Skocz do zawartości
Kszyrztow

The Callisto Protocol

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego, że Lumen nie jest taki cacy i ma trochę bamboli. Dlatego też pojawił się NVRTX w UE ;)

Do tego nie jest taki lekki jak się wydaje, a konsole mają moc jaką mają. Dlatego jak się pojawi coś lepiej wyglądającego na UE na konsolach to będzie śmigać na niskiej rozdziałce i nie wspominając o ilości klatek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gret napisał:

Gierka pachnie NextGenem nie mogę się doczekać piątku :)

Od 2 lat czekamy na tego typu gry i może się wreszcie doczekamy :E

4 godziny temu, jerryyy napisał:

Też chce już grać :D

Jak my wszyscy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki dopiero w dzień premiery, podejrzana sprawa :E Tak czy siak preorder na ps5 jest, remember, do preorders

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calisto zakupione ale oczywiście zwykła edycja, a nie Deluxe, niedoczekaie ich ! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra będzie dobra to każdy z podstawową wersją i tak pewnie sp zakupi :lol2:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że kupiłem kartę Radeona to z ciekawości na OLX śledziłem po ile ludzie będą wystawiać voucher na Callisto i Dead Island 2. Jeszcze tydzień temu były 2 oferty za 300 i 320 złotych. Coś chyba nie ma chętnych bo teraz te same oferty nadal wiszą już za 200 i 250. Niedługo tych kodów dojdzie więcej i będą latać po 150 i mniej ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dziwisz, jawne lecenie w jajko. Ludzie nie biorą pod uwagę tego, że Dead Island 2 może być kupą ale patrzą na obecną cenę preordera i wołają za to kokosy. Kody z takich promocji zawsze są tańsze niż aktualna oferta, to co wyrabiają obecnie posiadacze takich kodów to po prostu chęć zarobienia ale moim zdaniem nikt nie da więcej jak ~250zł za obie te gry tym bardziej, że Dead Island 2 to jedna wielka niewiadoma.

Osobiście usilnie szukam tylko The Callisto Protocol z tej promocji, daję 150zł z miejsca i mam problem, Dead Island 2 mnie nie interesuje. i właśnie tu mamy paradoks tej paczki - dwie gry połączone w jedno, do tego na dwie różne platformy (Steam oraz Epic) a to nie pasuje wielu osobom bo po pierwsze winduje to cenę, po drugie nie każdy chce obie te gry mieć.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, najs_sc napisał:

Jako że kupiłem kartę Radeona to z ciekawości na OLX śledziłem po ile ludzie będą wystawiać voucher na Callisto i Dead Island 2. Jeszcze tydzień temu były 2 oferty za 300 i 320 złotych. Coś chyba nie ma chętnych bo teraz te same oferty nadal wiszą już za 200 i 250. Niedługo tych kodów dojdzie więcej i będą latać po 150 i mniej ?

Nawet za 250 to dobra oferta bo masz 2 gry i wychodzi po 100 PLN za nowość na premierę ?

Godzinę temu, ditmd napisał:

Jeśli gra będzie dobra to każdy z podstawową wersją i tak pewnie sp zakupi :lol2:

Ja dalej niezdecydowany na jaką platformę i jaką wersję brać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2022 o 15:16, caleb59 napisał:

A co się dziwisz, jawne lecenie w jajko. Ludzie nie biorą pod uwagę tego, że Dead Island 2 może być kupą ale patrzą na obecną cenę preordera i wołają za to kokosy. Kody z takich promocji zawsze są tańsze niż aktualna oferta, to co wyrabiają obecnie posiadacze takich kodów to po prostu chęć zarobienia ale moim zdaniem nikt nie da więcej jak ~250zł za obie te gry tym bardziej, że Dead Island 2 to jedna wielka niewiadoma.

Osobiście usilnie szukam tylko The Callisto Protocol z tej promocji, daję 150zł z miejsca i mam problem, Dead Island 2 mnie nie interesuje. i właśnie tu mamy paradoks tej paczki - dwie gry połączone w jedno, do tego na dwie różne platformy (Steam oraz Epic) a to nie pasuje wielu osobom bo po pierwsze winduje to cenę, po drugie nie każdy chce obie te gry mieć.

Może do RX7900XT będą dorzucać kodziki tylko na The Callisto Protocol to będą śmigać po 100 PLN ?

