Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szukam w pełni modularnego zasilacza, znalazlem wydaje mi sie ciekawą propozycje w dobrej cenie, 10 lat gwarancji tez jest, chyba niczego innego w lepszej cenie o podobnych parametrach nie znajde?

psu ma pracować z i7 10700 i docelowo z 3060ti

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/zasilacze/modulowy-zasilacz-xpg-core-reactor-650w-80-gold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, do dobry zasilacz. Alternatywą może być Supremo FM2 650W, ale ma krótszą gwarancję.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3 to dobry zasilacz, ale kultura pracy jest średnia.

Poszukaj sobie Corsair RMX (RM550X czy RM650X) - bardzo dobre zasilacze, ciche, z długą gwarancją dobrze wykonane.

Edytowane przez zawisztheblack
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć opcjonalnie Supremo FM2 650/750W, niby gwarancja krótsza, ale realizowana w systemie door2door. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralbym w takiej kolejnosci:

1) Corsair RMx

2) EVGA G3

3) Supremo FM2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do G3 to powiem tak, miałem RMx 550 i 750 (razem 5 sztuk) i RMi 650, Focusy Gold 650 i 750, Dark Power Pro 11 550W i moja EVGA G3 750W nie odstaje w żaden sposób. Nie jestem go w stanie usłyszeć gdy się załącza - tak samo jak w przypadku reszty to najcichszy sprzęt w budzie, wentylatory na GPU i CPU zagłuszają zasilacz. Jak dla mnie aby znaleźć między nimi różnice to trzeba z decybelomierzem siedzieć. Dodatkowo w testach wytrzymuje obciążenie ponad 1100W (!!!) będąc absolutnym rekordzistą pod tym względem.
Najnowsza rewizja to X3, ja mam X2, większość testów gdzie ktoś krytykował kulturę pracy była na początku - rewizja X1 i zazwyczaj była to wersja 650W. Podejrzewam że mogli coś poprawić w nowszych, albo mi się trafiła wyjątkowo dobra sztuka. Kupowałem na szybko bo potrzebowałem coś na zastępstwo zepsutego Corsaira (wentylator zaczął terkotać), z zamysłem powrotu do RMx po reklamacji ale jest zero różnicy i zostaję przy EVGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, _rdk_ napisał:

Co do G3 to powiem tak, miałem RMx 550 i 750 (razem 5 sztuk) i RMi 650, Focusy Gold 650 i 750, Dark Power Pro 11 550W i moja EVGA G3 750W nie odstaje w żaden sposób. Nie jestem go w stanie usłyszeć gdy się załącza - tak samo jak w przypadku reszty to najcichszy sprzęt w budzie, wentylatory na GPU i CPU zagłuszają zasilacz. Jak dla mnie aby znaleźć między nimi różnice to trzeba z decybelomierzem siedzieć. Dodatkowo w testach wytrzymuje obciążenie ponad 1100W (!!!) będąc absolutnym rekordzistą pod tym względem.
Najnowsza rewizja to X3, ja mam X2, większość testów gdzie ktoś krytykował kulturę pracy była na początku - rewizja X1 i zazwyczaj była to wersja 650W. Podejrzewam że mogli coś poprawić w nowszych, albo mi się trafiła wyjątkowo dobra sztuka. Kupowałem na szybko bo potrzebowałem coś na zastępstwo zepsutego Corsaira (wentylator zaczął terkotać), z zamysłem powrotu do RMx po reklamacji ale jest zero różnicy i zostaję przy EVGA.

Nikt tu nikogo nie odmawia od kupna G3 ;) Mialem wersje 650 oraz 1000W i sa to swietne jednostki (tak naprawde to rebrandowane SF Leadex II). Z czystym sumieniem rowniez moge je polecic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpg wlasnie wjechal w promocji na xkomie za 329zl ?wiec temat można zamknac i dziekuje za opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...