Skocz do zawartości
Adram

OCR napisów wklejonych w film

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem na fejsie wykład z polskimi napisami, wklejonymi w film. Czy jest jakiś sposób by zapisać te napisy do pliku tekstowego? Jakiś OCR dla filmu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie prościej mowę z wykładu zamienić na plik tekstowy/pdf/itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jedynkę i dwójkę znam na pamięć więc zaczynam od razu od Inifnite   Zresztą z tego co pamiętam nigdy nie zagrałem tych fabularnych DLC z Infinite więc to chyba dobry moment w oczekiwaniu na NieR Replicanta. 
    • Dlatego pisałem że możesz na szybko sprawdzić stan dysków (CrystalDiskInfo). Zasilacz też może się przyczynić do niestabilnej pracy dysku, już pomijając fakt że może go uszkodzić.
    • Powiedzmy, że na razie skończyłem przygodę z Valhallą. Z całej trójcy ta część była wg. najbardziej zbugowana i upierdliwa - główne zarzuty to losowe wywalanie do pulpitu bez ostrzeżenia. Dwa, często dzikie ustawianie się kamery podczas "dobijania" zwierzyny, bardzo nisko przy ziemi, że aż za mapę wychodziło. Trzy, od groma i trochę chyba zbugowanych "wydarzeń", np. z  dziewczynką i łowieniem ryb, gdzie to niby jej brat się schował. Łapę rybę za rybą, dziewczynka mówi, że to nie ta, w pewnym momencie ryb brakło w stawie. Ciul, olewam idę dalej. Wracam za kilka dni, ryby są ale dziewczynka już nie reaguje. Czy spotkanie z zakonnicą, która coś tam sobie śpiewa. Eivor zagaduje do niej i w zasadzie dla mnie koniec zadania. Nic się nie dzieje, co najwyżej za mną biega do okoła albo jak idę dalej. Resztę zadania obejrzałem na youtube. I jeszcze kilka zadań tak "zawieszonych" by się znalazło. Dwa, księga z umiejętnością w Lundenie - nie można się dostać, regał który blokuje dziurę w podłodze nie do ruszenia. Jak czytałem w sieci, problem część ludzi miała, niektórzy kombinowali jak inaczej tam się dostać. Mnie się nie udało a co jakiś czas wracałem, czy jakiś patch nie naprawił tego. Doceniam, że wrzucili tyle różnych aktywności pobocznych ale na pewnym etapie zaczęły mnie wk*wiać. A może niektóre też były zbugowane. Wbija człowiek z godzinę pograć a pół się pi*li z próbą odpowiedniego ustawienia aby wzorek z kręgów ułożyć. Wchodzę na youtube - nie no, dobrze się ustawiam tylko czemu mi nie chce tego zatwierdzić  I znowu zebrało się z dwa-trzy takie kręgi, że na pewnym etapie zacząłem je pomijać. To samo kopce kamieni.   
    • Sprzedam Uncharted 4 po polsku - 25 zł. kupiłem jako nową, włożyłem do napędu i wyjąłem dopiero po skończeniu, czyli chyba po 4 dniach   Kupię: Dirt 4 Dirt Rally 2.0 Gran Turismo Sport Wiedźmin 3 GOTY koniecznie po polsku Get Even Control Elex Borderlands 3 Skyrim Until Dawn Hellblade Viking Wolves of Midgard Uncharted Zaginione Dziedzictwo konieczie po polsku Dragon Age Inkwizycja Nioh The Order 1886 Detroit Become Human Crash 4 Pillars of Eternity I oraz II The Crew 2 Strange Brigade Sekiro Ghost of Tsushima Greedfall Far Cry 5 Far Cry New Dawn Days gone Assassin's Creed Black Flag i Unity i Odyssey WRC 8 Vampyr Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a koniecznie po polsku FIFA 20 Divinity Original Sin I oraz II Yakuza Remastered Collection
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...