Skocz do zawartości
Trevox

Problem z rozszerzeniem plików "otwórz za pomocą"

Rekomendowane odpowiedzi

https://imgur.com/a/YrFbqjt

Witam, mam problem z dwoma plikami .dff .txd Nie chcący otworzyłem za pomocą Explorera i Painta. Teraz nie mogę tego usunąć regedit nic nie dał. Chce usunąć te otwieranie za pomocą bo pliki normalnie nie działają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klikałeś na plik PPM > otwórz za pomocą > wybierasz aplikację - zawsze używaj.

Jeżeli nie jest to możliwe, a przywracanie systemu nie pomoże, to użyj programu Tweaking.com - Windows Repair Free, który przywróci domyślną konfigurację.

Edytowane przez omkar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Do mnie w południe przyszła konsola zamówiona 18.12 w neonet (bundle z TLoU2, niestety tylko takie "zestawy" wtedy sprzedawali), jestem w trakcie konfigurowania i przenoszenia danych z PS4 Pro. Jeszcze mam jedno zamówienie opłacone w MediaExpert (też z 18 grudnia), no ale w zaistniałej sytuacji nie ma to już dla mnie znaczenia.  
    • Klimatyczne na pewno będzie. Grając w VII sralem w gacie (przeszedłem z żoną). Generalnie unikam horrorów ale w to zagram
    • Powrót do przeszłości? a mówili że 4 części już nie nakręcą
    • Właśnie skończyłem grę. Jako fan i gracz który uważał oryginalną Mafie za niedoścignione arcydzieło i ogrywał ją z wypiekami na twarzy w 2002 roku muszę przyznać że Remake wyszedł im całkiem nieźle, historia trochę nieco zmieniona ale trzymająca się kupy, pomimo że pamiętam każdą jedną misję z oryginału jakby to było wczoraj to oceniam Remake na 8/10. Miło było przenieść się znów do Lost Heaven. Na plus na pewno oprawa graficzna, wycisnęli z tego silnika bardzo dużo a gra prezentuje się najlepiej w nocy, w dzień jest przeciętnie natomiast przerywniki filmowe zrobione na najwyższym poziomie, szkoda jedynie że miałem lekki stutter w jeździe po mieście i nie wiem czy to jest spowodowane ale pamiętam że dużo osób na to narzekało. Co może być przyczyną ? Dysk na SSD, monitor z g-sync i 3060 Ti. 
    • Na moim aorusie przy pl 57% core -300 i mem +600 robi mi 91mhs przy 210w poborze pradu temp na karcie 45 stopni i wentyle na 85%. Pasta ktyonauta u mnie tez pewnie duzo dala. Za swojego aorusa placilem 4500 zl w pazdzierniku i to wtedy byla zaporowa cena a dzis jak na promocji:) Oj zwrocia sie thermo pady i nie tylko. Moja kopie za 25zl na dobe przy kosztach okolo 4.5zl W miesiac z 500zl powinna zrobic na czystko jak 24h bedzie pracowac. Takie tam liczby tylko. Mam jeszcze ventus 3060ti oraz aorus 3070. Razem kopia na dobe za 60zl minus 10zl na prad. Jedna grafe kupilem dodatkowa i jak zarobi na siebie to dam w prezencie chrzesniakowi, aby na gtx1060 sie nie meczyl juz. Polecam thermopady kazdemu;)  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...