Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Ma pytanie, czy można kampanię przechodzić w 2 osoby, wspólnie z kumplem przez Internet?

 

Z góry dziękuję za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kynareth napisał:

Wpływ Internetu. W WoW Vanilla człowiek serio cieszył się z rare, a potem się tak porobiło że jak gorsze niż epic to nic nie warte. No absurd. W Diablo cieszyło się ze zdobycia jakiegokolwiek złotego przedmiotu albo setowego na handel. Albo runy, za którą można było coś dostać. Ja się nawet z kamieni cieszyłem.

W ogóle gry się tak mało rozwinęły przez ostatnie 15 lat, a wręcz stały gorsze. My jak graliśmy to nie wiedzieliśmy co jest dobre, a co nie i robiliśmy to co uznaliśmy za stosowne. Człowiek odkrywał, zdobywał, eksplorował, próbował. A dzisiaj wszędzie poradniki, informacje. Psują rozgrywkę.

Pierwsza postać w wowie to chyba jakoś przez 3 miesiące levelowalem :E

Na początku nawet nie wiedziałem, że są mody. Każdego questa czytałem i szedłem po wskazówkach. Ogólnie dużo czasu poswiecalem na exploracje i poznawanie gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie kupuję na premierę, tej gry to samo. Może kupię, ale nie w tej cenie, chcę sobie przypomnieć, grałem tylko na piracie i to przed patchem 1.08 na MedianXL czy innych modach z rozwiniętą skrzynką itd. Nie znam tak gry jak inni wyjadacze, mało co pamiętam z mego grania, nawet nie pamiętam oznaczenia piramidy, która to jest ta jedyna ^^
Ale jako, że mechanika jest bardzo stara to też nie mam pewności czy szybko nie odpadnę, pamiętam, że nigdy do koszmaru nie skończyłem, bo mnie nudziło i testowałem inne postacie.

@januszc można, wczoraj na streamie ktoś przechodził w 2os.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem offline więc u mnie luzik.

Doświadczyłem 2 crashy gry.

Pierwszy po kilkunasty minutach grania offline, mówię zrobię postac online zerknąć jak Lobby wygląda. Wszedłem na Lobby, kliknałem wyszukaj gry i crash. Ale potem patrze a tu ludzie już narzekali, ze właśnie są problemy z serwerami więc to pewnie to było przyczyną.

Wróciłem więc do gry offline.

2gi crash wyłapałem po kilku godzinach non stop gry, ale chyba już coś wcześniej chyba zaczynało się dziać z grą bo z 60fpsów zrobiło mi się równiutki 30.

Po crashu straciłem raptem kilka sekund progresu postaci. Itemek, który przed crashem założyłem na siebie miałem już zidentyfikowany ale jeszcze w plecaku.

 

Innych niedogodności nie uświadczyłem, a nawet wydaje mi się, że polepszyli optymalizację. W open becie w 4k ultra na 3070 miałem niby stałe fps (vsync) ale grafika pracowała na 99% i temperatura była 72C. Wczoraj te same ustawienia, też 60fps vsync i stałe 60fps ale przy obciążeniu 70-80% i temperatury w okolicach 60C.

I w sumie wieczorkiem na spokojnie bez spinki Paladyn i Necro ukończyli Akt 1 i oba są na lv16.

W międzyczasie poleciały mi toporek Berserkera, rękawiczki Śmierci i unikatowy berdysz.

Dzisiaj na tapetę wjadą Zabójczyni, Czarka i może Druid, jak styknie czasu to może także Amazonka i Barb. :)

I tak na zmianę sobie nimi powoli będę szedł.

Kocham tą wspólną skrzynię. Teraz takie granie kilkoma postaciami i przerzucanie itemków między nimi sama przyjemność. :)

 

Aż mnie korci czy by jednak nie pograć HC. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

"Zaskoczenie". Kto by pomyślał że 20 letnia gra z nową nakładką graficzną dostanie ponownie wysokie oceny :E?

Kto by pomyslał ze nie ma zadnej "10", a no tak bo to nie ex Sony:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Reddzik napisał:

Dlatego ja nie kupuję na premierę, tej gry to samo. Może kupię, ale nie w tej cenie, chcę sobie przypomnieć, grałem tylko na piracie i to przed patchem 1.08 na MedianXL czy innych modach z rozwiniętą skrzynką itd. Nie znam tak gry jak inni wyjadacze, mało co pamiętam z mego grania, nawet nie pamiętam oznaczenia piramidy, która to jest ta jedyna ^^
Ale jako, że mechanika jest bardzo stara to też nie mam pewności czy szybko nie odpadnę, pamiętam, że nigdy do koszmaru nie skończyłem, bo mnie nudziło i testowałem inne postacie.

