Skocz do zawartości
raul_ole

Hitman 3

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Cebula_Z_internetu napisał:

W dzisiejszych czasach każda "poważna" gra powinna być spolszczona. Dlaczego ktoś w jakimś kraju może grać w swoim języku a my nie? Tak, nie znam angielskiego i nie wstydzę się tego:banan:! Jestem z tego dumny, mam swój piękny język, a nie jakieś "łamerikańskie" seplenienie.

To bez przewodnika, za granicę nie śmigasz na wakacje?? W każdym cywilizowanym kraju, zna się przynajmniej jeden obcy język.... Angielski jest podstawą, ale cóż...

 

A kto postrzega Polskę jako kraj? Wiedzą że tu żyją ameby.... 

Czy powinna być spolszczona? Ja mówię Nie... Po co Polski jak tłumaczenie wypacza czasami, to co po np eng gadają. 

Oglądacie filmy... Z NASZYM lektorem... To pożal się Boże. Tak idiotyczne tłumaczenie, ale uj. Bądźcie jacy jesteście... 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, dawidoxx napisał:

eeYtim5.jpg

Prawie Cyberpunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja taka sama jak w dwójce więc będzie działać nawet na słabszych kompach.

W 4k giereczka leci na ultra aż miło srednio ok 100 fps :)

dfkYI5z.jpg


Obleciałem na szybko miejscówki i zapowiadają się klimatycznie 

EVt4ks1.jpg

 

Jest nawet interaktywny benchmark :E 



 

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Możesz dać.

Kontynent Afrykański w całości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Na wakacjach idzie się obejść bez?

No w Sandomierzu to nie wątpię że angielski zbędny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Widzę dawno nie podróżowałeś.

Wszystko już w Polsce idzie ogarnąć,co gdzie jak jechać a w sklepach zakupy to jak u nas w Biedrze wystarczy cyferki znać i ładować do koszyka?

Z ludźmi jak mniemam nie rozmawiasz w ogóle? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

To bez przewodnika, za granicę nie śmigasz na wakacje?? W każdym cywilizowanym kraju, zna się przynajmniej jeden obcy język.... Angielski jest podstawą, ale cóż...

 

A kto postrzega Polskę jako kraj? Wiedzą że tu żyją ameby.... 

Czy powinna być spolszczona? Ja mówię Nie... Po co Polski jak tłumaczenie wypacza czasami, to co po np eng gadają. 

Oglądacie filmy... Z NASZYM lektorem... To pożal się Boże. Tak idiotyczne tłumaczenie, ale uj. Bądźcie jacy jesteście... 

no a jak.. bo my w JUKIEJ to tak zyjemy, nie to co wy, biedaki hahahahahh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki młody ten Łysek do Hitman Agent 47, on jak Ibisz przez 20 lat odmłodniał. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, kupiłem, zainstalowałem, miałem grać w weekend, ale screeny dawidoxxa mnie za bardzo zajarały, aż przypomina mi się level design z Blood Money. Postaram się zostawić to sobie na weekend, ale chyba nie wytrzymam, mogłem jednak tu nie wchodzić xd

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kupilem ale czekam na patcha z RTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Wu70 napisał:

Pewnie na rynku a gdzie? Taka jest rzeczywistość niezależnie co chcesz. I tak to się w ostatnich latach poprawiło ale zakładam że nie gramy w gry od wczoraj więc nie wiem jak można było grać w gry tylko po pl..

Ja gram od 1999 roku i już większość gier była spolszczona, zdarzały się oczywiście wyjątki gdzie wersji polskiej nie było, nawet Hitman wtedy był tylko eng. Ale dziś to już rzadkość, chyba że naprawdę gramy w inny typ gier. Dlatego też ta ogromna ilość od 1999 roku jest dla mnie niewielka, tak jak napisałem możliwe że preferujesz inne gry w które po prostu nie gram i ich nie znam. 

