Skocz do zawartości
Karolina999

Smartfon 3-3,5 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym wymienić mój czteroletni Galaxy S7 na coś nowego. Byłam zadowolona z Samsunga lecz kusi mnie, aby spróbować przygodę z iOS. Najchętniej kupiłabym 11 pro bądź 12 (najbardziej odpowiada mi ich rozmiar) niestety ceny tych telefonów to już +4tys. Najbliżej jestem więc teraz 11 lub 12 mini. Oba telefony widziałam, 12 mini wygrywa  na pewno ekranem. Mimo, że nie lubię zbyt dużych telefonów to obawiam się, że po pewnym czasie mini będzie zbyt mały. Czy ktoś miał może styczność z tymi modelami i mógłby się wypowiedzieć jak korzysta się z 11/12 mini? Zależy mi na szczególnie na opinii osób, które miały styczność z tymi smartfonami. Co do wymagań, chciałabym, aby płynnie działał, miał dobry aparat i niezłą baterię (wiem, że w mini nie jest ona za duża, ale z tego, co słyszałam nie jest tak źle jak na początku mówiono). Czy może jednak poczekać jeszcze trochę i kupić 12, myślicie, że cena może spaść w najbliższym czasie i jest sens dopłacać względem np 11? 

Jeśli jednak nie iphone, to który telefon z Androidem najlepiej teraz wybrać? S20 FE 5G, S20? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie jako wlasciciel 12stki 128gb, jest to bardzo dobry telefon, oczywiscie myslalem nad 12mini ale do konsumpcji YT i stron byloby dla mnie za malo, wczesniej mialem oneplus 5t i zmiana wielkosci jest na duzy plus, ogolnie polecam

poszukaj 12stek 64, da rade je wyrwac ponizej 4k zl, widzialem nawet w ktoryms elektromarkecie za 3999 128GB

Filtr allegro << zweryfikuj najtanszych sprzedawcow i do dziela, dorzuc to 250-300zl do tych 3,500zl albo wez mini, roznica to tylko bateria

ja kupowalem od tego czlowieka  fvat przyszla wszystko ok

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż 11 Pro Max w idealnym stanie w tej cenie którą masz. Z gwarancją apple do czerwca tego roku. Wszystkie akcesoria itd w zestawie. 

Jesli jesteś zainteresowana to zapraszam na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny problem jaki widze ze to pro max czyli jest duzy ale poza tym to topowy model :)

ale poza tym ze wymiary ma nadal mniejsze niz wiekszosc dzisiejszych androidow to ok

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 11 Pro Max trochę za duży. Szkoda, że 11 Pro są obecnie w tak wysokich cenach, bo rozmiar dla mnie idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...