Skocz do zawartości
raul_ole

Hitman 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Chinach. Misje krótkie po 2h. Grafika fajna. Jedynka i dwójka miały ciekawsze, bardziej intrygujące misję. Tak myślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję, że IOI da łysemu odpocząć - serio.
Hitman to jedna z moich ulubionych francyz, z którą jestem niemal od samego początku, grałem w pierwszego Hitmana i każde kolejne.
Osobiście lubię wszystkie odsłony, bo każda z nich ma coś co mnie urzekło (nawet Rozgreszenie), ale widać ewidentne zmęczenie materiału w nowej trylogii Hitmana.

Przez niemalże 5 lat ta sama technologia, praktycznie brak większych zmian w mechanice gry, algorytmach sztucznej inteligencji - zaczęło mnie to nużyć i frustrować, że co dwa lata średnio wychodzi po prostu pakiet dodatkowych mapek.
Pod wieloma względami gra za mocno trzyma się oryginalnych założeń i mechanik i to w 2021 po prostu mnie razi (kiedy łysy wpadnie na pomysł, że zwłoki można zarzucić na garba, albo kogoś zepchnąć pod schodach? ).
W takiej formule mam nadzieję, że łysy już się nie pojawi - więc albo faktycznie nowa technologia albo odświeżenie formuły lub przynajmniej znaczne jej ubogacenie.
Grając w ostatnią część czuję się jakbym grał w Krwawą Forsę, ale jednak po 15 latach jakie dzieli obie gry mam prawo oczekiwać czegoś więcej.
Dodatkowo wątek fabularny w nowej trylogii jest mocno średni i naciągany, bardziej podobała mi się historia (a raczej jej strzępki) w poprzednich częściach, oraz samo przedstawienie łysego, który w obecnej trylogii jest niczym X-Men, gdzie w pierwszych częściach był to rewelacyjnie wyszkolony, ale nadał człowiek, który jednak miał słabe punkty.

Ja obecną trylogię traktuje jako - musimy coś wydać aby mieć co jeść, a że nie mamy za bardzo żadnej mocnej, dźwięcznej dla ucha gracza marki to skupiamy się na tym co ma największe szanse powodzenia, a że trzy razy pod rząd sprzedajemy tę samą grę to nic :)
Myślę, że stać ich na więcej - szczególnie powinni popracować nad narracją.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Blood Money można było kogoś zepchnąć i tam chciało mi się faktycznie kombinować z wypadkami itp a w późniejszych już mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2021 o 21:04, Zas napisał:

Co to za sztuka przetłumaczyć, jak się zna język. Tak to każdy głupi potrafi. Sztuka przetłumaczyć, jak się nie zna. :E 

czekam na wersje francuska od lecha rocha pawlaka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego lepszy mnitorek ODINowi by się przydał, bo wymazał kolorem zupełnie innym niż podkładka : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 31.01.2021 o 03:45, mikolaj612 napisał:

Mam szczerą nadzieję, że IOI da łysemu odpocząć - serio.
Hitman to jedna z moich ulubionych francyz, z którą jestem niemal od samego początku, grałem w pierwszego Hitmana i każde kolejne.
Osobiście lubię wszystkie odsłony, bo każda z nich ma coś co mnie urzekło (nawet Rozgreszenie), ale widać ewidentne zmęczenie materiału w nowej trylogii Hitmana.

Przez niemalże 5 lat ta sama technologia, praktycznie brak większych zmian w mechanice gry, algorytmach sztucznej inteligencji - zaczęło mnie to nużyć i frustrować, że co dwa lata średnio wychodzi po prostu pakiet dodatkowych mapek.
Pod wieloma względami gra za mocno trzyma się oryginalnych założeń i mechanik i to w 2021 po prostu mnie razi (kiedy łysy wpadnie na pomysł, że zwłoki można zarzucić na garba, albo kogoś zepchnąć pod schodach? ).
W takiej formule mam nadzieję, że łysy już się nie pojawi - więc albo faktycznie nowa technologia albo odświeżenie formuły lub przynajmniej znaczne jej ubogacenie.
Grając w ostatnią część czuję się jakbym grał w Krwawą Forsę, ale jednak po 15 latach jakie dzieli obie gry mam prawo oczekiwać czegoś więcej.
Dodatkowo wątek fabularny w nowej trylogii jest mocno średni i naciągany, bardziej podobała mi się historia (a raczej jej strzępki) w poprzednich częściach, oraz samo przedstawienie łysego, który w obecnej trylogii jest niczym X-Men, gdzie w pierwszych częściach był to rewelacyjnie wyszkolony, ale nadał człowiek, który jednak miał słabe punkty.

