Skocz do zawartości
szyna24

Linux Ubuntu.. problem..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Linux Ubuntu wszystko fajnie działa Ale mam jeden problem którego nie mogę rozgryźć..  nigdy nie korzystałem z Linuxa i nie mam pojęcia co jest nie tak... mam problem z strona Youtube .. Jak na nią wchodze to wogole mi nie wyświetla obrazów ani napisów tylko takie szare pola.. wszystkie i ne strony działają Ale yt nie chce działać..  Jak wejdę na tą stronę przez Google to jest ok yt odtwarza video bez problemu Ale przy bezpośrednim wejściu na youtube strona się nie ładuje..  proszę o pomoc ponieważ ten laptop ma być wykorzystywany właśnie jedynie do youtuba.. pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nigdy nie miałem takiego problemu w Linuksie Mincie. Próbowałeś na innej przeglądarce internetowej? Sprawdzałeś z wyłączonym blokerem reklam?

Jeśli nie znajdziesz rozwiązania, to zainstaluj aplikację Utube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, omkar napisał:

Nigdy nie miałem takiego problemu w Linuksie Mincie. Próbowałeś na innej przeglądarce internetowej? Sprawdzałeś z wyłączonym blokerem reklam?

Jeśli nie znajdziesz rozwiązania, to zainstaluj aplikację Utube.

Laptop jest bardzo stary i działa tylko Linux Ubuntu..  próbowałem na kilku przeglądarkach i jest to samo.. nie wiem jak wyłączyć bloker reklam.. w linuxie jestem zielony kompletnie nie wiem czego gdzie szukać..   ale spróbuje jeszcze z tą aplikacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodzi o wyłączenie dodatku blokującego reklamy w przeglądarce internetowej (uBlock Origin, Adblock) lub dodanie Youtube do wyjątków. Robi się to tak samo jak w Windowsie.

Spróbuj jeszcze zmienić DNS na 1.1.1.1 - klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...