Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oni mają takie problemy z reanimowaniem 20 letniej gry z nakładką graficzną pod nowsze sprzęty to pomyślcie co się będzie dziać przy 4 części Diablo która powstaje od zera na nowym silniku :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni i ogarną serwery :E Tutaj przynajmniej się można zalogować. Jak wow classic startował to ludzie czekali po 5h w kolejkach i to, że czekałeś wcale nie znaczyło, że po np. 4h nie wywali cię z kolejki i zaczynasz od początku :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy już hella cisną solo, pewnie do tygodnia im przejdzie gry na 100% i złożenia podstawy do farmienia wszystkiego. A tu ludzi o latach pisali, może kiedyś jak było się młodym i nieogranym :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 lat temu to człowiek sie cieszył ze przeszedł grę na normalnym/trudnym a nie jak teraz jakies endgame granie po sieci farmienie na siłe. Nie pisze tu akurat o Diablo ale ogólnie, nie było  zadnych "trofeów" jak to teraz są ze się gre powtarzało nie wiadomo ile razy by cos tam wpadło, to były czasy chociaz wtedy się mniej grało na komputerach a wiecej sie grało w piłke po szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się do III aktu.  Oj tego mi było trzeba. Chyba 5 lat przerwy miałem od Diablosa.

155bc1cb1ce18f6dgen.jpg

 

I9900

RTX 2070

 

1440P - wszytko ultra max i jest stałe 60+ fps na powietrzu i ponad 100 w lochach

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, rambek911 napisał:

20 lat temu to człowiek sie cieszył ze przeszedł grę na normalnym/trudnym a nie jak teraz jakies endgame granie po sieci farmienie na siłe. Nie pisze tu akurat o Diablo ale ogólnie, nie było  zadnych "trofeów" jak to teraz są ze się gre powtarzało nie wiadomo ile razy by cos tam wpadło, to były czasy chociaz wtedy się mniej grało na komputerach a wiecej sie grało w piłke po szkole.

No dokladnie, czlowiek sie cieszyl ze mu sie udalo w ogole przejsc, pamietam byl taki miecz dla barbarzyncy "dziadek" to jak legenda byl. Ogolnie wtedy mam wrazenie ludzie sie cieszyli nawet jak kilka poziomow jakiejs gry przeszli, teraz jak sie nie da zdobyc najrzadszego setu w grze 2 godziny po premierze to ludzie juz wkurzeni ze co to za badziew :E

btw mojej czarodziejce sie zawody popierdzielily, zostala wojownikiem

81e68208bd5965a5.png

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tymi zapisami singla offline i graniu na 2 komputerach, zapisuję się w chmurze, czy trzeba ręcznie kopiować?  

Nigdy nie grałem w Diablo, zawsze preferowałem granie z pierwszej lub drugiej osoby (Wiedzmin, Gothic), ale wczoraj wciągnęło mnie do 3 w nocy??. A jako że nie za bardzo znam mechaniki tych gier, i wychowałem się od ZX, więc gra mi się wyśmienicie, chyba jak na premierę te x lat temu dawno nie miałem tyle frajdy. Nie żałuję wydanej kasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, bleidd napisał:

To są janusze kurła dopiero

https://www.x-kom.pl/p/524485-gra-na-pc-pc-diablo-2-gold-ed-incl-lord-of-destruction-esd.html

ciekawe ile ludzi się nacieło

Ano są. A jak już zamówisz u nich "nowe" Diablo 2 to może do tego jakiegoś RTX 3070 lub 3080 albo chociaż nowiutkie PlayStation 5 prosto z sklepu :hahaha:?

Żenujące. X-kom i Morele sprzedają stare Diablo 2 w cenie remastera

X-Kom anuluje zamówienia. Po roku od kupna RTX 3070 i zapłaty proponuje RTX 3060

PS5 nie trafi do wszystkich klientów. X-kom nie zapewni ani jednej sztuki PlayStation 5

niby-czlowiek-wiedziol-2018-12-11-23-33-30

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zaskoczenie". Kto by pomyślał że 20 letnia gra z nową nakładką graficzną dostanie ponownie wysokie oceny :E?