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy bedzie dostepny preload na Steam?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Myst napisał:

Wie ktos czy bedzie dostepny preload na Steam?

Pewnie jak zawsze czyli najpóźniej 24h przed premierą.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witryna Truetrophies zbierająca informacje o pucharkach potwierdza, że 1% wszystkich graczy The Callisto Protocol zdobyło już platynowe trofeum. Można podejrzewać, że są to dziennikarze lub pierwsi gracze – redakcje otrzymały kod na pozycje w zeszłym tygodniu, a jednocześnie fani horrorów informowali, że udało im się zdobyć tytuł przed debiutem.

Według dostępnych informacji The Callisto Protocol ma wymęczyć entuzjastów calaków i platyn, ponieważ tytuł wymaga ukończenia gry na najwyższym poziomie trudności.

Mimo wszystko zainteresowani już teraz znaleźli czas i siły, by zgarnąć pucharek „To koniec, @Jaycob”, który otrzymacie po zdobyciu wszystkich dzbanków"

za plepleple.pl

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lamparcicho napisał:

The Callisto Protocol ma wymęczyć entuzjastów calaków i platyn, ponieważ tytuł wymaga ukończenia gry na najwyższym poziomie trudności.

Ale na tym najwyższym za który trzeba zapłacić bo jest w wersji Deluxe ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lamparcicho napisał:

"Witryna Truetrophies zbierająca informacje o pucharkach potwierdza, że 1% wszystkich graczy The Callisto Protocol zdobyło już platynowe trofeum. Można podejrzewać, że są to dziennikarze lub pierwsi gracze – redakcje otrzymały kod na pozycje w zeszłym tygodniu, a jednocześnie fani horrorów informowali, że udało im się zdobyć tytuł przed debiutem.

Według dostępnych informacji The Callisto Protocol ma wymęczyć entuzjastów calaków i platyn, ponieważ tytuł wymaga ukończenia gry na najwyższym poziomie trudności.

Mimo wszystko zainteresowani już teraz znaleźli czas i siły, by zgarnąć pucharek „To koniec, @Jaycob”, który otrzymacie po zdobyciu wszystkich dzbanków"

za plepleple.pl

Powinni mi dać klucz wcześniej i free. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Powinni mi dać klucz wcześniej i free. :E 

Z takim PS avatarem, to wcale nie dostaniesz! ?

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak zawsze przy premierze interesują technikalia.

Czy optymalizacja jest sensowna, bo w sumie te wymagania to nie wiem o co kaman. Rekomendowane RTX 1070 oznaczają detale Niskie w Full HD i 30 klatkach? Cholera wie. Już w wielu produkcjach podają bardziej szczegółowe wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, azgan napisał:

 

 

Wygląda na to że faktycznie jest dobrze :glodny:

Recki jakiegoś randoma, który złamał embargo, raczej nie będę brał pod uwagę.

12-14h ciarów to imo wystarczająco dla mnie. :D   Mam nadzieję, że jumpscarów będzie jak najmniej.

Znając swoje powolne przechodzenie gier to pewnie i dobiję do 20h.;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jaycob napisał:

Podobno na PS5 już można pobierać. ;) 

Na co będziesz brać na PC czy PS5?

16 minut temu, Szambo napisał:

Mnie jak zawsze przy premierze interesują technikalia.

Czy optymalizacja jest sensowna, bo w sumie te wymagania to nie wiem o co kaman. Rekomendowane RTX 1070 oznaczają detale Niskie w Full HD i 30 klatkach? Cholera wie. Już w wielu produkcjach podają bardziej szczegółowe wymagania.

Mnie też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaycob napisał:

12-14h ciarów to imo wystarczająco dla mnie. :D   Mam nadzieję, że jumpscarów będzie jak najmniej.

Dead Space wielokrotnie przechodziłem. Jak gra jest dobra to się do niej wraca i bardziej cieszy przeżycie drugi i trzeci raz tej samej godziny niż kilku godzin po raz pierwszy w jakimś smętnym sanboksie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o której odblokują wersje PC, na steam licznik obecnie pokazuje 1 dzień 21 godzin więc wychodzi piątek przed południem jakoś ;) 

Mogliby puścić z czwartku na piątek jak to pewnie będzie miało miejsce na konsolach.

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...