Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Poszukuje laptopa do programów biurowych, do poczty, przeglądania internetu. Interesują mnie modele przede wszystkim lekki oraz poniżej 15".

Laptop typowo do pracy, zależy mi na szybkości oraz pojemności dysku. Nie potrzebuje z Win. 

Co sądzicie o tym modelu:

https://www.x-kom.pl/p/610404-notebook-laptop-141-acer-swift-3-i5-1135g7-8gb-512-ips-srebrny.html

Odpowiada mi to, że jest wykonany z aluminium. Proszę o nie polecanie Huaweia. Po tym jak widziałem jego podświetlenie matrycy odpada na starcie i nic mnie nie przekona do jego zakupu. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na aluminiowej obudowie i dobrej jasności matrycy to brałbym zenbooka 14. Dokładasz 200zł i masz wydajny procesor R5, 16gb ram, dysk 512gb ssd i windows w cenie chociaż wiem, że na nim Ci bardzo nie zależy. Sam model jest świetnie wykonany i bardzo lekki, mobilny. Spokojnie wystarczy do Twoich zastosowań.
ASUS ZenBook 14 UM433 R5-3500U 16GB RAM 512GB Win10 3699zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2021 o 17:36, Tcep napisał:

Witam, 

Poszukuje laptopa do programów biurowych, do poczty, przeglądania internetu. Interesują mnie modele przede wszystkim lekki oraz poniżej 15".

Laptop typowo do pracy, zależy mi na szybkości oraz pojemności dysku. Nie potrzebuje z Win. 

Co sądzicie o tym modelu:

https://www.x-kom.pl/p/610404-notebook-laptop-141-acer-swift-3-i5-1135g7-8gb-512-ips-srebrny.html

Odpowiada mi to, że jest wykonany z aluminium. Proszę o nie polecanie Huaweia. Po tym jak widziałem jego podświetlenie matrycy odpada na starcie i nic mnie nie przekona do jego zakupu. 

Moim zdaniem przyzwoity wybór, warto od razu pomyśleć o wersji z 16 GB ram gdyż ram jest wlutowany.

Z alternatyw Lenovo IdeaPad S540-14 Ryzen 5/8GB/256/Win10 3099 zł
Model z podobnym wyposażeniem i wykonaniem. Matryca FULL HD IPS, aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, z tym że tutaj masz system w cenie oraz możesz rozbudować pamięc ram.

Ewentualnie biznesowy model Lenovo ThinkPad E14 Ryzen 3/8GB/256/Win10P 3599 zł
Z nowym procesorem AMD 4 rdzeniowy, podświetlana klawiatura, częściowo aluminiowa obudowa, możliwość rozbudowy o dodatkowy dysk oraz ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...