Skocz do zawartości
raul_ole

Hitman 3

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, raul_ole napisał:

Dubai skończony. Co za odbicia. Widać nie trzeba rtx

o ile mnie pamięć nie myli to w hitmanie odbicia są robione metodą "render to texture" , to sie chyba sprawdza przy ograniczonych lokacjach i pojedynczych płaskich powierzchniach bo kazda taka powierzchnia to tak jakby ta sama lokacja z innej kamery rzutowana na teksture wiec duza ilosc powierzchni bardzo by obciązyła obliczenia (np do spidermana by sie nie nadawała ta metoda ), jesli ktos wie lepiej to proszę o sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, raul_ole napisał:

Dubai skończony. Co za odbicia. Widać nie trzeba rtx

Bez przesady :D az tak dobrze nie jest ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbicia odbiciami, z realistycznością nic to nie ma wspólnego plus nagle się wszystko świeci jak psu jajca :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2021 o 18:59, kadajo napisał:

Praktycznie taka sama jak miedzy 1080 a 1440 :E

1800 to już pixeloza jak na NexGen :E

Żadna konsola nawet nie da rady 4320p/30fps. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Dubai jest strasznie łatwy liczyłem na więcej w pierwszym przebiegu.

Oczywiście mówimy tylko o głównym zadaniu. 

Edytowane przez Zaknafar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem dwa cele, i zniszczyłem zapis z kamer. Oczywiście zabiłem fabularnie kombinując a nie pierwsza lepsza okazja z pistoletu. Z podpowiedziami znacznikami nie ma co grać. Trzeba samemu słuchać rozmów itd

Edytowane przez raul_ole
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Sa polskie napisy czy wszystko po ang??

 

Tylko ENG

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepsza część z trylogii, pewnie wielu się nie zgodzi, bo levele z 1 i 2 były ogromne, a tutaj są tylko nieco większe niż w Blood Money, ale właśnie to mi się podoba, są mniejsze, jednak zdecydowanie ciekawsze, różnorodne i bardziej pomysłowe. Szkoda tylko (dla mnie), że nowe Hitmany stawiają mocno na replayability, zamiast na większą ilość misji, ja ograłem grę w jakieś 8h mimo, że zwiedzałem praktycznie całe poziomy i szukałem przeróżnych dróg do ubicia celu (ofc wyłączone niemalże wszystkie podpowiedzi, poza kamerami Picture-in-Picture, minimapą i targetem na mapie, inaczej nie widzę sensu w to grać), niestety nie mam w zwyczaju ogrywania gier ponownie (chyba, że naprawdę je pokocham i widzę potencjał), także taki styl mi nie pasi. Za to jeśli ktoś nie grał w dwa poprzednie, to kupując trójkę dostaje się w pakiecie jedynkę i dwójkę - nikt nie powinien być wówczas zawiedziony czasem potrzebnym do przejścia, bo to dobre 25h grania.

 

To teraz mam nadzieję, że zrobią jeszcze jakiegoś Hitmana, ale bardziej w brudnych i brutalnych klimatach Blood Money, gameplay jest już bardzo dobry, choć głupota AI czasem bolała : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lamparcicho napisał:

Co to za nutka w powyższym trailerze? Ktoś wie?

Mindy Jones - Champions of the wild side

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman III to kolejna już gra, która pokazuje, że gracze chcą nowej jakości i jak widać "110 milionów samego PS4" nie znaczy tyle na ile chyba wydawcy liczyli.

https://www.gamesindustry.biz/articles/2021-01-24-hitman-3-surpasses-its-predecessor-to-claim-no-1-uk-boxed-charts

O tym właśnie kiedyś mówiłem, Ci co kupują gry na premierę to te same osoby co nie będą się dusić na starej generacji.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie fenomenu tej gry. Mi to nie podchodzi w ogóle nie mam cierpliwości do skradanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co tu w ogole wchodzisz i sobie głowe zawracasz? Nie gram np. w simsy to wchodzę do tematu o simsach i nie pisze że  mi się nie podobają.
 

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kris194 napisał:

Hitman III to kolejna już gra, która pokazuje, że gracze chcą nowej jakości i jak widać "110 milionów samego PS4" nie znaczy tyle na ile chyba wydawcy liczyli.

https://www.gamesindustry.biz/articles/2021-01-24-hitman-3-surpasses-its-predecessor-to-claim-no-1-uk-boxed-charts

O tym właśnie kiedyś mówiłem, Ci co kupują gry na premierę to te same osoby co nie będą się dusić na starej generacji.

Spoko, zawsze tak gadają na premierę nowej generacji, a potem co najwyżej przez chwilę wychodzą crossgeny i tyle, pewnie tu będzie tak samo, oby, choć sam jeszcze siedzę na czwórce : D Btw, w newsie nie uwzględnili kopii cyfrowych, więc dane mało sensowne, na NG wzrosły ceny, więc więcej osób wróci do pudełek i odsprzedaży.

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2021 o 14:50, ODIN85 napisał:

Są już pierwsze efekty mojej kilkudniowej pracy

hitman-3_1_1.jpg

 

Robisz spolszczenie? Jeśli tak, to szacun, a jak je ukończysz, to masz ode mnie dobrą flachę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że Odin wiele razy wspominał ze nie zna angielskiego.. ale dobra niech robi :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2021 o 14:50, ODIN85 napisał:

Są już pierwsze efekty mojej kilkudniowej pracy

hitman-3_1_1.jpg

 

Tylko ze tytuł tej gry jest nazwa własną to chyba tego sie nie tłumaczy bo wtedy to traci sens. Nawet w 1 czesci tej najstarszej jest Hitman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, dawidoxx napisał:

Problem w tym że Odin wiele razy wspominał ze nie zna angielskiego.. ale dobra niech robi :E  

Bez znajomości angielskiego trochę mu to zajmie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za sztuka przetłumaczyć, jak się zna język. Tak to każdy głupi potrafi. Sztuka przetłumaczyć, jak się nie zna. :E 

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...