Skocz do zawartości
sk09372

Reszta zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem PALIT GeForce RTX 3060 Ti Dual 8GB  niestety tylko taki został. Na resztę mogę wydać do 3000zł jak macie jakieś propozycje to był bym wdzięczny bo jestem zielony w temacie. Komputer ma służyć do gier,najlepiej w 1440p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie czy do procesora i5 10400f jest konieczne dodatkowe chłodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest konieczne musisz odpowiedzieć sobie sam. Ja pod wpływem lektury internetu od razu kupiłem dodatkowe. Nie wiem jak działa stockowe.

Możesz założyć to boxowe i zobaczysz jak będzie sobie radzić z temperaturami i czy nie będzie dla Ciebie zbyt hałaśliwa. Albo po prostu kup coś od razu.

Spartan 4 MAX, albo nieco drożej ale lepiej Fera3 wystarczą. To jest w miarę chłodny procesor, którego i tak nie podkręcisz.  Ja mam to drugie

"Można w zejść z prockiem do 10400f i wziąć coś na z490" To jest dobra myśl. Tym bardziej, że odpada ci wydatek na kartę graficzną.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box z temperaturami sobie poradzi aczkolwiek najciszej nie będzie. Najwyżej dokup cooler za jakiś czas o ile stwierdzisz taka potrzebe.

 

Edytowane przez Bobson89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie,najgłupsze pytanie, dlaczego nikt do zestawu nie dodaje napędu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz system możesz zainstalować z pena. Chyba producenci dochodzą do wniosku, że coraz mniej ludzi go używa.

Jak potrzebujesz to musisz brać obudowę z wnęką 5/25 cala.

Alternatywą jest napęd zewnętrzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stare gry są na płytach chyba że już nikt nie gra w takie staroci jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, sk09372 napisał:

Ale stare gry są na płytach chyba że już nikt nie gra w takie staroci jak ja

Bo większość gier działa z luncherow (steak, epic, origin itd) nawet instalując z płyty wchodzi pod lunchery i aktualizacja na dzień dobry. Sam mam z 3 reklamówki pudełek i leżą w szafie, a na dobrą sprawę może z 10 gier mam co nie jest pod nic podpiete.

Edit: stare gierki też idzie kupić dosłownie za grosze. Ponadto większość obudów nie ma miejsca na napęd. Można dokupić na usb :)

Edytowane przez Bobson89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się że ten mój palit 3060 ti to jakieś bedziewie teraz nie wiem czy go nie sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...