Skocz do zawartości
JustynaAu

NET-S pieniądze wysłane A zamówienie zrealizowane częściowo

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłam zamówienie w sklepie internetowym firmy Net-s tylko dlatego że pracownik sklepu potwierdził zawartość zestawu (nie jestem ekspertem więc musiałam zapytać żeby źle nie zamówić). Czekałam dłużej niż powinnam ale dotarło. Problem w tym że dotarła jedną rzecz zamiast dwóch czyli zestawu jak mnie wcześniej poinformowała Pani Lidia O. Napisałam prośbę o wyjaśnienie i pytanie kiedy reszta zamówienia dotrze. Odpowiedź Pani Lidii "Napisałam że powinno być A nie że bedzie". Tak profesjonalnie odpowiedziała mi osoba że stanowiskiem 

Koordynator ds. handlu
Dział przetargów i ofertowania B2B, handel zagraniczny

Do tej pory wysłałam pismo poleconego wzywając do uzupełnienia zamówienia A w odpowiedzi nie dostałam żadnej propozycji rozwiązania tej sytuacji.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zly dzial. Tak swoja droga nie lepiej bylo najpierw napisac pytanie na forum? Skoro jestes koordynatorem ds. handlu to sama wiesz, ze baaaardzo czesto sprzedawca oferuje to, na czym najlepiej zarobi a nie to, co bedzie najlepszym wyborem dla Ciebie. Teraz to raczej udalbym sie na jakies forum prawnicze.

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety to jeden z najgorszych sklepów w Polsce jeśli chodzi o obsługę klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeśli masz jeszcze możliwość to skorzystaj z odstąpienia od umowy i odeślij wszystko. Zamówienie zrealizuj w innym sklepie. 

Net-S to padło jakich mało, pomijając kwestie realizacji zamówienia, późniejsza reklamacja czegokolwiek będzie jeszcze większym dramatem. 

Edytowane przez Dagedy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupuj w tym czymś, a jak zwracasz to uważaj żeby Cię nie skroili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi