Skocz do zawartości
Daisho

HP Deskjet Ink Advantage 4510 - problem z drukiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otrzymałem od znajomego drukarkę która nie działa tak jak powinna. Ma zainstalowany jeden oryginalny czarny tusz i w takim też trybie na chwile obecną funkcjonuje. Problemem jest jej wydruk który wrzuciłem w załączniku. Cokolwiek bym wydrukował zawsze w tych samych miejscach pojawiają się puste lub niedodrukowane linijki. Gdzie szukać rozwiązania? Czyściłem toner opcją w drukarce ale nic to nie pomogło. 

gdfgdfgd.jpg

Zauważyłem że wydruk jest prawidłowy w momencie ustawienia wydruku na największą jakość, a gdy obniżę jakość to puste paski są jeszcze większe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz przytkane dysze w cartridżu. ZMIEŃ GO - albo przeczyść głowicę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Ty tak poważnie ? czy masz problem ze zrozumieniem  tekstu pisanego ?
    • Po drobnych modyfikacjach stanęło na tym: https://proline.pl/koszyk/cd1ac470   Jakieś uwagi?
    • Odpowiadam sam sobie, ale mi się jeszcze przypomniało. Ludzie często patrzą na mapę Warszawy i zastanawiają się dlaczego północny odcinek obwodnicy idzie w zasadzie środkiem miasta. Otóż właśnie dla tego, że idzie według planów z lat 70 Z tym, że w przeciwieństwie do lotniska, dla obwodnicy władze PRL przynajmniej zachowały rezerwę gruntów w rękach państwa i nie pozwalano się budować w zarezerwowanym pasie. Więc nowe władze miały wybór: albo budować na gotowym planie środkiem miasta, albo uwikłać się na kolejne 20 lat w dyskusje o nowej trasie, czy może blożej, czy dalej, kogo wywłaszczać itd.
    • No chyba głównie to - Nier był mocno budżetowy, a tu mieli budżet i duże studio i to widać nawet w demie.
    • No sondaże dla konfy historycznie wahały się od 2% do 15% więc i tak znacznie lepiej niż lewica która 10% to miała w peaku i to też krótko.  No ja właśnie o tym, że co pojawi się nowa partia, która nie jest zbieranką starych komuchów to jest zaraz marginalizowana, szczuta itd. Wszystkie prawdziwe środowiska prawicowe nigdy nie mogły zaistnieć. Udało się im przetrwać dopiero jako konfederacja i to tylko wtedy kiedy głosili radyklane hasła. Inni nie mają przebicia. A jeśli się jakoś przebiją delikatniej to zaraz jest wchłaniane przez resztę, np. nowoczesna, kukiz. Zobaczymy co z Hołownią, ale jak mam obstawiać to w przypadku spadku do poparcia do ok 5% będą wchłonięci przez PO. Prawdopodobnie cały ten system jest zgnity, zaczynając od góry, kończąc na zwykłych szarych ludziach dla których jest tylko PIS i PO, stąd taka sytuacja.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...