Skocz do zawartości
Kszyrztow

The Callisto Protocol

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mamy kolejny bubel. Gracze chyba za bardzo wzięli sobie do serca powiedzenie: "Był czas przywyknąć". Nie wiem skąd się bierze ta miernota u graczy, że akceptują taki syf ? Sami są miernotami i im to nie przeszkadza ? 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jerryyy napisał:

Postać mogła by szybciej biegać bo czasami to usypiam przez to na kanapie... 

Ja sobie specjalnie chodze a nie biegam. Mniej ścina, na dłużej starczy i można sobie podziwiać lokacje :E 

35 minut temu, amsztel napisał:

Gra kosztuje 250pln - to nie jest tzw. "full price"? :> 

Ja dałem 350 za sezon pasa :E  Niestety tak się napaliłem na tą grę że i 500zł bym dał jakby wystawili taka cenę xD 

Edytowane przez Zigu17
  • Confused 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lis22 napisał:

Co to znaczy "nieopłacona recenzja"?

To znaczy taka w której plusy nie śrubują oceny z automatu maksymalnie w górę, a minusy nie są pomijane albo opatrzone jakąś odklejoną notką "nic nie widziałem, nic nie słyszałem" bądź "technikalia w mojej opinii nie wpływają na ocenę gry". 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch NIC  nie zmienil, dalej jak się wchodzi do nowych pomieszczeń to pojawia się stutter :E  

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, frog67 napisał:

Patch NIC  nie zmienil, dalej jak się wchodzi do nowych pomieszczeń to pojawia się stutter :E  

Czyli generalnie patch wydany na szybko na życzenie działu PR by zminimalizować straty spowodowane słabymi recenzjami z dnia premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch, który waży ledwo 700mb miałby coś zmienić? Co oni tyle czasu robili? Oni wgl to testowali? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, naczelnik5 napisał:

To jest rak dzisiejszych czasow.  Kupuje sie kompa za gruby hajs. Kupuje sie gre ktora tez tania nie jest. Odpalasz i nie mozesz pograc bo stutter , bo crashe , bo fps dropi itp . Producent dostaje info ze cos jest nie tak, wydaje patcha ktory  cos tam naprawia ale nie to co najbardziej przeszkadza w grze. Grubo. Kazda premiera w tym roku ktora mnie interesowala ( a bylo ich moze 3-4) okazywała sie mniej lub bardziej technicznym crapem na start.  Idealnym podsumowaniem sa sytuacje gdzie ktos majacy rtx 4090 graja na ps5 bo na pc się nie da:D W zasadzie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

Ja tam się śmieje, dziś mało dobrych komedi :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, frog67 napisał:

Patch NIC  nie zmienil, dalej jak się wchodzi do nowych pomieszczeń to pojawia się stutter :E  

Czekam dwa lata jak ostatecznie popatchuja cyberpunka ( powiedziałem sobie że przy tym 1.7 zagram :E ). Też kupiłem w przedpremierze, po 8 godzinach odinstalowałem xD No nic tutaj też poczekam dwa lata :E  Warto Warto

Edytowane przez Zigu17
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Ja tam się śmieje, dziś mało dobrych komedi :E

image.png.2e73d4a5c8624c41c4a7df99c5abc437.png

2 minuty temu, jerryyy napisał:

Patch, który waży ledwo 700mb miałby coś zmienić? Co oni tyle czasu robili? Oni wgl to testowali? ?

Sam proces testowania i certyfikacji patcha powinien zająć kilka dni, a mistrzowie zrobili go w 24h i dziw że nie działa :D 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś trafnie skwitowal na steam, ten patch to placebo :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, frog67 napisał:

Jak to ktoś trafnie skwitowal na steam, ten patch to placebo :E 

Dokładnie, pliczek pod publiczkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, skypan napisał:

Czyli mamy kolejny bubel. Gracze chyba za bardzo wzięli sobie do serca powiedzenie: "Był czas przywyknąć". Nie wiem skąd się bierze ta miernota u graczy, że akceptują taki syf ? Sami są miernotami i im to nie przeszkadza ? 

Bubel optymalizacyjny. Ja tego nie akceptuje a co do innych to juz kazdego indywidualna sprawa - nie oceniam ludzi tylko po tym ;) 

14 minut temu, Zigu17 napisał:

Ja sobie specjalnie chodze a nie biegam. Mniej ścina, na dłużej starczy i można sobie podziwiać lokacje :E 

Ja dałem 350 za sezon pasa :E  Niestety tak się napaliłem na tą grę że i 500zł bym dał jakby wystawili taka cenę xD 

Coz - u mnie sie zbieralo i zbieralo az wyszedl CP2077 (mialem preorder) i czara sie przelala raz na zawsze :E 

9 minut temu, Element Wojny napisał:

To znaczy taka w której plusy nie śrubują oceny z automatu maksymalnie w górę, a minusy nie są pomijane albo opatrzone jakąś odklejoną notką "nic nie widziałem, nic nie słyszałem" bądź "technikalia w mojej opinii nie wpływają na ocenę gry". 

Dokladnie. Jak na przyklad recenzja PCgamer. PC freaking GAMER:

"There were definitely some stutters". I tyle. LMAO

To troche co innego niz techniczna analiza od DF, w ktorej jest wyraznie napisane: 

 "Unfortunetly there's no good news here. The Callisto Protocol is unfortunately disastrously poor at launch."

Ja tam biore analize od DF ponad wszystkich innych recenzentow, 7 dni w tygodniu i dwa razy w niedziele.

