Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

która z dwóch mechanicznych klawiatur w rozmiarze TKL (inne nie wchodzą w grę) będzie lepsza:

- Logitech G Pro na GX Blue (inne są niedostępne)

- Razer Huntsman Tournament Edition

Wizualnie są do siebie podobne, różnią się przede wszystkim przełącznikami. Czy macie jakieś doświadczenia z tymi klawami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switche optomechaniczne w Hunstmanie będą lepszym wyborem - także bierz produkt Razera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.02.2021 o 17:39, robson001 napisał:

Witam,

która z dwóch mechanicznych klawiatur w rozmiarze TKL (inne nie wchodzą w grę) będzie lepsza:

- Logitech G Pro na GX Blue (inne są niedostępne)

- Razer Huntsman Tournament Edition

Wizualnie są do siebie podobne, różnią się przede wszystkim przełącznikami. Czy macie jakieś doświadczenia z tymi klawami? 

Tak z ciekawosci - dlaczego akurat te dwie i tylko te? Troche nie rozumiem gdyz klawiatury te posiadaja zupelnie inne przelaczniki. To kompletnie dwa rowne swiaty. Jedyne co te klawiatury laczy to format TKL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że posiadają inne przełączniki. W pytaniu chodziło mi bardziej o to, czy posiadając jedną z tych klawiatur (Logitech) warto przesiąść się na tą drugą. Innymi nie byłem zainteresowany. Pytanie jest jednak już nieaktualne, miałem możliwość zweryfikowania różnic między tymi dwoma klawiaturami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robson001 napisał:

Przecież napisałem, że posiadają inne przełączniki. W pytaniu chodziło mi bardziej o to, czy posiadając jedną z tych klawiatur (Logitech) warto przesiąść się na tą drugą. Innymi nie byłem zainteresowany. Pytanie jest jednak już nieaktualne, miałem możliwość zweryfikowania różnic między tymi dwoma klawiaturami.

Tyle, ze roznica miedzy tymi klawiaturami jest wlasciwie tylko jedna - przelaczniki. Wiec co tutaj weryfikowac? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, również keykapsy, inna jest  wysokość "platformy" od frontu, sposób "osadzenia" klawiszy, szerokość klawiatur oraz materiały obudowy. Tak więc różnic jest trochę więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Tak sie akurat sklada, ze mam obie te klawiatury ? i przy dluzszym uzytkowaniu zdecydowanie najwazniejszym elementem sa dla mnie przelaczniki, gdyz obie sa dobrze wykonane :) Wg. mnie optyczne od Razera sa po prostu rewelacyjne, ale to rzecz jasna kwestia indywidualnych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie też doszedłem do takiego wniosku gdy  "pomacałem" obie klawiatury. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...