Ja sobie ostatnio pograłem w Median XL 2.0 i przeszedłem pierwszy poziom trudności. Jeśli Resurrected to tylko lepsza grafika to sensu nie widzę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? Jest dobrze na PC, jak jest na konsolach? W Diablo III grało się ok ( mam wersję na PC, PS4 i Switcha ) ale to starsza gra, więc może być gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Stjepan666 napisał:

AVX to technologia z chyba 2008 roku. Chyba wszystkie procesory po 2011 roku ją obsługują?

Jeżeli coś przeoczyli i uzyli jakiejś libki z C, która to wykorzystuje to być może fix będzie prosty. Jeżeli oparli na niej sporą część kodu to będzie gorzej i może się odbić na wszystkich...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, że gracza postać w D2R jest tak samo posępna i brzydka jak cały świat dookoła. Chcę aby postać sterowana była światłem w mroku, wybawicielem strudzonych, rosnącym w siłę wędrowcem pokonującym Wielkie Zło. Według fabuły i historii Diablo, bohaterowie są nefalemami, co jest wytłumaczone w Diablo 3 oraz w książkach. Jakoś nie wyglądają dla mnie. Prezentują się bardziej jak ćpuni w średnim wieku, niż wielcy superbohaterowie wybawcy Sanktuarium.

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kynareth napisał:

Nie podoba mi się, że gracza postać w D2R jest tak samo posępna i brzydka jak cały świat dookoła. Chcę aby postać sterowana była światłem w mroku, wybawicielem strudzonych, rosnącym w siłę wędrowcem pokonującym Wielkie Zło. Według fabuły i historii Diablo, bohaterowie są nefalemami, co jest wytłumaczone w Diablo 3 oraz w książkach. Jakoś nie wyglądają dla mnie. Prezentują się bardziej jak ćpuni w średnim wieku, niż wielcy superbohaterowie wybawcy Sanktuarium.

No cóż, taki klimat ludzie doceniali. W trójce narzekali że wszystko zbyt cukierkowe, chociaż dla mnie obydwie gry są dobre - po prostu są inne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, strasznie leniwy ten remaster po 21 latach! Mogliby dodać kustomizację postaci, zostawić granie przez LAN, dołożyć więcej questów, więcej przedmiotów, więcej setów, czwarty poziom trudności, nowy sekretny poziom, nowe dialogi. A tu nic. Kiepsko. Dlatego preferuję Age of Empires II Definitive Edition, które jest nadal rozwijane i nie trzyma się kurczowo by pozostać bez dodatkowej zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Kynareth napisał:

Nie podoba mi się, że gracza postać w D2R jest tak samo posępna i brzydka jak cały świat dookoła. Chcę aby postać sterowana była światłem w mroku, wybawicielem strudzonych, rosnącym w siłę wędrowcem pokonującym Wielkie Zło. Według fabuły i historii Diablo, bohaterowie są nefalemami, co jest wytłumaczone w Diablo 3 oraz w książkach. Jakoś nie wyglądają dla mnie. Prezentują się bardziej jak ćpuni w średnim wieku, niż wielcy superbohaterowie wybawcy Sanktuarium.

Jasność monitora na 100% i grasz otoczony światłem w mroku...:szczerbaty::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, galakty napisał:

No cóż, taki klimat ludzie doceniali. W trójce narzekali że wszystko zbyt cukierkowe, chociaż dla mnie obydwie gry są dobre - po prostu są inne. 

Mi się trójka graficznie bardzo właśnie podobała. Tylko zmiany gameplayowe nie przypadły mi do gustu. A Auction House to pomysł stracony i jeszcze przed premierę rozrysowałem na kartce A4 jak to wszystko się podzieje według prostej ekonomii. I dokładnie tak było. Inflacja oraz masowe farmienie przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Ten news to tak po golowemu trochę z tyłka :E

Z tego co pamiętam to w wymaganiach minimalnych są podane już na tyle nowsze procki, że mają AVX. Więc ta łatkę to raczej robią pod procki nie spełniające minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Grafika w 3 powinna być taka jak tu a nie tęcza i koniki pony?

