Skocz do zawartości
Kszyrztow

The Callisto Protocol

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, azgan napisał:

Ciekawe jak The Callisto Protocol działa na najpopularniejszym GPU na STEAM 8:E

Jeżeli tą grę kupił ktoś kto nie posiada karty minimum serii 30XX to niezły musi być z niego psych (albo fan 25 fps'ów w niższych rozdziałkach) :D 

Edytowane przez Element Wojny
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, frog67 napisał:

Jak ładujący się GIF :E  

Mówisz że aż tak źle jest aktualnie? Nawet A Plague Tale Requiem nie dojechało tak tego GPU a też były kwiatki na premierę tylko że tam gra za 4 zł więc mniej bolało ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to Callisto też kosztowało 4zł to pewnie inna byłaby tutaj dyskusja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Jeżeli tą grę kupił ktoś kto nie posiada karty minimum serii 30XX to niezły musi być z niego psych (albo fan 25 fps'ów w niższych rozdziałkach) :D 

Ja nawet nie sprawdzałem. Zapytałem tylko czy mogę liczyć chociaż na 1440p w 60fps z RT na RTX3070 i wylała się fala odpowiedzi po których poleciał zwrot na STEAM a chciałem zaszaleć i wydać hajs na tytuł  AAAA z innych zwrotów na koniec roku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ścinki są, ale zdecydowanie mniejsze niż to co widzę na strimach. Jak widzę jak ludzie mają pół sekundowe albo dłuższe ściny co chwilę. U mnie co parę minut zgubi parę fps. Gram bez RT oczywiście.

Gorzej, że pograłem prawie 2h i takie sobie to. Walka wręcz mocno meh. Idę przed siebie, otwieram drzwi (3-4 razy ta sama animacja w ciągu minuty), wyskakują potworki. Po ubiciu ich w ilościach kilkunastu już ziewam. Nie wiem, dawno w Dead Space nie grałem, ale mam wrażenie, że pod względem gameplayu, Callisto Protocol to kilka kroków wstecz. Takie raczej drewno. Z mojej strony prawdopodobnie poleci refund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeci raz się nie nabiorę na gorącą premierę w grudniu :E  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Ehh @azgan nie masz wyobraźni.

 

No zajefajnie to wygląda i działa aż żałuję że zrobiłem refunda - przekonałeś mnie tym materiałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

No zajefajnie to wygląda i działa aż żałuję że zrobiłem refunda - przekonałeś mnie tym materiałem ?

No i dobrze kupisz na PC za 50zł działającą grę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to teraz sobie siedzi obserwuje i ciśnie bekę i pewno żałuje że premiera rimejka nie jest bliżej :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej jestem z tych co się nie przypierdalają, ale aż mnie szczypie Czekałem długo, żeby pograć, a to jest jakiś żart. Cyber przy tym to był popis kunsztu devów.

Zwróciłem, za rok może mi przejdzie. Jak coś takiego wyjdzie z Starfieldem to chyba do końca życia będę grał w Cities Skylines. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

No i dobrze kupisz na PC za 50zł działającą grę. :)

Raczej nie bo do tej pory już przejdę. Ale to co pokazałeś to mam nadzieję że oglądałeś? Dobrze to ani nie wygląda ani działa :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Element Wojny napisał:

 

Ja akurat jestem BARDZO wybredny (ze wszystkim zresztą), a większość tego co Wy tu gracie to nawet palcem nie tykam z różnych powodów. Chodzi mi o to że w takim gąszczu wydawanych gier bardzo łatwo przegapić coś fajnego, coś co nie jest ostro promowane za grube $$$ przez największych wydawców i największe serwisy gamingowe, coś co można nazwać niszą. Kiedyś też sądziłem że tylko duże gierki AAA będą w stanie spełnić moje wymagania, ah jakże się myliłem. 

To co byś polecił? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bocieque napisał:

U mnie ścinki są, ale zdecydowanie mniejsze niż to co widzę na strimach. Jak widzę jak ludzie mają pół sekundowe albo dłuższe ściny co chwilę. U mnie co parę minut zgubi parę fps. Gram bez RT oczywiście.

