Skocz do zawartości
Kszyrztow

The Callisto Protocol

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, caleb59 napisał:

Jasne, powiedz to do konia to może uwierzy. :E Z samych "naklejek za grosze" starcza by kupować teraz gry w najdroższych edycjach. Nie wiem czy chcesz tu komuś zaimponować czy po prostu dalej jedziesz na VPN i udajesz bogatego kozaka.

W sprawie Calisto czekam i obserwuję, nie wiem dlaczego ale boję się powtórki z Dead Space 3, który okazał się niewypałem.

Nie moja wina ze jesteś ignorantem i ciezko Ci przełknac to co pisze druga osoba..  :Ebyś się zdziwił co ludzie potrafią sobie kupić za kilka naklejeczek w ekwipunku :)

Uwierz ze  jakbym miał strugać "bogatego kozaka" to raczej nie gierkami na steamie.. z resztą zauwazylem że wszystko Cie ostatnio piecze, niedawno nawet mieszkanie komuś chciałeś umeblować, bo miał wg Ciebie  "nowobogacka" szafkę za grube pieniądze i doradzałeś  mu kupić coś normalnego..

 

 

 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie piecze tylko nie gadaj głupot, żeby kupować po normalnej cenie 4 nowe gry w najdroższych edycjach to musiałbyś tych naklejek mieć tysiące, to się kupy nie trzyma no ale pozostaje wierzyć na słowo. :E 

51 minut temu, dawidoxx napisał:

...niedawno nawet mieszkanie komuś chciałeś umeblować, bo miał wg Ciebie  "nowobogacka" szafkę za grube pieniądze i doradzałeś  mu kupić coś normalnego..

I znowu pudło - chodziło o przegrzewanie się konsoli PS5 w tak ciasnej klitce.

A co do gry:

 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, caleb59 napisał:

to musiałbyś tych naklejek mieć tysiące :E 

 

 

Dokładnie to miałem dwie takie i kilka z 2015 :)

https://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker | mousesports | Katowice 2014?l=polish

za wszystko dałem wtedy może max 5 dolców albo i mniej

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym ostatnim gameplayu z gamescom gra wygląda jak niedorobiony Dead Space, patrząc na różnice lat pomiędzy tymi grami nawet z Dead Space 3 który wyszedł 9 lat temu i Dead Space 1 czyli 14 lat temu to jest słabo.

Jeszcze nie wiem czy tylko mi się wydaje ale każda walka wręcz to coś w rodzaju oskryptowanego QTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dawidoxx napisał:

Dokładnie to miałem dwie takie i kilka z 2015 :)

https://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker | mousesports | Katowice 2014?l=polish

za wszystko dałem wtedy może max 5 dolców albo i mniej

 

 

 

To o takie naklejki chodziło ? tak czytam sobie co piszecie i myślałem że mówisz o jakiś zwykłych, nie z csgo, a te z Katowic to teraz bogactwo. Ja miałem kiedyś kilka i poprzyklejałem na bronie bo głupi nie wiedziałem że to tak skoczy do góry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, jerryyy napisał:

To o takie naklejki chodziło ? tak czytam sobie co piszecie i myślałem że mówisz o jakiś zwykłych, nie z csgo, a te z Katowic to teraz bogactwo. Ja miałem kiedyś kilka i poprzyklejałem na bronie bo głupi nie wiedziałem że to tak skoczy do góry. 

Nie Ty jeden.. ja kiedyś nakleiłem takie naklejki na standardowe bronie i mam teraz standardowe m4 i ak  z naklejka za 600-800 dolków  :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzis odkryłem ten tytuł... lol :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kadajo napisał:

Właśnie dzis odkryłem ten tytuł... lol :E

Szybko :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2022 o 17:27, dawidoxx napisał:

Na tym pokazie było średnio ;) właściwie nic takiego nie pokazano, chwile postrzelali, gość sobie spadł i tyle.. poprzedni materiał bardziej zachęcał.. mam tylko nadzieje że gra fabularnie da rade i będzie strasznie :D  

Też jestem zdania że na wcześniejszych materiałach lepiej to wyglądało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież:

Dead Space = System Shock 2 + RE4

Callisto Protocol = Dead Space + RE4?

Edytowane przez Dark Ambient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No elo :E

Dodatki fabularne jak najbardziej ok.. oby tylko podstawka dala rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że to krypto early access i będziemy ogrywać ostrą wersję alpha/beta przez te 4 lata w co nie chce mi się wierzyć bo to jest singlowe doświadczenie, nawet coopa nie będzie, dziwna decyzja.

Jeszcze 5 letnie wsparcie w takim Dying Light 2 zrozumiem bo tam jest spory otwarty świat i coop oraz różne wydarzenia online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, azgan napisał:

4 lata? To chyba warto brać wersję z season pass choć czuję że będzie jeden, max dwa dodatki fabularne na rok w takim razie. I to na parę godzin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, święta się zbliżają to trzeba cisnąć żeby zdążyć wydać w tym roku. Brak słów. Niby mamy 2022 rok a ilość godzin w game devie większa niż w jakimś obozie.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat, a nie robota. Już mogli być przełożyć na 2023, a nie koniecznie ich cisnąć na koniec roku. Będzie jeszcze gorzej jak okaże się bublem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko ogłosili datę premiery to już podejrzewałem, że tam jest ostry crunch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crunch to - niestety - nieodłączna część tej branży. Rak, który jednocześnie ją niszczy, jak i napędza. Zjawisko raczej patologiczne i smutne jest to, że przez te wszystkie lata nikt sobie z tym nie potrafił w rozsądny sposób poradzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kszyrztow napisał:

Crunch to - niestety - nieodłączna część tej branży. Rak, który jednocześnie ją niszczy, jak i napędza. Zjawisko raczej patologiczne i smutne jest to, że przez te wszystkie lata nikt sobie z tym nie potrafił w rozsądny sposób poradzić.

Jesteśmy na tym sfokusowani. To widzimy, to nas boli.
Crunch jest cechą zawodów z presją czasu - branża nie jest ważna.
Popracujcie w eventach na przykład.

W czwartek miałem "plan filmowy" - od 8:00 do 4:00 - pyknąłem 20h w robocie.
5:00 oko, 9:00 pisanie zlecenia na sobotę (w piątek 8h w robocie),
w sobotę od 11:00 do 4:00 - 16h w robocie. A to nie gaming. Rozrywka. Eventownia. 

Każdy zawód, gdzie jesteś "niezastąpiony", bo masz swoja wąską działę (i można postawić obok ciebie 3 kolesi na zastępstwo / do pomocy, ale i tak nie ogarną, bo tylko ty wiesz, o co chodzi w tym zadaniu, projekcie, itd.) + zadanie z presją czasu = tak wygląda praca.

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie potrafił? Raczej nikt nie chce bo każdemu wydawcy jest na rękę robić developerów na kasę bo oni z reguły mają kontrakt a za nadgodziny im się najczęściej nie płaci. Niech wydawcy zaczną płacić 200% za nadgodziny, 300% za pracę w niedzielę i się okaże czy crunch jest aż tak konieczny czy może jednak można przełożyć premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ten proceder ciągle występuje, skoro producenci godzą się na takie chore kontrakty i wymogi. O tych śmiesznych premiach za cyferki na Meta i innych kwiatkach nie wspominam nawet. Ta branża jest specyficzna i sama na siebie bata kręci. Jak mnie pamięć nie myli to choćby takie Naughty Dog kręciło nosem na zakładanie związków zawodowych wśród producentów gier, stając niejako w obronie tego zjawiska. To jest problem, którego macki sięgają wielu płaszczyzn.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...