Ja obecną trylogię traktuje jako - musimy coś wydać aby mieć co jeść, a że nie mamy za bardzo żadnej mocnej, dźwięcznej dla ucha gracza marki to skupiamy się na tym co ma największe szanse powodzenia, a że trzy razy pod rząd sprzedajemy tę samą grę to nic :)
Myślę, że stać ich na więcej - szczególnie powinni popracować nad narracją.

Zgadzam się z Tobą. Ja po Rozgrzeszeniu zostawiłem Hitmana i widząc, że tylko grafika się zmienia nie mam zamiaru ruszać tych gier.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego hitmana w jakiego gralem to pierwsza czesc z 2000r, robilo to wrazenie w tamty czasie ale jakos sie nie wkrecilem. Dalem szanse 3 czesci rebootu i kurde zaskoczylem sie jak przyjemnie sie w to gra. Zrobili z tego troche taka przygodowke z roznymi scenariuszami ktore mozna przechodzic. Co do grafiki to ssr jest swietne ale tez widac ze to nie do konca gra aaa a wyglad postaci czy animacja odstaje. Przy okazji chyba kiedys w plusie byla 1 czesc a tu odrazu dostajemy jej upgrade graficzny i dokupilem 2 czesc wiec polecam jak ktos nie sprawdzal bo nie lubie skradanek bo warto dac szanse.8/10

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, wompierz napisał:

Zgadzam się z Tobą. Ja po Rozgrzeszeniu zostawiłem Hitmana i widząc, że tylko grafika się zmienia nie mam zamiaru ruszać tych gier.

 

Akurat Rozgrzeszenie coś tam próbowało zrobić na nowo (mi się osobiście podobało, przeszedłem je ze 3 razy), ale ortodoksyjni fani Hitmana się obrazili i od tego momentu IOI jest tak bardzo zachowawcze przy Htimanie, że chyba nawet Ubisoft i EA pozwala sobie na więcej podczas rozwijania swoich franzyz.
Mnie to po prostu już zmęczyło - od tylu lat klepią to samo i końca nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość podciągnięcia kogoś linką do góry tak jak blood money? Brakuje także systemu rozpoznawania jak postać wykonuje dziwne ruchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeeeee, myślałem że dałeś link do spolszczenia swojego autorstwa :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.05.2021 o 19:33, lamparcicho napisał:

Łeeeee, myślałem że dałeś link do spolszczenia swojego autorstwa :P 

Ekran tytułowy przetłumaczył, teraz tłumaczy opcje gry, a pózniej pewnie cele misji:szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gra w Hitmana Trilogy na Xbox Game Pass? jest jakiś sposób, na odpalenie napisów polskich w 1 i 2 części? bo wiadomo, że w trzeciej części nie ma. 

Edytowane przez Sobtainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, lamparcicho napisał:

 

Dodaj odbicia w szybach, nazwij to RT, zwiększy wymagania sprzętowe kilkukrotnie, kup kartę za 10 tysięcy która to udźwignie, ludzie to jednak barany.

  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dozorca napisał:

Dodaj odbicia w szybach, nazwij to RT, zwiększy wymagania sprzętowe kilkukrotnie, kup kartę za 10 tysięcy która to udźwignie, ludzie to jednak barany.

Roczna gra i już morduje najnowsze RTX'y po dodaniu RT do którego zostały zaprojektowane :szczerbaty:. Jakoś muszą naganiać bo RTX40x0 już za rogiem ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ta gra ma naganiać na nową generacje ?

Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sideband napisał:

Tak ta gra ma naganiać na nową generacje ?

Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.

Na bank będą robione w niej benchmarki żeby pokazać jaka to nowa generacja jest potężna a zaraz obok niej Cyberpunk 2077 kolejny tytuły tylko nieco starszy bo z 2020 roku. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie interesuje Hitman nawet porównanie AMD vs NV i tylko 1.5x w RT pokazuje, że optymalizacja leży i nawet nie wykorzystuje przewagi NV w RT.

Tylko dobre gry potrafią wpłynąć na lepszą sprzedaż, a nie taki pachruść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, sideband napisał:

Nikogo nie interesuje Hitman nawet porównanie AMD vs NV i tylko 1.5x w RT pokazuje, że optymalizacja leży i nawet nie wykorzystuje przewagi NV w RT.

Tylko dobre gry potrafią wpłynąć na lepszą sprzedaż, a nie taki pachruść.

