Skocz do zawartości
shnelock

Głośniki BT do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam głośników do komputera do +/- 600 zł.

Wymagania:

- bluetooth

- pilot albo przynajmniej wygodna zmiana głośności

- możliwość podłączenia do PC (koniec z Jackiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fenda R60BT, Microlab Solo26, Edifier R1700T. Wszystkie powinieneś dostać w tych pieniądzach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2021 o 00:54, _KaBza_ napisał:

Fenda R60BT, Microlab Solo26, Edifier R1700T. Wszystkie powinieneś dostać w tych pieniądzach. 

Jaka jest cena tych Edifier? Bo widzę, żę brak w magazynie jeśli chodzi o ten model w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2021 o 02:31, MordoTyMoja napisał:

~650 zł z darmową dostawą z niemieckiego amazona

warto rzeczywiście je kupić, to w tej cenie najlepszy wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak definiujemy "najlepszy wybór". Mówię zarówno o brzmieniu, a właściwie o różnicach w brzmieniu między przytoczonymi wyżej głośnikami i akustyką. Ważne też czy celujesz w głośniki bliskiego odsłuchu.  Za taką kwotę pewnie można kupić już jakiś używany amplituner i kolumny/głośniki pasywne, które mogą bić jakością dźwięku takie Edifiery czy Microlaby, ale czy nadały by się do bliskiego odsłuchu? Może raczej ktoś, kto lepiej zna temat głośników pasywnych z amplitunerem odpowie na to pytanie.

Ja mam Edifier R1600TIII i jestem aktualnie bardzo zadowolony. Grają bardzo sympatycznie i nadają się do bliskiego odsłuchu. Mają bass reflex z przodu, więc nie muszę martwić się o odpowiednie rozstawienie względem ściany. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, MordoTyMoja napisał:

Zależy jak definiujemy "najlepszy wybór". Mówię zarówno o brzmieniu, a właściwie o różnicach w brzmieniu między przytoczonymi wyżej głośnikami i akustyką. Ważne też czy celujesz w głośniki bliskiego odsłuchu.  Za taką kwotę pewnie można kupić już jakiś używany amplituner i kolumny/głośniki pasywne, które mogą bić jakością dźwięku takie Edifiery czy Microlaby, ale czy nadały by się do bliskiego odsłuchu? Może raczej ktoś, kto lepiej zna temat głośników pasywnych z amplitunerem odpowie na to pytanie.

Ja mam Edifier R1600TIII i jestem aktualnie bardzo zadowolony. Grają bardzo sympatycznie i nadają się do bliskiego odsłuchu. Mają bass reflex z przodu, więc nie muszę martwić się o odpowiednie rozstawienie względem ściany. ;)

A co sądzisz o głośnikach CREATIVE T100? https://www.x-kom.pl/p/529315-glosniki-komputerowe-creative-t100-hi-fi-20.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby być choć odrobinę bardziej prawdomównym to zrobiłem reserach w internecie. Posiłkowałem się paroma recenzjami i opiniami na ich temat z Amazona. I generalnie bym pozostał przy opcji z Edifierami R1700BT. Te T100 nie wyglądają źle, recenzje też nie są jakieś tragiczne, a wręcz powiedziałbym, że są nawet w porządku. Brak w nich jednak jakichś rzetelniejszych porównań czy odniesień do innych marek (wiele osób porównuje z modelami T20 i T40).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na Sven MC-20

Mają jacka, optyk, BT, radio, USB i microSD. Sterowanie z pilota, nie ma niestety pokrętła. 5" niskotonowy, daje więcej basu niż by się można spodziewać, grają czysto.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...