Skocz do zawartości
lopa97

Przedłużenie kabli micro USB do pada na 12m ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Potrzebuje podpiąć kabel MicroUSB z konsoli PS4pro do pada ktory bedzie 12 metrow dalej ,żeby grać na innym TV .

Pytanie mam takie:

Czy to zadziała ?

Czy pad będzie się ładował przez taki kabel ?

Czy coś może powodować zakłócenia ? ( w tym samym miejscu będzie puszczony kabel HDMI i kabel antenowy)

Czy z jednego usb z konsoli mogę podpiąć kabel  12metrów usb , zakonczony Hubem na 4 usb i do niego podpisać dwa usb do dwóch padów i czy wtedy to zadziała tak ze będzie można grać i ładować pady ? ( podam link do takiego kabla)

Podam propozycje kabli jakie znalazlem :

https://allegro.pl/oferta/ugreen-kabel-przedluzajacy-usb-2-0-aktywny-15m-9443943376?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

https://allegro.pl/oferta/digitus-kabel-przedluzacz-usb-a-2-0-aktywny-15m-6760166847?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

 

https://allegro.pl/oferta/przedluzacz-kabla-usb-2-0-logilink-12-m-bialy-10089967305?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i zdrowia życzę . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki i wystarczy krótszy kabel.

Właśnie to przerabiam  :rotfl:


Swoją drogą to bez sensu - ja mam 2 pada do pc ,
pc ma bt, ale musze po kablu bo pad mi włącza konsole w salonie...

Durne słuchawki bt z telefonem z aliexpressu  czy komórkę, konmpa ,lapka  z 2 chromecastami audio, 2 smsl ad18 itp łączę sobie jak chcę 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lopa97 napisał:

Dokladnie :D

to się pastę wymienia - albo szukasz ic diamond albo ciekły metal... problem z bańki (na pastach typu grizlly, arctic itp. efekt trwa max kilka tygodni) 

można też zastosować grafitowy termopad - trudniejsza "instalacja" + trzeba zabezpieczyć lakierkiem smd-eki obok rdzenia (więc wychodzi prawie to samo, co przy ciekłym metalu)

ps4 pro nie ma złego chłodzenia, tylko (nie wiem z jakich względów) ma ono zbyt lekki docisk do chipu, co powoduje wypychanie pasty na boki (tzw. pump out) - w efekcie konsola wyje jak szalona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. 

Jak widze jeden z tanszych sensownych kabli ktore musialbym kupic ,bo znajomy mi podpowiedzial i u niego dziala w 4k przy 15m

https://allegro.pl/oferta/kabel-hdmi-clicktronic-a-high-speed-15m-7402098443?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

to mi sie slabo robi. Ale spodziewalem sie ze tak bedzie. Wiec jak to kolega wyzej napisal, bede dymal z pokoju do pokoju z pudlem i tyle , zamiast kupowac kable w sumie za 850zl :D

Ewentualnie sluchawki chociaz nie lubie za bardzo bo wole dobre glosniki,no ale rozsadek tym razem wezmie gore. :D Tym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam przekonania do uzywanej elektroniki wiec wole nie isc w te strone nigdy.

A nie staniala na tyle zeby kupic druga , a PS5 na razie sie nie popisalo wiec czekam dalej na zakup. Moze za rok z ich tempem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz w domu laptopa? I możliwość podpięcia konsoli i laptopa na kablu LAN? Jeśli tak, to zainteresuj się Remote Playem. Btw, ten pad nie działa w drugim pomieszczeniu? Z tego co testowałem, to zasięg jest naprawdę spory i myślę, że spokojnie przekroczyłem 12m, a pad nadal działał na konsoli bez żadnych opóźnień : D Czy może problem nie jest z samym działaniem pada, a z jego ładowaniem?

 

Co do kabla HDMI, nie ma sensu za nie przepłacać, HDMI to sygnał cyfrowy, co oznacza, że albo działa, albo nie, nie ma pośrednich wartości, to nie analog. Ja mam 7 metrowy kabel HDMI za jakieś 50 zł i działa bez problemu (również w 4K), więc myślę, że spokojnie zmieściłbyś się w przedziale 100 zł za dłuższy, nie daj sobie kitu wcisnąć, że potrzebujesz kabla HDMI za 8 stów, lepszej jakości nie będzie, a jak Ci ktoś tak mówi, to kłamie i próbuje sobie usprawiedliwić swój bezsensowny zakup XD Droższy kabel HDMI różni się tylko jakością wykonania, czyli np. końcówkami, które tak łatwo się nie połamią jak w tańszym kablu. Ciebie interesuje tylko wersja kabla i długość, nic więcej.

 

No i ostatnia sprawa, czy głośność przeszkadza Tobie, czy komuś innemu w tym pokoju? Bo jak Tobie, to nie wiem, słuchawki może po prostu? Podpinasz do pada i tyle.

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostane chyba narazie na przenoszeniu konsoli.

Zobacze czy pad bedzie dzialal na taka odleglosc i tyle.  Jak nie , to bede rył i puszczal kable na gotowych scianach ,listwach :)

podglosze gre glosniej i bedzie dobrze. Rozsądkowo tym razem podejdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystaw ją za okno... ten sam "poziom" rozwiązania problemu co ciąganie kilometrowych kabli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...