Skocz do zawartości
kryspinek

Patriot Viper Steel 2x8GB 4400MHz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,prośbę swoją kieruję do osób posiadających takową pamięć.

Ale od początku,płytę mam msi meg z490ace,a procesor I9-10850k.Czy mógłby ktoś z was podać mi gotowe ustawienia do tych pamięci?Komputera używam głównie do grania,tak,wiem jest pełno info i filmików na yt jak podkręcać,ale np.taki Black zmienia tylko CAS,RAS,tRAS  i juz niby ma byc wszystko pięknie.A  tu widziałem jeszcze milion innych zmian aby to  dobrze chodziło.Ja jedynie wczoraj ustawiłem w zakładce Memory Try It! na DDR4-4000CL15 i wyszło takie coś:15-16-16-36-747 2T.A w CPU-Z pokazuje DRAM Frequency 2000Mhz,a Uncore Frequency 4300Mhz.Ale na tych ustawieniach lagi miałem w CoD że nie szło grać..Dodam tylko ze ram nie musi być wyżyłowany ma maxa (nie oto mi chodzi),tylko żeby działał lepiej niż na tych ustawieniach z profilu XMP.

I na koniec pytanie jakim programem/programami przetestować stabilność ramu po zmianach ustawień?Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dwie linijki niżej identyczny temat który się z Ciebie śmieje... skąd się takie lenie biorą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kamilos69 napisał:

A dwie linijki niżej identyczny temat który się z Ciebie śmieje... skąd się takie lenie biorą...

Mieciu,zanim bąkniesz kolejną fraszkę aby nabijać posty zorientuj się o co chodziło kolesiowi z tematu powyżej:

Witam.

Przymierzam się do zakupu nowych pamięci. Czy na mojej płycie ze stopki pójdą

Pamięć Patriot Viper Steel 16GB 2x8GB 4400MHz. Czy kupic takie same ale na 4000Mhz?

I jak juz przeczytasz ze zrozumieniem rzecz jasna to zerknij raz jeszcze na mój i  może zrozumiesz że jemu i mi niekoniecznie chodziło o to samo.

Skąd się takie asy biorą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nizej ustawienie które powinno banglac od strzala. Ale wiadomo wszystko zależy od egzemplarzy każdego podzespołu. 1.49v na 4000cl19 stabilne, na 4400cl19 1.45v. Te ustawienie mialem na 4 modułach. Można ciaśniej ale zaczęły się wykopki i nie mialem czasu skorygować.

20f5411e3b854040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz VCSA/IO bo za chiny nie moge ich ustabilizować. Przy domyslnych XMP sieja błędami na stockowym 10850k z odblokowanym PL2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...