Skocz do zawartości
skowronek1510

Jak najtańszy telefon do zdjęć z ekranem do 6"

Rekomendowane odpowiedzi

Bonżur, 

Temat wałkowany 100 razy (wcześniej przejrzałem forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi).

Szukam jak najtańszego telefonu (1000zł max, ani złotówki więcej) do robienia zdjęć. Tyle. Dodam, że poprzez "robienie dobrych zdjęć" mam namyśli dokumentowanie rodzinnych wypadów, także nie musi to być aparat uchwycający ruch skrzydeł motyla.

Drugie wymaganie to wielkość - wszystko powyżej 6 cali obsługuje mi się źle, nieporęcznie.

Dodam, że mój ostatni telefon to Redmi 4x

 

Za wszystkie propozycję z góry bardzi dziękuję.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, temat trochę ciężki bo jest deficyt małych ekranów z dobrymi aparatami w tym budżecie. Jeśli używki wchodzą w grę to szukałbym Huawei p20(pro) , może udało by się trafić p30 (mi się udało pół roku temu za 700 zł) Ewentualnie xiaomi mi 9 se. Z nowych to chyba tylko Huawei nova 5t w promocjach po około 1000zł, ale tu juz 6,26' ekran. 

Edytowane przez AnshuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, oczywiście jeżeli będzie coś z ekranem 6,2 będzie ok, natomiast 6,5 to już zbyt dużo.

Zastanawiałem sie nad MI 9 SE. Czytałem jednak, że jest tam problem z baterią.

Rozumiem, że temat jest ciężki w małym budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to temat jest ciężki gdyż bardzo mało jest telefonów w okolicach 6' w dzisiejszych czasach. 

Jeśli chodzi o mi 9 se to jak przyjdzie użytkownik Above to coś powie o tej baterii ale nie kojarzę żeby były tam jakieś problemy. Chociaż jest pewna prawidłowość - mniejszy telefon, mniejsza bateria. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9 SE mam jako służbowy. Przy takim normalnym użytkowaniu wymaga co dziennego ładowania czasem wytrzyma ciut dłużej . Tak do 800zl warty uwagi jak znajdziesz z gwarancją. Z plusów dobre aparaty , niezła wydajność , bardzo dobry ekran amoled , gabaryty i pomimo brak Jack bardzo dobrze gra na przejściówce. Z minusów soft , słabe wibracje , problemy z automatyczną jasnością , opóźnione powiadomienia , bateria która w terenie na LTE nie daje pewności że wytrzyma do wieczora.

Alternatywa Oppo A91 , pomimo że większy podobnie leży w dłoni i nie odczuwa się że jest ciezszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Na papierze mi 10 lite wygląda fajnie. Ale z pewnością ma też swoje bolączki jak soft i nie tylko. W tej cenie to fajny telefonik tyle że nie do dostania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...