Tak prezentują się pierwsze recenzje Diablo 2 Resurrected:

  • Game Informer - 8.8 / 10.0
  • Destructoid - 8.5 / 10.0
  • Jeuxvideo.com - 85 / 100 
  • Hobby Consolas - 80 / 100
  • Multiplayer.it - 80 / 100
  • NME - 80 / 100
  • God is a Geek - 8 / 10.0
  • Millenium - 75 / 100
  • Kakuchopurei - 70 / 100
  • Dexerto - 70 / 100 
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, azgan napisał:

"Zaskoczenie". Kto by pomyślał że 20 letnia gra z nową nakładką graficzną dostanie ponownie wysokie oceny :E?

Powinni ocenić sam remaster i zmiany, a nie samą w sobie grę z przed 20 lat bo to głupota. 

  • Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

Powinni ocenić sam remaster i zmiany, a nie samą w sobie grę z przed 20 lat bo to głupota. 

Otóż to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Powinni ocenić sam remaster i zmiany, a nie samą w sobie grę z przed 20 lat bo to głupota. 

Czy ja wiem, właśnie moim zdaniem powinni ocenić jako całość. Jak taka gra z odświeżonym interfejsem ale bądź co bądź stara mechanika ma się do dzisiejszych standardów. Ocena samej nakładki nie mówi o tym jak dobry finalnie jest produkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Skitter napisał:

To jak to jest z tymi zapisami singla offline i graniu na 2 komputerach, zapisuję się w chmurze, czy trzeba ręcznie kopiować?

No jak offline to nie, wtedy musisz ręcznie. Możesz grać single online i wtedy automat. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, larry.bigl napisał:

Czy ja wiem, właśnie moim zdaniem powinni ocenić jako całość. Jak taka gra z odświeżonym interfejsem ale bądź co bądź stara mechanika ma się do dzisiejszych standardów. Ocena samej nakładki nie mówi o tym jak dobry finalnie jest produkt. 

Gdyby to był "rimejk" to tak - powinni ocenić całość. Ale to jest zwykły remaster, więc każdy wie, że dostaje starą mechanikę w nowej oprawie i tak to powinno zostać ocenione.:wiggle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Gdyby to był "rimejk" to tak - powinni ocenić całość. Ale to jest zwykły remaster, więc każdy wie, że dostaje starą mechanikę w nowej oprawie i tak to powinno zostać ocenione.:wiggle:

Dokładnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z achivementów:

 

It's only 3,520,485,254 XP

Reach Level 99

 

Chyba, że teraz ratio XP zwiększyli to ma sens. Pamiętam wbiłem kiedyś jeden level od 95 w tydzień. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rambek911 napisał:

20 lat temu to człowiek sie cieszył ze przeszedł grę na normalnym/trudnym a nie jak teraz jakies endgame granie po sieci farmienie na siłe. Nie pisze tu akurat o Diablo ale ogólnie, nie było  zadnych "trofeów" jak to teraz są ze się gre powtarzało nie wiadomo ile razy by cos tam wpadło, to były czasy chociaz wtedy się mniej grało na komputerach a wiecej sie grało w piłke po szkole.

W większości to Ci sami ludzie, tzn. ten sam człowiek za szczyla cieszył się że ukończył grę, a teraz jako dorosły farmi na siłę itemy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Gdyby to był "rimejk" to tak - powinni ocenić całość. Ale to jest zwykły remaster, więc każdy wie, że dostaje starą mechanikę w nowej oprawie i tak to powinno zostać ocenione.:wiggle:

No właśnie nie każdy wie, nie każdy ten aspekt rozumie ;)  To że Ty to wiesz i grono forumowiczów, nie znaczy że Jaś Kowalski mający 12-15 lat i nie miejący żadnej styczności z oryginałem zrozumie clue tematu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lukadd napisał:

Kilka dni i ogarną serwery :E Tutaj przynajmniej się można zalogować. Jak wow classic startował to ludzie czekali po 5h w kolejkach i to, że czekałeś wcale nie znaczyło, że po np. 4h nie wywali cię z kolejki i zaczynasz od początku :E  

Bo to pełnoprawny remake/remaster. Pewnie użyli takiej samej ilości serwerów jak 20 lat temu (może nawet tych samych, znając Blizzarda) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Monn napisał:

No dokladnie, czlowiek sie cieszyl ze mu sie udalo w ogole przejsc, pamietam byl taki miecz dla barbarzyncy "dziadek" to jak legenda byl. Ogolnie wtedy mam wrazenie ludzie sie cieszyli nawet jak kilka poziomow jakiejs gry przeszli, teraz jak sie nie da zdobyc najrzadszego setu w grze 2 godziny po premierze to ludzie juz wkurzeni ze co to za badziew :E

Wpływ Internetu. W WoW Vanilla człowiek serio cieszył się z rare, a potem się tak porobiło że jak gorsze niż epic to nic nie warte. No absurd. W Diablo cieszyło się ze zdobycia jakiegokolwiek złotego przedmiotu albo setowego na handel. Albo runy, za którą można było coś dostać. Ja się nawet z kamieni cieszyłem.

