Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś na jednym z moich kont dostałem bana za komentarze szerzące nienawiśc nie wiem o co im chodziło ale dobra napisałem odwołanie, oni się nie zgodzili na oddanie kanału i napisali, że usuną mi tez inne kanały, czy coś grozi mojemu kanałowi głównemu nad którym się starałem i posiadął sporą liczbę subów? Jeśli tak to kiedy powinni je zbanować żeby wiedzieć że jak ten okres minię to czuć się bezpiecznie,

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak propagujesz na YT   nienawiść  itp tematy  to dobrze zrobili .Teraz jesteś juz na cenzurowanym  może dostaniesz  szanse i przy kolejnym wybryku  twoim usuną  cię całkiem z YT ,albo i nie będzie szansy i zwiną cię w ciągu kilku godzin .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CDA>YT napisał:

Witam, dziś na jednym z moich kont dostałem bana za komentarze szerzące nienawiśc nie wiem o co im chodziło ale dobra napisałem odwołanie, oni się nie zgodzili na oddanie kanału i napisali, że usuną mi tez inne kanały, czy coś grozi mojemu kanałowi głównemu nad którym się starałem i posiadął sporą liczbę subów? Jeśli tak to kiedy powinni je zbanować żeby wiedzieć że jak ten okres minię to czuć się bezpiecznie,

Podaj przykład swoich komentarzy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crush napisał:

Podaj przykład swoich komentarzy.

Taaa i tutaj też bana wyłapie :lol2:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś siejący nienawiścią chce się poczuć bezpiecznie...żeby dalej móc siać nienawiścią?
Uśmiechłem się :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli że pisanie usuń kanał to nienawiść albo ale gówno

15 godzin temu, crush napisał:

Podaj przykład swoich komentarzy.

,,ale gówno" ,,usuń kanał" no nie wiem gdzie tu jakaś nienawiść w dodatku było to z 2 miesiące temu a oni dopiero teraz zbanowali

15 godzin temu, raiders napisał:

Jak propagujesz na YT   nienawiść  itp tematy  to dobrze zrobili .Teraz jesteś juz na cenzurowanym  może dostaniesz  szanse i przy kolejnym wybryku  twoim usuną  cię całkiem z YT ,albo i nie będzie szansy i zwiną cię w ciągu kilku godzin .

 

Już minął dzień i innych kont nie tkneli, z tego co wiem oni moga sie opoznic do 4 lat albo miec wywalone a z ta ,,mowa nienawisci"

to bylo ,,ale gowno" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą cie dożywotnio zbanować po peselu...
Zwłaszcza jak obrażałeś np żydów lub gejów...
Musisz przejść na instagrama lub żyć offline...

Jak się uprą, to kariery jako youtuber nie zrobisz i musisz plany życiowe zmienić.
przykro mi

Edytowane przez Tomcat
  • Haha 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tomcat napisał:

Mogą cie dożywotnio zbanować po peselu...
Zwłaszcza jak obrażałeś np żydów lub gejów...
Musisz przejść na instagrama lub żyć offline...

Jak się uprą, to kariery jako youtuber nie zrobisz i musisz plany życiowe zmienić.
przykro mi

nie wyzywałem ani Żydów ani gejów co najwyżej to napisałem pod czymś ,,ale gówno" oraz yt jeszcze innych kont nie skasował a tamtego maila wywaliłem z urządzeń i skasowałem, z tego co wiem tam są lenie i jak nie zareagują w ciągu kilku godzin to raczej nigdy tego nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za  komentarz w stylu "ale gówno " nikt nie daje bana na YT   nawet nie ograniczają  możliwości komentowania czasowo  także nie koloryzuj.

 Jak dostałeś bana faktycznie to  musiałeś zasłużyć  ,a to zę ci nie zbanowali innych kont  to nie  znaczy ze  mają wywalone czy są leniwi . Jak  dobrali się do jednego to inne są oflagowane i pod obserwacją  ,czekaj tylko jak ktoś zgłosi twoje inne konta ze naruszają  jakieś zasady czy kogoś obrażają  :) .