Edytowane przez amsztel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, amsztel napisał:

Jak na przyklad recenzja PCgamer. PC freaking GAMER:

"There were definitely some stutters". I tyle. LMAO

Cóż, to i tak jest lepsze od tego co dostałem w odpowiedzi od jednego takiego redaktora który 10 grudnia 2020r. wystawił CP2077 notę 10/10 "on podczas rozgrywki żadnych błędów/bugów/glitchów nie zauważył" ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Dokładnie, pliczek pod publiczkę. 

Coś się pali ale gaszą szklanką zamiast gaśnicą.

Na niesczęście dla twórców stutter w tym tytule jest wyjątkowo destrukcyjny i to zarówno dla gameplayu, bo uniki to ważny element, ale jak coś nagle przychaczy to ciężko uniknąć bo już wciskałeś w czas ale gra sobie zrobiła przerwę :E   

że o niszczeniu klimatu nie wspomne wszystko ladne piękne mialbyć jump scare, a tu wszystko wzięło w leb bo przed tem ścinka i nici z budowania klimatu bo dostałeś ostrzeżenie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, amsztel napisał:

Coz - u mnie sie zbieralo i zbieralo az wyszedl CP2077 (mialem preorder) i czara sie przelala raz na zawsze :E 

Dokładnie, to był ten "ostatni raz". 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, azgan napisał:

Dla mnie też jest to duchowy następca Dead Space w nieco innym sosie ?

 

No dokładnie, tempo, klaustrofobia i otoczka dźwiękowa są bardzo zbliżone, ale klimat jednak inny. W sam raz gierka na przystawkę do DS Remaster ?

Jak HDR daje rade w tej grze?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, frog67 napisał:

Coś się pali ale gaszą szklanką zamiast gaśnicą.

Na niesczęście dla twórców stutter w tym tytule jest wyjątkowo destrukcyjny i to zarówno dla gameplayu, bo uniki to ważny element, ale jak coś nagle przychaczy to ciężko uniknąć bo już wciskałeś w czas ale gra sobie zrobiła przerwę :E   

że o niszczeniu klimatu nie wspomne wszystko ladne piękne mialbyć jump scare, a tu wszystko wzięło w leb bo przed tem ścinka i nici z budowania klimatu bo dostałeś ostrzeżenie.

No dokladnie tez o tym samym mowia na filmie od DF. Ze klasyczne jump scare'y zamiast straszyc to degraduja sie do poziomu "almost comical". :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym kogoś tutaj bronił ale to też nie jest tak, że nie wiedzieli w jakim stanie jest gra. Był narzucony termin więc góra pewnie cisnęła żeby wydać. Przed premierą standardowy pr co to nie będzie rtx, uber płynność, cuda na kiju i nadzieja, że jakoś tam będzie to działać day one. I jak jest to teraz każdy widzi. Taki to stan tej gierkowej branży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram sobie na PS5 i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów, poza skopanym HDRem.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, amsztel napisał:

Bubel optymalizacyjny. Ja tego nie akceptuje a co do innych to juz kazdego indywidualna sprawa - nie oceniam ludzi tylko po tym ;) 

Kupując grę na premierę/w preorderze dajesz zielone światło do oceniania ludzi właśnie po tym. Każdy ma prawo się pomylić ale to nie jest pierwszy przypadek wydania gównolitu. Silnik to podstawa. Można przymknąć oko na jakieś babole w grze ale nie na to, że gra na "potężnych" PC działa jak  :kupa:

Edytowane przez skypan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, cyberpunk2020 napisał:

No ja zrobilem jednak refund, mam wrazenie ze tworcy klamia i oszukuja.

To chyba jednak coś więcej niż tylko wrażenie ?

3 minuty temu, ditmd napisał:

Ja tam gram sobie na PS5 i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów, poza skopanym HDRem.

Wszystkie te złe omawiane tutaj rzeczy tyczą się tylko i wyłącznie PC'tów. Konsolowcy powinni sobie stworzyć osobny temat :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, amsztel napisał:

Ja tam biore analize od DF ponad wszystkich innych recenzentow, 7 dni w tygodniu i dwa razy w niedziele.

DF to tacy eksperci że przez cala analizę nie zauważyli ze gamma jest źle ustawione i się obudzili dopiero na koniec. Partacze.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

To chyba jednak coś więcej niż tylko wrażenie ?

Wszystkie te złe omawiane tutaj rzeczy tyczą się tylko i wyłącznie PC'tów. Konsolowcy powinni sobie stworzyć osobny temat :) 

Tak nie bardzo jak na xsx gierka nie ma rtx, działa w 20 klatkach i jakieś glitche graficzne ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze uzyli silnika ktory jest wlasciwie standardem calej branzy, prawdopodobnie najbardziej dopracowany ze wszystkim obecnie silnikow, a i tak gniot technologiczny wychodzi. Gierki z roku na rok staja sie tak skomplikowane i ociezałe, ze trzeba miec team 1000 ludzi po 15 lat expa kazdy zeby ogarnac podstawowe mechaniki prawidłowo, ofc najbardziej po dupie dostaje PC bo kazdy wychodzi z zalozenia, ze PC sie wybroni upgradem sprzetu.

Taka tragedia dzisiejszych czasow giereczkowych, Nvidia cisnie marketing RT ktory zmniejsza FPS o 3/4, deweloperzy sie napalaja na takie bzdety i zapominaja o podstawach jak jednolity framerate.

Edytowane przez cyberpunk2020
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...