Skocz do zawartości
QuQuQ

Zamiana Ryzen 5 2600 na 5 3600?

Czy warto?  

3 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy warto?

• Tak
      3
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, posiadam Ryzen 5 2600 plus RTX 2060. Mam możliwość zakupu 3600 w granicach 650 zł. Czy jest sens zamiany? Ramy: Ballistix Ballistix Sport LT, DDR4, 16 GB, 3200MHz (2x8 GB), Chłodzenie: Fortis.

Edytowane przez QuQuQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej ,nawet dla tego że 2600 zejdzie za jakies 500pln  więc dopłacasz 150pln  a to już dobry argument :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Odpowiedzi

• Zdarzają się wyjątki np. na uczelni gdzie pracownicy z wydziału marnują pieniądze zamawiając sobie lapki po 8k do excela, a  kompy na zajęcia gdzie był c++, maxwella (to nie żart) to Pentium 4. Dane z przed około roku. Do tego pamiętam siedziałem na sztuce, która łapała zwiechy i trzeba było restartować po czym siedzenie nadmiarowo na lab z wkurwie**** po nie można skończyć.
    • Napisałeś że :  Za to niskie stopy procentowe sprzyjają inflacji. Więc pokazałem, że i z wysoką stopą procentową inflacja była wysoka.     
    • ja sobie kiedyś robiłem dla zwiększenia ruchu piesze powroty z pracy do domu. Odległość według googla 5,9 km, w większości po chodnikach, ale starałem się wybierać możliwie boczne uliczki z mniejszym ruchem. Od razu mowie, że nie jestem typem sportowca i mam tylko 1,77m i do tego oponkę i żeby zejść z czasem poniżej godziny to raczej słuchawki na uczy i koncentracja na przebieraniu nogami i rzeczywiście wyprzedzałem wszystkich pieszych poza joggerami. Wiem, że chodziarze sportowi robią kilkanaście km/h, ale zwykłą technika nie wyobrażam sobie,żeby nawet dryblas dwumetrowy przekroczył 8 km/h. Dla porównania w Warszawie średnia prędkość liniowa tramwaju (Czyli uwzględniająca światła, postoje na przystankach itd) to ok. 15 km/h.
    • No ale to ich problem nie? Jak ich dojadą to trudno, ale znając życie na 99% nikogo to nie zainteresuje bo za dużo roboty by było ze śledzeniem tylu transakcji co na Allegro. Dajta se spokój i tyle bo ta dyskusja donikąd nie prowadzi, jak 99% dyskusji na forum.  W każdym razie, piękny dzień na razie, więc wszystkiego dobrego i szczęśliwych łowów wszystkim skrypciarzom, partalertowcom i odświeżaczom życzy Robochłop.    Imgur: The magic of the Internet
    • wywalisz się przy tak wąskim chwycie
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...