Grafa w dwójce jest nudnawa, ciągle ten mrok i podobna kolorystyka. Przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kynareth napisał:

Nie podoba mi się, że gracza postać w D2R jest tak samo posępna i brzydka jak cały świat dookoła. Chcę aby postać sterowana była światłem w mroku, wybawicielem strudzonych, rosnącym w siłę wędrowcem pokonującym Wielkie Zło. Według fabuły i historii Diablo, bohaterowie są nefalemami, co jest wytłumaczone w Diablo 3 oraz w książkach. Jakoś nie wyglądają dla mnie. Prezentują się bardziej jak ćpuni w średnim wieku, niż wielcy superbohaterowie wybawcy Sanktuarium.

Diablo 3 - Rita z power rangers zabija kultuową postać. Ta historia z nefalemami to też wymysł przyszłych pisarzy blizzarda. Chyba w Diablo 2 nie byłeś jakimś wybrańcem, tylko zaprawionym w walce najemnikiem.
Wystarczy spojrzeć na Starcrafta i Starcrafta 2 pod względem fabularnym. Pierwszy to polityka, intrygi i brak kompromisów, a drugi to kosmiczna telenowela z zakończeniem w stylu końcówki Warcrafta 3.
Swoją drogą zostając przy temacie Warcrafta - to co oni za historię napisali po dodatku Wrath of the Lich King to woła o pomstę do nieba...

Chociaż osobiście muszę potwierdzić, że D2 jest nawet trochę za mroczne. :P Może czas postakować light radius na itemach. :D

Edytowane przez Divinity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurła nie moge ubić Duriela w 2 akcie, za stary jestem na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Monn napisał:

Kurła nie moge ubić Duriela w 2 akcie, za stary jestem na to

A kim grasz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Monn napisał:

Kurła nie moge ubić Duriela w 2 akcie, za stary jestem na to

Kup potki odtajania czy jak to one przetłumaczone były. Kilka łyknij przed walką, daj również swojemu najemnikowi kilka przed walką. Podbije to Ci na długi czas cold resista.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj ale się fajnie gra Assasinką na pułapki :) milutko. Kurka najlepsze jest to, że własnie takie same odczucia towarzyszyły mi 20 lat temu :E 

Grafikę zapamiętałem taką jak w remasterze - cieszącą oko. Dopiero gdy teraz przystawi się remaster do oryginały człowiek widzi jak bardzo zaburzone wspomnienia ma :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kynareth napisał:

Grafa w dwójce jest nudnawa, ciągle ten mrok i podobna kolorystyka. Przesada.

Ile Ty masz lat?
Chyba jesteś na etapie oglądania "Koników Ponny"...
Trzecia część to dno i kilometr mułu.
Graficznie to festyn. Jak dla mnie to trójka nawet nie powinna ujrzeć światła dziennego.

Godzinę temu, Divinity napisał:

Diablo 3 - Rita z power rangers zabija kultuową postać. Ta historia z nefalemami to też wymysł przyszłych pisarzy blizzarda. Chyba w Diablo 2 nie byłeś jakimś wybrańcem, tylko zaprawionym w walce najemnikiem.
Wystarczy spojrzeć na Starcrafta i Starcrafta 2 pod względem fabularnym. Pierwszy to polityka, intrygi i brak kompromisów, a drugi to kosmiczna telenowela z zakończeniem w stylu końcówki Warcrafta 3.
Swoją drogą zostając przy temacie Warcrafta - to co oni za historię napisali po dodatku Wrath of the Lich King to woła o pomstę do nieba...

Chociaż osobiście muszę potwierdzić, że D2 jest nawet trochę za mroczne. :P Może czas postakować light radius na itemach. :D

Wings of Liberty było wyśmienite.
Kolejne dwie części drugiej części to totalny odjazd w stronę telenoweli.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Althais napisał:

Ile Ty masz lat?
Chyba jesteś na etapie oglądania "Koników Ponny"...
Trzecia część to dno i kilometr mułu.
Graficznie to festyn. Jak dla mnie to trójka nawet nie powinna ujrzeć światła dziennego.

My Little Pony oglądałem jako dorosły, ja jestem na etapie oglądania anime, z którego nie wyrastam. Nie trafia do mnie, że dorosły mężczyzna powinien lubić jak jest szaroburo i mrocznie.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej dziwne by było oglądać piękne ukwiecone łąki, motylki latające nad kwiatami, jasne chmurki i inne wesołe misie skoro to jest gra o demonach z piekła, rozszarpujących śmiertelników na krwawe, ociekające jelitami strzępy. :E 

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...