Skocz do zawartości
PoloDżi

Monitor czarny ekran przez zmianę rodzielczości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem gdyż dziś kupiłem Adapter DVI-D VGA i miałem jeszcze kabel VGA i podłączyłem sobie starszy monitor wszystko fajnie działało poprawnie obraz był ale na głównym monitorze najnowszym wszedłem w Ustawienia-Ekran i tam wyskoczyły ze są dwa monitory podłączone więc wybrałem ten straszy i chciałem zmienić rodzielczość i dałem na zalecaną i było wszystko dobrze i przez przypadek dałem na większa od tej zalecanej i wyskoczył jakiś komunikat chyba ze nie obsługuje takiej i chciałem zmienić i się nie dało więc wyłączyłem monitor i teraz pokazuje na tym starszym No signal wszystko sprawdzałem kable itp czy wszystko jest dobrze i nie wiem jak mam teraz powróci do tego żeby był normalny obraz jak z głównego monitora jeśli ktoś miał taki problem lub się zna prosił bym bardzo o pomoc bardzo ważne z góry dziękuje bardzo    

 

Edytowane przez PoloDżi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłeś poza zakres monitora na VGA, przywróć natywną rozdzielność i odświeżanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, _Unix_ napisał:

Wyszedłeś poza zakres monitora na VGA, przywróć natywną rozdzielność i odświeżanie 

A jak mam to mniej więcej zrobić???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz oba monitory i zmień z poziomu Windowsa rozdzielczość dla drugiego monitora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie ze dwa monitory mają być podłączone do skrzynki czy do siebie bo nie rozumiem za bardzo ???
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do skrzynki. Napraw to dokładnie tak samo jak to zepsułeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...