Skocz do zawartości
Pitor

Uszkodzona 1080 ti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kartę zotac gtx 1080 ti amp extreme core i nie działa ona poprawnie. Na domyślnych ustawieniach gry często się wywalają a po obniżeniu taktowania pamięci o 1000 karta działa dobrze. Problem zaczął się 2 lata temu ale wtedy wystarczyło obniżyć taktowanie o 300. Karta nie ma już gwarancji. Czy opłaca się ja wysyłać do jakiegoś serwisu i jeśli tak to jaki byście polecili? Ewentualnie ile by była warta w tym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak degradacja/uszkodzenie pamięci postępuje, było 300MHz teraz 1000MHz to nie jest za dobry sygnał, chyba lepiej jak "dokończy ona żywota u ciebie" bo w dobrej cenie jej nie sprzedasz. Nikt chyba nie kupi takiej "tykającej bomby", chyba że dasz naprawdę dobrą cenę.

Ile? w tym stanie max 70% aktualnych cen w jakich się sprzedawały 1080Ti (nie widniejących cen - też mogę dać paczkę zapałek i zażądać milion złotych a i tak nikt nie kupi), a realnie 50% bo karta nie ma gwarancji i jest częściowo uszkodzona (chyba że sam dasz przynajmniej 3-6 miesięczną gwarancję na piśmie to może wspomniane 70% aktualnej ceny rynkowej weźmiesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawisz na allegro w licytacje to pojdzie. Dzisiaj jest szansa dobrze ja sprzedac. Z TYM ZE NIE KUPISZ NIC dzisiaj w dobrej cenie. A tym bardziej rownie wydajnego. 

Ile jeszcze suwaka na pamieci zostalo w zapasie? 

Mozliwe tez ze jak wymienisz thermalpady na pamieciach i pod backplate na jakies 12-15wat to sie cos poprawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już nowego kompa z RTX 3070, dlatego chciałbym się raczej pozbyć tej. Czyli nie opłaca się wysyłać do serwisu na naprawę, tylko od razu wystawić na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do foresta niech ci powie ile wezmie za wlutowanie nowych kości razem z robotą :E może coś tak zarobisz jeszcze, ewentualnie tak jak wyżej, licytacja z opisem wady

Niestety  nie kupisz w normalnej cenie nic sensownego za nią :E przeglądam oferty codziennie i ceny kart są tak kosmicznie chore że pała siada dosłownie ? :/ czegoś takiego chyba jeszcze nie grali, przynajmniej ja nie pamiętam.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba termopady na pamięciach wymienić ? Albo pastę na GPU ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...