 

Jak chcesz się przekonać czy  YT  jest leniwy  to zrób   albo zamieść film popierający Trumpa i ostatnie wydarzenia  w Waszyngtonie  oraz wrzuć tam wzmiankę  ze covid to celowa maskarada kosmitów .

P.S.  nie  zapominajmy też o algorytmach  które  z automatu raportują  treści ,czy nawet banują :)

Edytowane przez raiders
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mozliwe ze ktos masowo zglaszal moje komentarze nawet bekowe i z tego powody usuneli. a co do leniwosci to znam typa co mu na miesiac 3 lata temu zablokowalimlajwy i codziennie pisze kiedy odblokują i nigdy tego nie zrobilu piszac tylko ze juz to robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź i błagaj adminów na kolanach, że więcej tak nie zrobisz i tego dotrzymaj. Przeproś raz jeszcze. Posyp głowę popiołem, liż im buty, może coś to da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Áltair napisał:

Idź i błagaj adminów na kolanach, że więcej tak nie zrobisz i tego dotrzymaj. Przeproś raz jeszcze. Posyp głowę popiołem, liż im buty, może coś to da.

Przecież rozmowy z  supportem youtuba, google, to praktycznie gadka z botami :E 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze wpłaci na odpowiednie konto od 20 do 50 tys zl i będzie miał spokój ... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy coś napisać,co politycznie się Google nie spodoba i z chęcią rozdają bany.Od pewnego czasu u nich poprawność polityczna jest w Google na 1 miejscu.Twórcy ze swoimi kanałami zwrócili na to uwagę.

Wracając do tematu,Autor musiał nieźle naskrobać,skoro zarobił bana.Nie chce mi się wierzyć,że dostał za "ale g*wno".

12 minut temu, dawidoxx napisał:

Przecież rozmowy z  supportem youtuba, google, to praktycznie gadka z botami :E 

Tak samo z FB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dawidoxx napisał:

Przecież rozmowy z  supportem youtuba, google, to praktycznie gadka z botami :E 

I pewnie dlatego jest taki bałagan z tymi banami i ostrzeżeniami. Ostatnio fejs dał mi ostrzeżenie za "handel zwierzętami". A celem aukcji na marketplace były ciuchy ? Albo YT przyczepił się o moją własną muzę, zbudowaną od zera w programie muzycznym, że jest kradziona i mam na rzecz twórcy dawać za reklamy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na kilka ogłoszeń z ciuchami, które wystawiam na Fb marketplace jakieś zostaje odrzucone ze względu na łamanie regulaminu bo ich bot się doszukał nie wiadomo czego. Paranoją jest to, że odsyłają do regulaminu by się dowiedzieć co dokładnie jest z nim niezgodne i tak sobie go czytam i do tej pory nie wiem co było nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma inaczej jak tego ogarnąć. Chyba że w FB pracowałoby 200 tys. osób do filtrowania treści i odpisywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, CDA>YT napisał:

Witam, dziś na jednym z moich kont dostałem bana za komentarze szerzące nienawiśc nie wiem o co im chodziło ale dobra napisałem odwołanie, oni się nie zgodzili na oddanie kanału i napisali, że usuną mi tez inne kanały, czy coś grozi mojemu kanałowi głównemu nad którym się starałem i posiadął sporą liczbę subów? Jeśli tak to kiedy powinni je zbanować żeby wiedzieć że jak ten okres minię to czuć się bezpiecznie,

Czytales Ty regulamin korzystania z YT? Jesli nie, to wroc i przeczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, amsztel napisał:

Czytales Ty regulamin korzystania z YT? Jesli nie, to wroc i przeczytaj.