11 godzin temu, Przemcio666 napisał:

To zależy kto w co gra, cała seria Yakuzy, Persony, gry Dotnod i Telltale, Disco Elysium, większość indyków = luźno ponad 1000 godzin grania, a to tylko przykłady, które wymieniłem na szybkiego. Ja tam sobie nie wyobrażam, żeby bariera językowa (angielski, japońskiego nie mam zamiaru się uczyć : D) miała by mi uniemożliwiać granie. Poza tym, robiąc cokolwiek w IT, czy to szukanie tutoriali, czy odpowiedzi na problemy, czy cokolwiek, to po Polsku masz może z kilka procent tego co byś znalazł po angielsku, bronienie się w 2021 przed angielskim to IMO kalectwo, bez obrazy. Po pracy lecę kupić nowego Hitmana, mam nadzieję, że ma normalne cut-scenki, a nie jak w 2 : D

Gratuluję dobrego angielskiego i miłej gry życzę. Pracując w IT wiadomo że zna się go dosyć dobrze. Ale nie wszyscy pracują w IT i chcą wydać na grę prawie 300zł nie mając jej po polsku. Żyje w Polsce i chce mieć produkt chociaż z napisami, tak samo jak płacę za netflix i mam przynajmniej napisy.

Edytowane przez vernativ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos wiadomo czy będą polskie napisy kiedykolwiek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, voltq napisał:

cos wiadomo czy będą polskie napisy kiedykolwiek? 

Nic, ale na PC  ktoś kiedyś amatorsko może wypuści, konsole pewnie mogą zapomnieć. Chyba że sam producent wyda patch w co nie wieże. Sama rozgrywka w hitmanie nie jest skomplikowana językowo, także nie trzeba nie wiadomo jak władać angielskim ale mimo wszystko jak na dzisiejsze standardy przynajmniej te napisy powinny być. Sama gra to nie jest mega hit także poczekam aż stanieje i się pogra za normalną kasę, jak przystało na produkt nie w pełni przeznaczony na polski rynek :P.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vernativ napisał:

Nic, ale na PC  ktoś kiedyś amatorsko może wypuści, konsole pewnie mogą zapomnieć. Chyba że sam producent wyda patch w co nie wieże. Sama rozgrywka w hitmanie nie jest skomplikowana językowo, także nie trzeba nie wiadomo jak władać angielskim ale mimo wszystko jak na dzisiejsze standardy przynajmniej te napisy powinny być. Sama gra to nie jest mega hit także poczekam aż stanieje i się pogra za normalną kasę, jak przystało na produkt nie w pełni przeznaczony na polski rynek :P.

Trzeba znać angielski, bo (o ile jest tak samo jak w dwóch poprzednich częściach) w każdej misji jest kilka scenariuszy na wykończenie celów. Trzeba ukradkiem kogoś podsłuchać i wtedy uruchamia się scenariusz, w którym wykorzystujemy te podsłuchane informacje do wykończenia celu. Bez w miarę dobrej znajomości angielskiego cała frajda z wykonywania tych scenariuszy pryska. Dziwną rzecz odwalili, wszystkie poprzednie Hitmany miały polskie napisy, a tu taka niemiła niespodzianka. :( Miejmy nadzieję, że ktoś, chociaż jakieś fanowskie spolszczenie do tej gry zrobi.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin się podobno za to zabrał.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacnie to wygląda, sama gra to nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem fanem tej serii od samego początku, czyli od roku 2000. Przeszedłem wszystkie części po kilka razy. Klimat tej gry jest dla mnie fenomenalny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest, ja nie lubię tego typu rozgrywki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ze wszystkich skradanek najbardziej bym chciał ograć Splinter Cell'e ale nie mogę się przekonać do tej rozgrywki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Dokładnie. Ze wszystkich skradanek najbardziej bym chciał ograć Splinter Cell'e ale nie mogę się przekonać do tej rozgrywki :E

Grałeś w MGS5?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niby tez skradanka ale MGS to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale całkiem smaczny substytut. Bliżej MGS'owi do Splintera niż Hitman'owi.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...