Skocz do zawartości
sVVistak

Galaxy Buds Pro - test najlepszych dokanałowych słuchawek Bluetooth firmy Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Dzień dobry. Posiadam telefon realmie gt master edition. Problem jest taki. Pamięć w telefonie wynosi 128 i wszystko jest zapchane. 102 GB jest w pobranych. Ale aplikacji pobranych i systemowych jest nie więcej jak 15GB. Co zrobić? 
    • https://www.morele.net/pamiec-do-laptopa-pny-performance-sodimm-ddr4-16-gb-3200-mhz-cl22-mn16gsd43200-tb-9948360/?gclid=CjwKCAjw0dKXBhBPEiwA2bmObatKAyWbuRLiHDeKBUZDak_sdhnMbU2MRw6yEPyHK2dAbugnswH4OBoCfB0QAvD_BwE a te są DR?
    • Kiedy byłem w związku nie miałem z tym akurat żadnego problemu. Dla mojej byłej pieniądze nie grały specjalnej roli i nawet mi kupiła raz monitor... Myślę , że wiele zależy po prostu od człowieka. Nie można generalizować. Ale ja mając żonę i tym bardziej dzieci na pewno nie pozwalałbym sobie na takie pochopne decyzje finansowe jak kupno 3060Ti żeby po 2 miesiącach wymienić na 3080Ti za 6k 🤣. Sam z siebie miałbym na tyle odpowiedzialności, że wolałbym pewno, jak siebie znam, kupić coś dziecku i jej niż sobie. Nie trzeba by mi było mówić. Jak są takie historie, że żona "puka" w głowę jak coś się chce kupić to właśnie jeden z bardzo wielu powodów dla jakich nie jestem w związku. Bo to jak już pisałem ciągłe przepychanki o to czy moje jest bardziej mojsze i setki aluzji, uwag, uszczypliwości itd itd . Ale może jest rada na to ? Kupić wszystko co się chce. Zabezpieczyć sobie kompa tak na dwie generacje i szukać sobie dziewczyny... 😂
    • Zobaczymy czyje przewidywania będą trafniejsze. To właśnie jak dla mnie przekroczyło granice kabaretu. Powiedzmy, że Janów to można jeszcze było traktować kabaretowo. Ale tutaj to będzie miało poważne i długotrwałe konsekwencje, to nie jest tylko to, że wyzdycha trochę ryb i przez kilka tygodni nie da się łowić. Te zanieczyszczenia pójdą dalej łańcuchem pokarmowym. Do tego było to do takiego stopnia bezsensowne, że ani opozycja, ani nawet prorosyjskie eko-ruchy nie powinny tego odpuścić i naprawdę za to ktoś powinien trafić na dołek.
    • Aplikacje musisz mieć i aktywować kupon. Jak te kupony się skończą to wiem jak wyrobić biznestanka z 10 groszowym rabatem. Ja tankuje na Orlenie też z powodu jakości. Na gazie mam ponad 200 000km. Filtry po 10000 zawsze są jak nowe. A jak zatankuje na bo czy shellu to potem syf jest.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...