Skocz do zawartości
FilipEcki

11 pro vs 12 mini

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Myślę nad ajfonem I rozważam między dwoma tytułowymi. Interesuje mnie tylko relacja posiadaczy obu modeli. Jak jest z baterią? Faktycznie mini ma taką słaba? Testy testami, chciałbym poznać opinie osób, które użytkowały obu telefonów. Miałem kiedyś 11 pro max I bateria była rewelacyjna ale nie chce znowu takiej cegły. Standardowe 12 odpadają że względu na kanciatą budowę. Może i ładne ale niewygodne.

Pomijam inne kwestie, interesuje mnie tylko bateria 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiesz ale design wszystkich 12'stek jest identyczny, kazdy jest kanciasty, mam 12 zwykla ale z bumperem wiec i tak tego nie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale 12 mini dobrze leży w ręce. Miałem każdy model w ręce i wybrałem dwa, które najbardziej mi pasują  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy kupił 12 mini i narzeka na baterię. Nie wytrzymuje mu dnia przy mocniejszym używaniu do nawigacji czy przeglądania neta. Co do kanciastej obudowy, wsadzasz jabłko w Spigen Ultrahybrid i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak moja obecna s7 :D no to odpada, słaba bateria to rzecz która mnie najbardziej irytuje w telefonie. Jeszcze muszę zobaczyć po ile mam 12 pro bo chyba była niewielka różnica w stosunku do 11 pro, a zawsze to 128gb pamięci w standardzie. Może się przekonam, pomacam w jakimś etui I zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna bylo dorwac niedawno czerwona 12stke z 128 z 3999 na promocji, ja sam kupilem za 4199

jesli nie potrzebny Ci lidar i dodatkowe 2gb ramu to moim zdaniem przeplacanie ponad 1000zl to przesada poza tym 12 pro sa ciezko dostepne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w 11 Pro bateria trzyma około 2 dni, tyle że ja nie wykorzystuję zbyt intensywnie telefonu - piszę, przeglądam internet, czasem zrobię jakieś zdjęcie czy nagram filmik... W gry nie gram, a do innych zastosowań mam komputer i tablet :D. Jeżeli 64 GB to trochę mało, to biorąc pod uwagę, jaka mogłaby się robić kwota przy dopłacie za wersję 256 GB w 11 Pro, to faktycznie 12 może być bardziej opłacalna. Zawsze to nowszy model ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mówimy o cenach sklepowych :P Powiem bez wdawania się w szczegóły - 12 pro max mam zdecydowanie taniej niż 12 pro w normalnej cenie. Między 11 Pro, a 12 Pro Max mam 800zł różnicy i 400zł między 11 pro max a 12 pro max. Niestety do 12 Pro brak dostępu... Cholera, chciałem mały telefon, a wychodzi na to, że skończę z cegłą bo nie opłaci mi się brać 11 żadnej :/ 

Tym bardziej, że w przypadku 11 Pro mówimy o 64GB, a 12 Pro Max to już 128GB.

Co do ramu i lidara. Potrzebne czy nie, z 11 pro max byłem mega zadowolony ale no właśnie, było jakieś ale. Teraz, po przerobieniu przez rok kilku androidów typu s10, note 10, p40, p30 pro no i skończeniu na tej nieszczęsnej s7 wracam do ajfona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie zeby kupic 12 pro trzeba na takim allegro dac jak za 12 pro max, widzialem w normalnej cenie w orange ale to normalna cena, jesli Ci "wujek" przywozi z innego kraju to wiadomo ze brac ale jesli brac w normalnej cenie to co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Allegro świat się nie kończy. Iphone 12 pro jest dostępny w Media Expert w takiej samej cenie, jak w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostepnosc sie zwieksza na szczescie, 2 tyg temu byl problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...