Skocz do zawartości
Pheno

Xiaomi Mi 10T PRO 5G 8/128 ekran 144hz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Kupiłem wczoraj Xiaomi Mi 10T Pro 5G, dałem za niego 2300zł ze sklepu media e**ert, czy za te pieniądze to był dobry zakup? Będę zadowolony z niego na dłuższą metę? :)

Drugie pytanie, ekran ma odświeżanie 144hz, czy mam to wyłączać? Będzie bateria wolniej chodziła? Odczuje różnicę jak wyłączę to?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w xiaomi jest to fabryczne, ale w oneplusie trzeba było przełączyć na 120hz. Tak, bateria szybciej spada. Czy odczujesz różnice? No jak przełączysz z 60 na 144 to tak

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran LCD za 2300zl trochę boli. Ale o ile soft będzie stabilny (co nie jest oczywiste w Xiaomi) to w miarę dobry wybór. Choć osobiście wolałbym wziąć p30 pro w tej cenie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Chelsey napisał:

Ekran LCD za 2300zl trochę boli. Ale o ile soft będzie stabilny (co nie jest oczywiste w Xiaomi) to w miarę dobry wybór. Choć osobiście wolałbym wziąć p30 pro w tej cenie. 

Moze ekran LCD, ale z 144hz to naprawdę fajnie wygląda. Tylko, że mamy tutaj snapdragona 865 i Adeno 950 ktore są lepsze chyba od HiSilicon Kirin 980 i ARM Mali-G76 a te są w p30 pro? 

Proszę o podpowiedzi bo jeszcze mogę oddać jak coś. Kupiłem wczoraj za gotowke wiec mam 14 dni prawda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xiaomi jest ciezko wyrokowac z softem bo to roznie bywa ale jesli dziala Ci teraz dobrze po wstepnej konfiguracji to ja bym zostal przy telefonie, p30 zwykle czy pro to juz nie jest najnowszy telefon, uwazam ze jest dobry ale ja osobiscie wybralbym cos nowszego jak wlasnie mi10t pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wiele xiaomi i nigdy problemów z softem, te problemy pisza chyba posiadacze samsungow z exynosem.

to samo recenzje obojetnie jakich modelow xioami , wszyscy chwala soft, generalnie soft xiaomi to zaleta.

widzialem jak dzuiala plynnie samsung m21 z exynosem w cenie poco x3 - przepasc, bylem pewien że cos jest nie tak, po kilmu miesiacach telefon dziala tragicznie i nie chodzi o to ze procesor 2x wolniejszy od poco x3,  system ma straszne wiechy i przycisnki.

W recenzjach jak miali m21 jako nowego to tylko  drobne przycink iw dzialaniu, a po 6 miesiacach to juz nie robia recenzji, zreszta to samo w s20ultra p o6 meisiacach, calkiem inny telefon.

Jak ktos nie mial innych telefonow to doceni xioami , sa gorsze systemy i ich optymalizacja.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, niko123 napisał:

Miałem wiele xiaomi i nigdy problemów z softem, te problemy pisza chyba posiadacze samsungow z exynosem.

to samo recenzje obojetnie jakich modelow xioami , wszyscy chwala soft, generalnie soft xiaomi to zaleta.

widzialem jak dzuiala plynnie samsung m21 z exynosem w cenie poco x3 - przepasc, bylem pewien że cos jest nie tak, po kilmu miesiacach telefon dziala tragicznie i nie chodzi o to ze procesor 2x wolniejszy od poco x3,  system ma straszne wiechy i przycisnki.

W recenzjach jak miali m21 jako nowego to tylko  drobne przycink iw dzialaniu, a po 6 miesiacach to juz nie robia recenzji, zreszta to samo w s20ultra p o6 meisiacach, calkiem inny telefon.

Jak ktos nie mial innych telefonow to doceni xioami , sa gorsze systemy i ich optymalizacja.

nie traktujcie jego komentarzy na poważnie, zobaczcie w jego historię postów. Koleś nie potrafi pisać i wrzuca xiaomi w każdy możliwy temat - nawet jak nie spełnia wymagań autora

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...