Skocz do zawartości
Toxic2

Msi Rtx 2070 Gaming hałasuje tylko podczas grania w wymagające gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od miesiąca borykam się z problemem z moją kartą graficzną. Otóż problem polega na tym, że karta w trakcie gry wydaje z siebie dziwne dźwięki(dodam nagranie do załącznika) oraz spada jej wydajność. Są lagi przy ladowaniu nowych tekstur których wcześniej karta nie zrenderowała. Dodatkowo dołącze 2 screeny z gpu sharka i takie powiadomienia jak na screenach wyskoczyly mi podczas gry w Lords of the Fallen a gdy grałem w cs go nie bylo tych powiadomień. Zaznacze ze temp są w porządku. Dodatkowo karta zostala wysłana na gwarancje i została przesłana spowrotem z informacja brak usterki. Macie jakieś pomysły? Płyta główna? Zasilacz do wymiany może?

Specyfikacja: Zasilacz SilentiumPC Vero M2 Bronze 600W, Płyta główna MSI MAG Z390 TOMAHAWK, Karta graficzna MSI GeForce RTX 2070 Gaming 8GB GDDR6, Procesor Intel Core i5-9600K, 3.7GHz

niestety nie moge wstawić pliku dźwiękowego jest za duży

received_1088043611700922.webp received_1169110100213809.webp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem jeszce dodac że przedwczoraj po zainstalowaniu sterownikow do karty graficznej komputer sie zacial (zacial się dźwięk i komputer sie wyłączył) i zresetowal się. I potem nie mogłem odpalić panelu nvidia. Może to znak że płyta jest wadliwa? Zmieniłem też slot pci e i było to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor masz podkręcony? Być może kończący się zasilacz szczególnie jak ma już swoje lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem problem. Okazało się że mam w pokoju 3 uszkodzone gniazka bo komputer podlaczony do 4 działa prawidłowo

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...