosi i chyba wolałbym 3160, który ma dodatkowo wyświetlacz lcd

HP Ink Tak ze względu na długość gwarancji - tylko 12mcy odrzucam.

Edytowane przez Meistero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...