Z tego co widzę to jednak kogoś interesuje 

Hitman 3 to ogromny sukces. Gra zwróciła się w niecały tydzień https://polygamia.pl/hitman-3-to-ogromny-sukces-gra-zwrocila-sie-w-niecaly-tydzien,6602065070705536a

a samo Digital Foundry nie robiłoby już któregoś materiału poświęconego tej samej grze gdyby nikt ich nie oglądał zwłaszcza po roku od premiery.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróciła się pewnie dlatego, że koszt produkcji był niewielki skoro klepią jedno i to samo.

Marna integracja odbić przy pomocy RT w tej grze nie podbije sprzedaży nowych kart i samej gry ;)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, sideband napisał:

Zwróciła się pewnie dlatego, że koszt produkcji był niewielki skoro klepią jedno i to samo.

Marna integracja odbić przy pomocy RT w tej grze nie podbije sprzedaży nowych kart i samej gry ;)

 

Ale nowych gier z RT nie ma aż tyle więc będzie wykorzystywana też w benchmarkach i do sprawdzania wydajności. 

Samo DF nie ciągnęłoby też tak długo tematu gdyby Hitman 3 #nikogo bo sami dla siebie nie robią tych analiz ?

A sam Hitman 3 sprzedał się 3 x lepiej od 2

Hitman 3 sprzedał się trzy razy lepiej niż „dwójka” https://www.gry-online.pl/newsroom/hitman-3-sprzedal-sie-trzy-razy-lepiej-niz-dwojka/zd1f9f7

Nie wygląda to na tytuł który nikogo ?

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Płażyński chyba pracuje na wykreślenie z wyścigu o kandydaturę na Prezydenta RP z PiS-u na 2025 rok i zarazem dołączenie w tym gronie do Bocheńskiego, który już został skreślony z tego wyścigu przez wyraźną porażkę z Trzaskiem o Warszawę niecałe 2 tygodnie temu. Choć z drugiej strony do tego wyścigu podobno dołącza następny młody wypatrzony przez Kaczego. Jest to Jarosław Margielski, aktualny prezydent Otwocka. https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-samorzadowe-2024/news-plazynski-wywolal-polityczna-burze-w-pis-ujawniamy-tresc-rap,nId,7457432
    • Tak jest proszę pana, wycięta ramka i na 2 śrubki na stelażu BQ 120mm Oryginalnie był wentylator Zalmana, ale był głośny, to wszedł Arctic, a teraz BQ Na filmiku jest oryginał i widać stelaż do montażu wentylatora. To nie jest wentylator z ramką, tylko taka zubożona wersja i żeby zastąpić oryginał trzeba niestety wyciąć ramkę. https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=zalman+9900+cu#fpstate=ive&ip=1&vld=cid:17b99d1e,vid:8uIN_p7W2I0,st:0 A węże  z chłodzenia grafiki mają 1cm średnicy zewnętrznej (8mm wewnętrznej) i zdecydowałem na miękkie, żeby w każdej chwili można bez demontażu układu wyjąć grafikę, pompkę, czy chłodnicę. Albo wszystko razem cuzamen do kupy. Ważne, że działa i to jak !
    • z czystej ciekawości, jaki procesor w tym zestawie,że takie chłodzenie ? o płytę pytasz budżetówkę vide prime od asusa, a chłodzenie kupujesz takie wypaśne ? hmm  
    • Właśnie co miesiąc +- dochodzi do automatycznego retreningu pamięci ram (do tego jak zrobisz jakieś zmiany w bios, albo nawet wejdziesz i zapiszesz bez zmian, to też się robi). Jeżeli to wygląda tak, że odpalisz kompa i przez jakiś czas system nie wstaje, a potem sam z siebie normalnie się ładuje, to tak ma być. To nie jest problem, a zamierzone działanie. 
    • Tego typu klawiatur na plastikowych nitach już troche wymieniłem bo człowiek oszczędza każdy grosz jak mało zarabia  jak nie masz w tym wprawy i lutownicy aby przetopić nity a pózniej je po wymianie ponownie zgrzać to może być ciężko i lepiej dopłacić do całości jak allas wspomniał, łatwo też uszkodzić zaczepy klawiatury jak dasz za dużą temperaturę na grocie czy tam hocie lub za długo grzejesz to zaczep od klawisza może się zdeformować/przetopić od drugiej strony i nie będzie np odbijał  A co do objawu o którym piszesz to na 100% jest to wina samej klawiatury, usterki kbc inaczej się objawiają.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...