Skocz do zawartości
Konradox

Seasonic Focus GX 750W 80 Plus Gold

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś potrzebował mam na sprzedaż nowy zasilacz Seasonic Focus GX 750W 80 Plus Gold. Gwarancja 10 lat na podstawie rachunku z proline. Cena 460zł plus wysyłka. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Azgan nie obrażaj się Ale faktycznie powinieneś to dać w spoiler. To nie jest forum smartfonowe. My tutaj chcemy jakości. Odin kiedyś wrzucał screenshoty robiąc zdjęcia TV smartwonem , ale na tych twoich zrzutach z smartfona jest niewiele lepiej. Pliki po ~200KB z hakiem i rozdziałka 2340x1080 . Pisałeś, że masz laptoka z RTX, weź go wykorzystaj następnym razem i wrzuć w porządnej jakości screeny, aby to dało się oglądać w jakości dostosowanej do tego forum i dla jego użytkowników.  
    • Nie wiem jaki jest sens istnienia tego trybu ani to nie wygląda ani działa i jest bo jest. Pewnie Sony chciało żeby było to dodali protezę.  "At least the graphics mode does hold a very stable 30fps. It's basically a locked 30fps, with a dropped frame or 16ms frame very occasionally disrupting that 30fps line. I spent most of my time playing in this mode and it does provide a consistent experience, in combat, traversal, and cutscenes alike. The 60fps performance mode is wobblier. It does stick to 60fps a healthy majority of the time, but as the game progresses the frame-rate can drop into the 50-60fps region during GPU-heavy moments, eg screen-filling particular effects in a battle. Elsewhere, the game is typically a close-to-locked 60fps, with just the occasional dropped frame or two in the mix every so often. Nibelheim also exhibited frame-rate issues in my testing".
    • Ja co aktualizację muszę całą grę pobierać na nowo, do tego już przywykłem. Ale jak niespodziewanie gra mi znika z dysku, gdy akurat chcę w nią zagrać to się lekko denerwuję  Imo trochę wstyd, że flagowa produkcja Mety i do tej pory upgrade pod Questa 3 jest w formie zapowiedzi.   Co do Quaza to racja i należy się mu +. Większość kanałów poświęconych tradycyjnym grom bagatelizuje vr albo wbija jeszcze szpilkę. 
    • To co innego. W czasie wszystkich ostatnich wojen wspomaganie poprzez instruktaż nie było uznawane za bezp. udział w wojnie Niczemu się nie dałem omamić. Od wybuchu wojny w tym temacie - od 2 lat ostrzegam i ostrzegałem, żeby nie lekceważyć rosji. Wg co poniektórych to już od roku podobno Ukraina miała odbić całe terytorium. Nie zanosi się... Wręcz przeciwnie rosja uzna udział wojsk NATO na Ukrainie za bezpośrednie włączenie się do konfliktu i tak będzie w istocie. Jeśli państwo A walczy z państwem B, a państwo C wysyła posiłki państwu A, nawet do obrony, automatycznie państwo C staje się krajem w stanie wojny z państwem B. Zawsze tak było i będzie. To będzie oznaczać wybuch wojny światowej. Naprawdę niektórzy nie odróżniają gry od rzeczywistości. Mam pytanie osobiste: ile masz lat, jaki masz stopień w rezerwie, do jakiej jednostki jesteś przypisany w czasie ogłoszenia mobilizacji no i czy mieszkasz na terytorium Polski? Bo z moich obserwacji w necie to tak wynika, że najbardziej "odważni" na forach to są ci co siedzą po UK i Niemczech i chcą nam robić wojnę. Jak pisałem, ale nie czytałeś chyba dokładnie wszystkiego co jest w sumie na forach powszechne, ale pisałem, że z punktu widzenia wojskowego to właśnie teraz jest najlepszy moment żeby wysłać NATO na Ukrainę, ale jednocześnie oznaczać to może wybuch wojny światowej, której konsekwencji nie przewidzimy. W mojej ocenie obecnie jest sondowanie społeczeństw zachodnich czy by zaakceptowali wojnę bo przypominam, w każdym państwie są wybory.
    • Wiem grałem troche w demo…Ale i tak z dwojga złego chyba to mydło bym wybrał. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...