Skocz do zawartości
Sovas

[S] ADATA XPG Spectix D60 RGB 2x8gb cl18 3600mhz, faktura vat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Kupiłem Arctic Freezer 7X za 59zł w Proline we Wrocławiu i dołożyłem na bok obudowy wiatrak Arctic P12 SLIM (120x120x15) - też był w Proline za 28zł  W sumie 87zł, wszystko weszło do obudowy i na ten moment na ustawieniach default przy graniu w metro mam temperatury 67-72 stopnie. Karta graf dalej trzyma swoje 61-63 na karcie i 71-74 na złączu. Założyłem jeszcze w obudowie w jednym miejscu stary wiatrak 120x120x25 którego zmieniłem na Arctic P12 SLIM. Czekam na przejściówkę MOLEX żeby go podłączyć i zobaczę czy uda się też zbić kilka stopni. Generalnie jestem zadowolony ale i tak grając w Metro widzę, że na procesorze cały czas wali napięcie 1,3V przy zużyciu procesora 25-35% i taktowaniu 3,7-4,3GHz. Więc tak czy siak chcę napięcia trochę obniżyć żeby temperatura dalej poszła w dół.
    • Ceny poszly w gore, wymagania itd tez, ale kto broni kupic klocka/pleya za 2.5k i bawic sie cala generacje w podobnej jakosci i klatkarzu? Kiedys konsole odstawaly duzo bardziej od pc a przy tym ceny byly znacnzie bardziej porownywalne, teraz jak postep technologiczny zwolnil a do tego producenci jednak kroja gry glownie z mysla o konsolach to o dziwo rozrzut w cenie stal sie jeszcze wiekszy wiec de facto zabawa w gmaingowy komputer jest jak kazde hobby, jak sie chce bawic w najmocniejszebajery to trzeba wydac na to sporo. Czy ten very high wzgledem high i dodatkowe klatki sa warte ogromnej roznicy w kasie to pytanie na ktore kazdy musi sobie sam odpowiedziec. 
    • Ja wiedziałem, że tak będzie. 32 cale to nie jest wcale za dużo. Sam na takim rozmiarze siedzę od dłuższego czasu i spoglądam na coś większego. I jw jak przechodziłem z 24 na 32 cale to miałem większą frajdę niż z kupna nowej karty graficznej i przesunięcia suwaków w prawo. Dla mnie do grania jeżeli chodzi o immersję to wygląda mniej więcej tak 35% to lepsza karta graficzna a 65% to lepszy, większy ekran. Ten innocn 40 był fajny ale bardziej patrzę w stronę c2 42 z tym, że no cena 5k zł i abl, wypalanie... Zobaczymy jak to cenowo będzie wyglądać za pół roku, rok. Jest straszny rozstrzał cenowy. Od 4700 do 7000zł.  6k zł w morele i xkom. Nie wiem od czego to zależy. Może te tańsze to jakieś z początków produkcji ze starszym panelem. https://www.ceneo.pl/128575370
    • Zobacz, czy góra tej pamięci nie jest w jakiś sposób demontowalna bezinwazyjnie (w serii Black ponoć tak jest-ten grzebień można zdjąć). Nawet jeśli tak jest, to może to negatywnie wpłynąć na chłodzenie modułu. Opcja 3 negatywnie wpłynie na wydajność. 2 zostaje.  Przy 1 radiator może całkiem odpaść. On jest chyba klejony do modułu. Nie kombinowałbym w ten sposób. Styka się delikatnie u góry modułu, czy tak w połowie?   Jeśli to drugie to chyba tylko wymiana zostaje.  Jakie masz teraz chłodzenie.
    • dzieki za odpowiedz Dirian. Mialem raczej na mysli support 4k do pracy. Granie w 4k nie jest musem
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...