Skocz do zawartości
EnvyQ

Wybór głośnika do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję głośnika do ceny 500zł. Bardziej potrzebuje rady i kogoś kto by mnie pokierował. Obecnie posiadam Logitech X-530. Grają dobrze, ale chciałbym czegoś porządniejszego. Zgłosiłem się na forum, ponieważ samemu bardzo trudno jest mi znaleźć coś konkretnego oraz ocenić sytuacje. 

Nie zależy mi na trzęsących się szybach od basu, tylko na dobrej jakości muzyce i ewentualnym oglądaniu filmów i seriali. Gram w gry ale używam do nich słuchawek. Używam karty zintegrowanej z płytą główną która obsługuje 5.1 bez problemu (nie zależy mi na 5.1). Nie jestem pewny czy kupienie zewnętrznej karty dźwiękowej jest opłacalne przy głośnikach które nie są warte ogromnych pieniędzy. Nawet jeśli to nie dysponuje na to ogromnych budżetem.

Od miesiąca poszukuje czegoś co mnie zadowoli, zatrzymywałem się na wielu zestawach, głośnikach, soundbarach.
m.in: JBL Quantum DUO, Logitech Z906, Creative Sound BlasterX katana, Razer leviathan, Bose Companion 2 Series III, SVEN HT-210, Teufel consono 25 mk3. 

Było ich trochę więcej, jednak w dużej mierze zmieniałem zdanie. Stwierdziłem że wydawanie w moim przypadku gdzie potrzebuje czegoś na mój metraż poniżej 15 m^2.

Z góry przepraszam jeżeli nie jest to odpowiedni dział dla tego typu tematu oraz dziękuję za jakiekolwiek sugestie. 

Edytowane przez EnvyQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 500zł wpakuj w głośniki, nie kupuj karty dodatkowo przy takim budżecie. Rozejrzyj się za klasycznymi konstrukcjami od Edifiera np. E1280 czy coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnym sprzętem byłby Philips TAS7505, sam chciałem kupić, niestety dość drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...