Gorzej, że pograłem prawie 2h i takie sobie to. Walka wręcz mocno meh. Idę przed siebie, otwieram drzwi (3-4 razy ta sama animacja w ciągu minuty), wyskakują potworki. Po ubiciu ich w ilościach kilkunastu już ziewam. Nie wiem, dawno w Dead Space nie grałem, ale mam wrażenie, że pod względem gameplayu, Callisto Protocol to kilka kroków wstecz. Takie raczej drewno. Z mojej strony prawdopodobnie poleci refund.

Dla mnie The Callisto Protocol to nowa część Dead Space ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Raczej nie bo do tej pory już przejdę. Ale to co pokazałeś to mam nadzieję że oglądałeś? Dobrze to ani nie wygląda ani działa :szczerbaty:

Pewnie że oglądałem, czekam na benchmarki zWORMz Gaming np, na GTX 960 test tej gry, ten chłop na tony sprzętu i się bawi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dagedy napisał:

Ja raczej jestem z tych co się nie przypierdalają, ale aż mnie szczypie Czekałem długo, żeby pograć, a to jest jakiś żart. Cyber przy tym to był popis kunsztu devów.

Zwróciłem, za rok może mi przejdzie. Jak coś takiego wyjdzie z Starfieldem to chyba do końca życia będę grał w Cities Skylines. 

Cyber na premierę na PC wyglądał lepiej, na Steamie gra miała także oceny "mieszane" ale w granicach 60%. Poza tym CP na PC dział lepiej niż na konsolach, a tutaj jest na odwrót. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dagedy napisał:

 

Zwróciłem, za rok może mi przejdzie. Jak coś takiego wyjdzie z Starfieldem to chyba do końca życia będę grał w Cities Skylines. 

No co ty, przecież to bugthesda, co tam może się nie udać? ?

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy fix ponoć skuteczny :E 

7u59MM7.jpg

  • Like 2
  • Haha 7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob ale ja nie mogłem w grze wrócić do menu głównego, bo mnie do pulpitu wywalało. I patrzenie na migający element oświetlenia to instant redukcja do 40 FPS.

@lpcl jestem naiwny i całym serduszkiem wierzę, że aż tak nie zanurkuje xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem wlasnie kupic na PS5, palec na buy now ale wachalaem sie czy nie kupic wersji deluxe. No i wchodze na youtube co mi daje wersja deluxe a tu recka od skill up mi wyskoczyla. Not recommended. Obejrzalem pare recenzji i ja sobie daruje w full price. Kupie jak bedzie latalo po 100pln

Gra podobno nie ma elementow enviroment story co bardzo lubie. I to jeden dlugi korytarz i bosowie z recyklingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że spora grupa piszących na forum steam to jednak idioci bo za stutter obwiniają Denuvo, a nie że developerzy nie dopilnowali kompilacji shaderow i ogólnie położyli LAGĘ na PC 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, frog67 napisał:

Pojawił się nowy fix ponoć skuteczny :E 

Głosowanie portfelem zawsze działa. Im więcej będzie zwrotów, tym szybciej zepną tyłki i tą grę naprawią. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, frog67 napisał:

Widzę że spora grupa piszących na forum steam to jednak idioci bo za stutter obwiniają Denuvo, a nie że developerzy nie dopilnowali kompilacji shaderow i goólnie położyli LAGĘ na PC 

Polozyli tez lage na xboxa. Tylko na PS5 chodzi dobrze. Tak samo bylo z assasins creed valhala jak pamietacie. Chocby trawa fajna gesta na PS5 a na pc i xbox lipa

1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Głosowanie portfelem zawsze działa. Im więcej będzie zwrotów, tym szybciej zepną tyłki i tą grę naprawią. 

spokojnie. Za miesiac bedzie w promocjii :E to ludzie kupia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przyjdą do króla na kolanach. 

xbox_2_FIX.jpg

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz już wiem czemu Glen Schofield na ostatnich materiałach był taki nerwowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...