Ale rzecz w tym z ja nie wyzywalem zadnych grup ani nigdy jakis grozb nie wysylalem ale przypomnialem sobie ze gdzies wyslalem ,,no i ja sie ciebie pytam czlowieku" ale nie wiem czy mogliby to uznac za jakas nienawisc

Ale chyba mam szczęście bo żadne maile na inne konta nie przyszły i wciąż są więc chyba nie wykryli że to konta alternatywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo ,podaj linka do Twojego kanału. Dodatkowe suby będą ;]

6 godzin temu, CDA>YT napisał:

Ale rzecz w tym z ja nie wyzywalem zadnych grup ani nigdy jakis grozb nie wysylalem ale przypomnialem sobie ze gdzies wyslalem ,,no i ja sie ciebie pytam czlowieku" ale nie wiem czy mogliby to uznac za jakas nienawisc

Ale chyba mam szczęście bo żadne maile na inne konta nie przyszły i wciąż są więc chyba nie wykryli że to konta alternatywne

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, CDA>YT napisał:

nie wyzywałem ani Żydów ani gejów co najwyżej to napisałem pod czymś ,,ale gówno" oraz yt jeszcze innych kont nie skasował a tamtego maila wywaliłem z urządzeń i skasowałem, z tego co wiem tam są lenie i jak nie zareagują w ciągu kilku godzin to raczej nigdy tego nie zrobią.

Ciężko w to uwierzyć biorąc pod uwagę to co ludzie wypisują w treściach komentarzy. Swoją drogą jak to możliwe że takim foliarzą jak cejrowski lub zięba kanały się potrafią trzymać a Ciebie banują. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co musiałeś zawrzeć w tych komentarzach. Groziłeś komuś śmiercią oraz zbezczeszczeniem zwłok na 3 pokolenia do tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Matt91111 napisał:

Ciężko w to uwierzyć biorąc pod uwagę to co ludzie wypisują w treściach komentarzy. Swoją drogą jak to możliwe że takim foliarzą jak cejrowski lub zięba kanały się potrafią trzymać a Ciebie banują. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co musiałeś zawrzeć w tych komentarzach. Groziłeś komuś śmiercią oraz zbezczeszczeniem zwłok na 3 pokolenia do tyłu?

Nieee ale teraz sobie przypomnialem ze jak ktos mnie wkurzal to go nazywalem hitlerowcem, na prawde nikomu zadna smierci nie grozilem ani niczym innym

ale jak mi grozil typ ze moje dane osobowe ujawni to jakos kanal wciaz ma

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, raiders napisał:

Za  komentarz w stylu "ale gówno " nikt nie daje bana na YT   nawet nie ograniczają  możliwości komentowania czasowo  także nie koloryzuj.

 Jak dostałeś bana faktycznie to  musiałeś zasłużyć  ,a to zę ci nie zbanowali innych kont  to nie  znaczy ze  mają wywalone czy są leniwi . Jak  dobrali się do jednego to inne są oflagowane i pod obserwacją  ,czekaj tylko jak ktoś zgłosi twoje inne konta ze naruszają  jakieś zasady czy kogoś obrażają  :) .

 

Jak chcesz się przekonać czy  YT  jest leniwy  to zrób   albo zamieść film popierający Trumpa i ostatnie wydarzenia  w Waszyngtonie  oraz wrzuć tam wzmiankę  ze covid to celowa maskarada kosmitów .

P.S.  nie  zapominajmy też o algorytmach  które  z automatu raportują  treści ,czy nawet banują :)

YT pod sianie nienawiści podpina wszystko co niezgodne z lewicowym tokiem myślenia. Jak napisałeś, wystarczy nagrać film ze swoimi zastrzeżeniami co do szczepionki albo pandemii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ja kogos cytowalem czy cos kiedys i z automatu wzieli to za nienawisc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie przejawy wolności słowa = mowa nienawiści.  Takie czasy, to jest proces historyczny i trzeba się przyzwyczaić.

Ja osobiście dużo śpię i poświęcam się moim prywatnym hobby.  Niewykluczone że za to także zostanę ukarany przez władzę.  Żyję już trochę na tym świecie ale mam przeczucie że budujemy jeden wielki totalitarny świat.

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...