W ogóle gry się tak mało rozwinęły przez ostatnie 15 lat, a wręcz stały gorsze. My jak graliśmy to nie wiedzieliśmy co jest dobre, a co nie i robiliśmy to co uznaliśmy za stosowne. Człowiek odkrywał, zdobywał, eksplorował, próbował. A dzisiaj wszędzie poradniki, informacje. Psują rozgrywkę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ja narzekać nie mam zamiaru. Mam świat do uratowania - czas wracać do sanktuarium :D 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie straciłeś progressu, nie miałeś cyrków z wbiciem na serwer, to nie ma co narzekać i można grać, bo gra nic się nie zmieniła poza grafiką.
Ale gracze przez trudności z serwerami potracili postacie-progress nawet kilku godzinny. Tu mają prawo być wkurzeni. Na streamie Qairo co wrzucałem, to nawet scroll do identyfikacji nie zaskoczył, chłop nie był wstanie zidentyfikować żółtego itemu- pewnie przez problem z serwerami.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Reddzik napisał:

Jak nie straciłeś progressu, nie miałeś cyrków z wbiciem na serwer, to nie ma co narzekać i można grać, bo gra nic się nie zmieniła poza grafiką.
Ale gracze przez trudności z serwerami potracili postacie-progress nawet kilku godzinny. Tu mają prawo być wkurzeni. Na streamie Qairo co wrzucałem, to nawet scroll do identyfikacji nie zaskoczył, chłop nie był wstanie zidentyfikować żółtego itemu- pewnie przez problem z serwerami.

Też miałem problem z identyfikacją przedmiotów. Nagle z czapy ubijając potworki usłyszałem w słuchawkach po chyba 3 minutach odgłos identyfikacji ;)

Ja obniżyłem swoje oczekiwania na start, nauczony wieloma premierami Blizza wiedziałem że pierwsze godziny to będzie loteria ;) Dlatego zwyczajnie się nie spinam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Reddzik napisał:

Jak nie straciłeś progressu, nie miałeś cyrków z wbiciem na serwer, to nie ma co narzekać i można grać, bo gra nic się nie zmieniła poza grafiką.
Ale gracze przez trudności z serwerami potracili postacie-progress nawet kilku godzinny. Tu mają prawo być wkurzeni. Na streamie Qairo co wrzucałem, to nawet scroll do identyfikacji nie zaskoczył, chłop nie był wstanie zidentyfikować żółtego itemu- pewnie przez problem z serwerami.

Blizzard, premiera, problemy... Hmmm... Faktycznie, nie da się domyślić że może być słabo XD

Ludzie są sami sobie winni, napalają się doskonale wiedząc jak wyglądają premiery gier w obecnych czasach. Muszą zagrać minutę po premierze, biorą nawet wolne od pracy! A potem płacz bo mu postać zniknęła. Sorry ale to komedia :) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
    • Też tak myślę, jeśli te przecieki są prawdziwe i jeśli dalej pogłębią dysproporcję między serią 90 a 80 to nie zdziwię się jak 5080 będzie miało wydajność ledwie 4090 i 16GB, to by oznaczało, że ten ostatni w ogóle nie stanieje i pozostałby na pułapie 6-7k PLN. To byłoby bardzo w stylu NV
    • Gra do niczego nie zmusza, przynajmniej grając w demko nie czułem takiej potrzeby, aby parować cały czas, częściej używałem uników.
    • No i oczywiście, że obcina detale bo wszystko rozświetla. Jest jaśniej na pozór bo jest dokładnie jak na Asus, że świeci jaśniej w trybie 400, ale nie daje peak do 1000.
    • Typ sie konkretnie odkleja. Tu już faktycznie potrzeba dobrego specjalisty i pewnie pobytu na oddziale dobrego szpitala. Ale to też jakieś dobicie tego co musi być na konfederuskich stronach czy forach. Nowy ogromny pakiet broni i amunicji od USA bardzo ich zabolał. Aż czekam jak zaczną świrować jak do akcji wejdą f16
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...