Skocz do zawartości
japan

Głośniki 2.1 [300 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam głośników 2.1 do około 300 zł, od kilku(nastu) dobrych lat widziałem, że polecane były Microlaby Fc-330, sam je miałem kiedyś nawet i podobały mi się.

Teraz chciałem je kupić znowu, a widzę że nigdzie ich nie ma, wyszły z produkcji? ? Jest jakiś następca, albo alternatywy od innych firm w podobnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Następcą FC-330 są FC-530 ale ich też nie widzę, ogólnie kompletna lipa z dostępnością czegokolwiek jest obecnie jak widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może używki https://allegro.pl/oferta/glosniki-modecom-mc-2110-subwoofer-10155379440 ja kupiłem za 100 zł jakiś czas temu.

Z nowych i dostępnych trochę ponad budżet, ale wydają się bardzo ciekawe (niestety nie testowałem) https://allegro.pl/listing?string=taga intone mini&bmatch=cl-cx210105ap-enfmswp-diap-ele-1-5-0129

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto dopłacić do taga intone mini, jeśli nie FC330 (czekać na dostępność lub kupić używane). Z używanych też Edifier C3 się czasami trafią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.02.2021 o 19:00, TrueFaith napisał:

warto dopłacić do taga intone mini, jeśli nie FC330 (czekać na dostępność lub kupić używane). Z używanych też Edifier C3 się czasami trafią

Jakaś znaczna różnica jest między tymi Taga a Microlabem? 

Bo widzę, że nawet za 330 zł można je dostać, to niewiele więcej niż Microlaby, gdy były dostępne. Więc jeśli są w czymś lepsze, to chętnie je wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taga ma 6,5" sub, przetwornik wysokotonowy 1" z kopułką bawełnianą, pilot, czytnik kart i ogólnie na papierze wygląda lepiej, ale co do dźwięku to niestety nie słyszałem choć kusi od dłuższego czasy żeby sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem TAGA ale po tygodniu użytkowania zaczęły buczeć i poszły na zwrot. Dźwięk był jak za te pieniądze ok. Może inny egzemplarz będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, McKay napisał:

miałem TAGA ale po tygodniu użytkowania zaczęły buczeć i poszły na zwrot. Dźwięk był jak za te pieniądze ok. Może inny egzemplarz będzie ok.

Właśnie coś w opiniach też wyczytałem ze są problemy z awaryjnością, ogólnie dziwne że głośniki tak mało popularne jak na taką cenę i takie parametry.
Masz może kolego porównanie z fc-330 lub mc-2110 vs te tagi? bo nie wiem czy jest sens kombinować.

Edytowane przez Kubinki_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam bo w większości na słuchawkach. Szukałem coś fajnego i taniego. Kierując się opiniami z neta kupiłem TAGA intone mini 2.1. 

Do filmów i gierek super dźwięk jak na moje gusta.

Ale szkoda, że po tygodniu pojawiło się buczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi