Skocz do zawartości
forum

Jaki laptop? -okolice 3k , priorytet ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić coś w okolicy 3k,nie wiecej niz 3.8

Priorytetem jest jakość obrazu/ekranu.Docelowo ma byc w tle muzyka z yotube + 10 zakładek z chrome,które mają działać "jak na stacjonarce".

Dobrze by było jakby to było cos na ksztalt ultrabooka a nie wielkiej cegly i ciche/bezglosne.Zależy mi też na jak najmniejszym prawdopodobienstwie awarii sprzetowo-softowej.Miło by było jakby raz na miesiac dalo sie zagrac w lola czy jakas stara gre,ale z tego jestem sklonny zrezygnowac zeby laptop nie byl wielki i szumiący.

Myślałem o procesorze intel serii 11 ze względu na integre.

Co bedzie najlepszym wyborem dla mnie , ze wzgledu na te kryteria?

edit:Windowsa mam,jak bedzie lapek bez systemu to dodatkowy plus.

 

Edytowane przez forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo IdeaPad S540-13 i7-10510U/16GB/512/Win10 3799 złotych

Mały, lekki i kompaktowy. Matryca ma pełne pokrycie palety sRGB. Jakość wykonania i użytych materiałów jest bardzo dobra. Laptop wystarczy do mniej wymagających zastosowań. 

edit

Jeśli chodzi o rozmiary, to jaka waga i przekątna ekranu wchodzi w grę? 

Edytowane przez Stefan999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie na tego Della. Tutaj znajdziesz 11. generację Intela i 8 GB wlutowanego RAMu. Zależało Ci na długiej gwarancji, a tutaj wynosi ona 36 miesięcy. Do jakości wykonania w wyższych modelach nie można się przyczepić. 
https://www.x-kom.pl/p/604872-notebook-laptop-133-dell-vostro-5301-i5-1135g7-8gb-256-win10p.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fajnej ceni i z dobrą matrycą jest aktualnie:

Lenovo Legion 5i-15 i5-10300H/8GB/512 GTX1650 144Hz 3549zł

Ma wydajne podzespoły (i5-10300H+GTX 1650) i matrycę z pokryciem 100% sRGB. Jest całkiem dobrze wykonany i ma raczej stonowany design.

Ewentualnie wersja z 16GB pamięci:

Lenovo Legion 5i-15 i5-10300H/16GB/512 GTX1650 144Hz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@forum Kształt Ultrabooka czyli rozumiem model bardziej mobilny?

Huawei MateBook 14 R5-4600H/16GB/512/Win10 szary 3999 zł
Trochę ponad budżet, lecz jest system w cenie. Posiada wydajny 6 rdzeniowy procesor AMD z tym wydajniejszą grafikę zintegrowaną Intel. Bardzo dobrej wykonanie aluminiowa obudowa, 16 GB ram, podświetlana klawiatura. Matryca z pokryciem powyżej 90% w tym według testów luminacja powyżej 350 nitów.

Jeżeli chodzi o tańszy model Acer Swift 3 i5-1135G7/16GB/512 IPS Srebrny 3299 zł
Znana seria Swift 3 w nowszej odsłonie z procesorem 11 generacji. Głównym aspektem który warto pochwalić jest matryca z pokryciem powyżej 93%, w poprzedniku była przeciętna. Lekki mobily w aluminiowej obudowie, dobre wyniki pracy na baterii.Dobry stosunek ceny, przy 14-calowych modelach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...