Skocz do zawartości
DDR24

Jakiś darmowy rejestrator ekranu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdę jakiś darmowy rejestrator ekranu ? kiedyś używałem any video converter ultimate i poza tym że musiałem go instalować raz na 3 dni na nowo byłem mega zadowolony, jest coś darmowego jeszcze czy wszystko płatne ?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz darowe rozwiązania od AMD i nVidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, skypan napisał:

Przecież masz darowe rozwiązania od AMD i nVidii.

A dokładniej co masz na myśli - nigdy z tego nie korzystałem, możesz przybliżyć ??

Spójrz - korzystałem z tego programu sporo czasu jako darmowy ale trzeba go było co jakiś czas instalować na nowo wiadomo, działał działał i po jakiejś liczbie godzin wyskakiwał błąd. po formacie i instalacji tego programu ten błąd wyskakuje od początku i nie da się w ogóle uruchomić tego zapisywania, spójrz :

https://streamable.com/xm18mm

Pomożesz ??

Pozdrówka

Edytowane przez DDR24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBS jest darmowy, zaawansowany, bardzo konfigurowalny ale przez bardziej wymagający w obsludze.

Action Mirillis jest super bo jest prosty, ma wszystko co trzeba i nagrywa świetnie ale kosztuje. Teraz jest na promce, więc polecam sobie kupić. Kosztuje mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, DDR24 napisał:

A dokładniej co masz na myśli

Masz Nvidię. Instalując GFexperience  i w nakładce masz możliwość nagrywania.

Schowek-1.jpg

W opcjach masz możliwość ustawienia bitrate, lokalizację plików, rozdzielenie ścieżek z mikrofonu i gry itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, miłego tygodnia życzę bo już praktycznie mamy po niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Win 10 klawisz Windows plus G. Wbudowane narzędzie w systemie do rejestracji ekranu i gier.

Edytowane przez dolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2021 o 23:35, MAR89TUM napisał:

OBS jest darmowy, zaawansowany, bardzo konfigurowalny ale przez bardziej wymagający w obsludze.

Action Mirillis jest super bo jest prosty, ma wszystko co trzeba i nagrywa świetnie ale kosztuje. Teraz jest na promce, więc polecam sobie kupić. Kosztuje mało.

OBS wystarczy dziękuję Ci bardzo. Zastanawiam się natomiast dlaczego w tym Any video converter ultimate skrackowanym kiedy włączam nagrywanie odcina dzwięk i nic nie słychać - dopiero po nagraniu słychać dzwięk jaki był .... przypuszczam że to będzie wina słuchawek i ten program tego nie ogarnia tak jak np OBS który napisałeś wejście na okragłego jacka, myślę że słuchawki na USB by zdały egzamin w takim momencie, bo próbowałem już niemal wszystkich ustawień dzwięku i zawsze odcina dzwięk przy starcie nagrywania.

 

skyypan

Masz Nvidię. Instalując GFexperience  i w nakładce masz możliwość nagrywania.

Schowek-1.jpg

W opcjach masz możliwość ustawienia bitrate, lokalizację plików, rozdzielenie ścieżek z mikrofonu i gry itp.

 

DDR24 : Wielkie dzięki skypan ale ale nie działa, być może jakąś nowszą wersję potrzebuję ?? Przy próbie logowania przez konto google czy chociażby facebooka błąd przekierowania, czyt zrzut ekranu.

7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GFExperience mam ze strony nVidii więc pewnie najnowszą https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/geforce-experience/. Twój zrzut ekranu jest mało czytelny więc nie odniosę się do niego :) Jak nie możesz zalogować się przez te konto to po prostu załóż konta na Nvidii. Sprawdź także, czy GFExperience ma pełny dostęp do Internetu. Bez tego nie ruszy i mogą być takie problemy.

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...