Skocz do zawartości
zMUUtoWaNNy

Samsung Galaxy S10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad zakupem S10, dziwny temat że S10e które powinno być tańsze jest aktualnie droższe na rynko . Jak wygląda spojrzenie na tą sytuacje i wybór z waszej strony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest dziwny temat, polityka Samsunga wycofała już te modele z produkcji.
Jeśli kupisz S10 za maksymalnie 2000zł to uważam za dobry wybór. Na teraźniejsze czasy mu trochę brakuje. Aparat nie jest już topową półką, brakuje mu 90hz, bateria jest mocno przeciętna. No ale za to ma indukcję i IP68 - jeśli ktoś na to zwraca uwagę przy teraźniejszych szybkich ładowarkach

Trochę ponad 2000zł kupujesz Oppo Reno 3 Pro lub Xiaomi Mi 10T Pro które pod wieloma względami są ciekawszymi wyborami od S10. 

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fliperpl napisał:

Nie jest dziwny temat, polityka Samsunga wycofała już te modele z produkcji.
Jeśli kupisz S10 za maksymalnie 2000zł to uważam za dobry wybór. Na teraźniejsze czasy mu trochę brakuje. Aparat nie jest już topową półką, brakuje mu 90hz, bateria jest mocno przeciętna. No ale za to ma indukcję i IP68 - jeśli ktoś na to zwraca uwagę przy teraźniejszych szybkich ładowarkach

Trochę ponad 2000zł kupujesz Oppo Reno 3 Pro lub Xiaomi Mi 10T Pro które pod wieloma względami są ciekawszymi wyborami od S10. 

Zalezy mi żeby nie przekraczał 6,2 cala, i miał minimu 128GB pamieci wbudowanej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak to jest z balansem bieli jeśli chodzi o s10+ bo ja nie mogę się przyzwyczaić, wyświetlacz świeci na bardzo ciepły balans jak dla mnie. Czy to jest normalne w tym modelu, jest sens wysyłać go na serwis celem wymiany wyświetlacza na nowy? Pytam ponieważ mój telefon jest z innej dystrybucji i mam utrudnienie. Dodam, że nie mam włączonej ochrony wzroku a jak porównam na tej samej jasności display testerem z innym telefonem np s20fe lub s5 to różnica jest duża trzeba przestawiać w ustawieniach R i G prawie maksymalnie w lewo, ale to nie jest rozwiązanie.

Edytowane przez ciastolina35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, ciastolina35 napisał:

Jak to jest z balansem bieli jeśli chodzi o s10+ bo ja nie mogę się przyzwyczaić, wyświetlacz świeci na bardzo ciepły balans jak dla mnie. Czy to jest normalne w tym modelu, jest sens wysyłać go na serwis celem wymiany wyświetlacza na nowy? Pytam ponieważ mój telefon jest z innej dystrybucji i mam utrudnienie. Dodam, że nie mam włączonej ochrony wzroku a jak porównam na tej samej jasności display testerem z innym telefonem np s20fe lub s5 to różnica jest duża trzeba przestawiać w ustawieniach R i G prawie maksymalnie w lewo, ale to nie jest rozwiązanie.

rozwiązaniem jest nie kupować samsungów. Notoryczny problem z ich beznadziejną kalibracją. Co drugi samsung tak wyglada i nic z tym nie zrobisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi