Skocz do zawartości
BornToSleep01

Poczta Polska - przesyłka zniknęła?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Piszę do Was z zapytaniem, czy mieliście kiedyś sytuację, że przesyłki wysłanej do Was poprzez Pocztę Polską (Paczka +) ekspresem w ogóle nie było w systemie? Gdy wpisuję numer do śledzenia - brak przesyłki w systemie. Paczka wysłana we wtorek rano, więc powinna już najpóźniej w czwartek być, a tu 0 jakichkolwiek informacji. Na infolinii też rozkładają ręce i mówią, że nic nie mogą zrobić.

Edytowane przez BornToSleep01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłający to zaufana osoba czy jakiś random z internetu? W drugim przypadku mogłeś dostać fejkowy numer przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mateusz31 napisał:

Wysyłający to zaufana osoba czy jakiś random z internetu? W drugim przypadku mogłeś dostać fejkowy numer przesyłki.

Zaufana :) 

EDIT: Mogę podać na komuś z Was numer przesyłki na priv, żeby sprawdził? Bo ja już nie wiem, może źle patrzymy z dziewczyną, ale sprawdzaliśmy 7-8 razy.

Edytowane przez BornToSleep01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest kwit z poczty potwierdzający nadanie paczki to poszedłbym z tym do tego urzędu pocztowego zapytał się o co chodzi bo może Pani, która zajmowała się tą paczką coś źle w systemie zaznaczyła i nadal leży na poczcie.

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, lokiju napisał:

Jak jest kwit z poczty potwierdzający nadanie paczki to poszedłbym z tym do tego urzędu pocztowego zapytał się o co chodzi bo może Pani, która zajmowała się tą paczką coś źle w systemie zaznaczyła i nadal leży na poczcie.

Niestety jest tylko zdjęcie kwitu :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Teraz i tak nic nie zrobimy, bo jest niedziela. Dopiero w poniedziałek nadawca pójdzie na pocztę. 

Jedyną rzeczą, która mogła pójść nie tak jest fakt, że paczka została nadana w automacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam chyba ze 2 razy tak miałem ,ale nauczony doświadczeniem telefon w łapy i ostra interwencja  ,z 6 lat temu jedna paczuszka taka za 5 setek już lezała pod wiatą okryta plandeką  :E po kilku telefonach znalazła się i przyszła ogólnie po  8 dniach  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubione paczki na PP  to dość częsty  "przypadek"   ja PP unikam jak ognia  bo niemal sądziłem się z nimi 2 razy  kilka lat wstecz za zgubione paczki .

Jeśli Ty jesteś  odbiorcą  to nic nie zdziałasz  możesz iść zapytać się podać numer  i dostaniesz odpowiedz zeby czekać . Jedynie nadawca może  złożyć reklamacje ze  paczka niedostarczona i że nie ma je w systemie

miałem przypadki ze list polecony priorytetowy szedł 10 dni !! gdzie powinni iść max 3  . Jakoś PP nigdy nie poczuwała się do winy i zawsze wszystko było  według ich  regulaminów wewnetrzych  pisanych na potrzeby danej sytuacji na na ogólnej stronie www nie ma nic podobnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A paczki które idą z ali kto przetrzymuje u nas w kraju? Nie czasem PP? Mam dwie paczki które są w Polsce od początku grudnia i jeszcze do mnie nie dotarły, z chin do Polski tydzień-dwa a w Polsce leża często ponad miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio PP działa tragicznie. List z sądu szedł do mnie 40 dni. Z zakładu energetycznego wysłano umowę ... zwykłym listem, to już wiem, że nie dojdzie. Ech, dramat po prostu. Ceny z kosmosu. Unikać PP jak ognia.

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 dni szła ważna korespondencja z sądu? Serio długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o jakichś patologicznych regionach (blokowiska bez wind) gdzie listonosze uciekają po tygodniu pracy i nie ma komu roznosić, ale zakładam, że w takim nie mieszkasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, B@nita napisał:

A paczki które idą z ali kto przetrzymuje u nas w kraju? Nie czasem PP? Mam dwie paczki które są w Polsce od początku grudnia i jeszcze do mnie nie dotarły, z chin do Polski tydzień-dwa a w Polsce leża często ponad miesiąc.

Paczki z alli to strach zamawiać juz  w moim przypadku w zeszłum roku 6  paczek  z rzędu z alli do mnie nie dotarło  zaczeła się jazda jak zaczął się covidowy cyrk  ,zamówiłem rękawiczki i maski z alli i paczka dochodziła do  UP Gorzów wielkopolsi  i tego samego dnia status się zmieniał  na dostarczono   UP Bydgoszcz XX ,albo UP Wrocław XX  i po temacie mogłem sobie reklamować ... PP twierdziła ze paczka dostarczona ale ze adres dostawy był w woj. Lubuskim to już nie wazne .Ali kasę zwracało ...ale już za 5-6 razem  musiałem tłumaczyć  co i jak bo mnie brali zaoszusta co wymusza zwroty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem o metodzie zgłaszania takich (nie)dostarczonych paczek jako ukradzione. Wtedy jeszcze ktoś to musiał podpisać przy odbiorze, więc pod kilka paragrafów dało się to podciągnąć. Podobno nawet działało i paczki magicznie się znajdowały - zarówno w PP, jak i wszelkich kurierskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2021 o 10:23, Spl97 napisał:

40 dni szła ważna korespondencja z sądu? Serio długo.

tak, około 40 (+/- parę dni). Wysłana chyba 10 grudnia, odebrana jakoś tydzień temu. Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecony list doszedł po 12 dniach... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...