Skocz do zawartości
Knurr

Czy jest to bezpieczne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na samym wstępie napisze że nie wiem czy wybrałem dobry dział w razie czego proszę o przeniesienie a teraz do sedna.

W internecie jest sporo darmowych kluczy do różnych płatnych programów antywirusowych i czy osoba używająca takiego klucza jest rzeczywiście bezpieczna?

Przez bezpieczna mam na myśli czy osoba podająca klucz nie ma dostępu do komputera osoby trzeciej bo funkcjonalność antywirusa to na logikę jest ta sama :P

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, klucz do programu nie instaluje w nim backdora :)

Natomiast czy jest to legalny klucz, to zupełnie inna kwestia...

Ale włamać Ci się do komputera przez klucz do totalna abstrakcja. Co najwyżej przez konkretną lukę ogólnie w danym programie, ale nie z winy klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie abstrakcja. Jeśli jakiś antywirus ma w sobie luki, które można wykorzystać zdalnie, to w interesie włamywaczy może być rozpowszechnienie kluczy do dziurawej wersji. Wtedy włamanie faktycznie będzie z winy klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie sam klucz jest winien, tylko sam program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 godzin temu, januzi napisał:

Niekoniecznie abstrakcja. Jeśli jakiś antywirus ma w sobie luki, które można wykorzystać zdalnie, to w interesie włamywaczy może być rozpowszechnienie kluczy do dziurawej wersji. Wtedy włamanie faktycznie będzie z winy klucza.

Abstrakcja! Niektóre patche (aktywatory) mogą być zainfekowane lub obrazy systemu. Klucz nie ma nic do rzeczy. Jeżeli jest lewy, to aktywacja szybko wygaśnie i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...