Skocz do zawartości
koksik1000

OnePlus 7 Pro w 2021r. Czy to dobry wybór??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę wymienić Samsunga a50 właśnie na OnePlus 7 Pro jego cena na tą chwilę to jakieś 2500zł, postanowiłem że jak mam się przesiadać to tylko na coś co zrobi na mnie wrażenie, Oneplus 7 pro ma wszystko czego potrzebuje, głośniki stereo, duży bardzo dobry wyświetlacz i chowaną kamerę i to właśnie to że wyświetlacz nie ma nigdzie dziury na kamerę mnie najbardziej przekonuje tylko czy kupno telefonu z 2019 r w 2021r ma sens chodzi o jakieś wsparcie na przyszłość, ma mi on służyć przez jakieś 3 lata.

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero co się zaczął 2021, a Oneplus 7 Pro jest z połowy 2019, więc takich dwóch lat nie ma..
Jak znajdziesz w dobrej cenie jest to świetny telefon. A co do "chwalonej" kamery to bym nie przesadzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnej alternatywy na rynku dla niego w tym przedziale cenowym dlatego tak mocno się nad nim zastanawiam mam tu flagowca ze wszystkim co potrzebuje, nie muszę iść na żadne ustępstwa gdzie z telefonów z 2020r musiałbym wybierać ze średniaków którym zawsze czegoś brakuje, co do kamery to jak dla kogoś takiego jak ja kto praktycznie w ogóle nie korzysta z kamery do selfie i ją wysunie raz na miesiąc to czysty wyświetlacz jest dużym plusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koksik1000

Miałem OnePlus 7 Pro i byłem z niego naprawdę zadowolony. Brak "dziury" w ekranie, bardzo dobry wyświetlacz bez wad fabrycznych, głośno grające głośniki, bateria 3-5h SoT. 

Zmieniłem na 8 Pro, ale nie było warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze masz świetny p30 pro ewentualnie w tym budżecie, ale to wyłącznie jeśli zależy Ci bardziej na aparacie niż głośnikach stereo, których tu nie ma.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...