Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Coś chyba podkręcili z wypadaniem pasujących zielonek. Jak mi raz wyrzuciło kapcie z zestawu Sigona tak chwila i już mam 4/6 zebranych.  Fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pograłbym sobie. Ale muszę zdecydować czy Diablo czy Deathloop. 360 złotych naraz to zbyt chory wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szambo napisał:

No pograłbym sobie. Ale muszę zdecydować czy Diablo czy Deathloop. 360 złotych naraz to zbyt chory wydatek.

Diablo da ci więcej w sytuacji koszt/czas gry, a z drugiej strony Diablo jest po prostu nudnym grindem który oferuje przestarzałe już mechaniki, i jest ciekawy tylko dla "wyjadaczy". 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Szambo napisał:

No pograłbym sobie. Ale muszę zdecydować czy Diablo czy Deathloop. 360 złotych naraz to zbyt chory wydatek.

Jak lubisz Arkane to Deathloop zdecydowanie. Coś nowego, świeżego i unikatowego - osobiście nie znam drugiej takiej gry z settingiem "dnia świstaka".  Diablo 2 tylko dla weteranów serii i lubiących marnować czas na farmienie.  Kupił bym po przecenach, aby zagrać w kampanie i tyle.  U mnie brak kanapowego coopa, czy crossplaya zniechęcił do kupna. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Szambo napisał:

No pograłbym sobie. Ale muszę zdecydować czy Diablo czy Deathloop. 360 złotych naraz to zbyt chory wydatek.

Diablo długo nie stanieje. Więc i tak czeka cię zakup za full price jak chcesz w to grać, a najlepiej w dolcach wychodzi.

A Deathloop już kilka dni po premierze pikuje z ceną. Więc jak nie masz jakiegoś napału na tą rozreklamowaną grę to za miesiąc-dwa zjedzie do ~100zeta i sobie na luzie ograsz, przy okazji zaoszczędzając kasiorkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Jak lubisz Arkane to Deathloop zdecydowanie. Coś nowego, świeżego i unikatowego - osobiście nie znam drugiej takiej gry z settingiem "dnia świstaka". 

No właśnie gry Arkane uwielbiam i każda dała mi pełno frajdy. Z kolei w Diablo 2 grałem jakieś 18 lat temu i sam nie wiem jak by mi podeszło. Lubię HnS, ale póki co nie ma takiego w którego bym tłukł wyższe poziomy trudności. Najwięcej trzaskałem w Titan Quest. Teraz wróciłem do Grim Dawn. Na premierę pamiętam kupowałem Wolcena. Diablo 3 też ograne. W sumie przeważnie jedno przejście mi wystarcza. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szambo napisał:

No właśnie gry Arkane uwielbiam i każda dała mi pełno frajdy. Z kolei w Diablo 2 grałem jakieś 18 lat temu i sam nie wiem jak by mi podeszło. Lubię HnS, ale póki co nie ma takiego w którego bym tłukł wyższe poziomy trudności. Najwięcej trzaskałem w Titan Quest. Teraz wróciłem do Grim Dawn. Na premierę pamiętam kupowałem Wolcena. Diablo 3 też ograne. W sumie przeważnie jedno przejście mi wystarcza. 

Jeśli jedno przejście Ci wystarcza to HnS nie jest zdecydowanie twoim gatunkiem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szambo napisał:

Ile czasu schodzi na przejście Normala? 5 aktów. 

Jak będziesz chciał odkryć całą mapę we wszystkich lokacjach zabijając wszystkie potworki i dodatkowo będziesz słuchał wszystkich dialogów to może i nawet ponad 20 godzin, zależy też jak grasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem, bo jakoś nigdy w diablo  nie grałem :E

No i  serwery wywala, więc trzeba poczekać na fixy :)

Niestety z grami nie jest jak z winem, więc czuć 2 dekady w mechanice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Szambo napisał:

W sumie przeważnie jedno przejście mi wystarcza. 

To sobie daj spokój, a tym bardziej, że już znasz D2. Nic nowego tam nie wprowadzili. To stare Diablo 2 z nową panierką.;) 

10 minut temu, ZeFe napisał:

No i  serwery wywala, więc trzeba poczekać na fixy

Taa jasne, gramgrałem w D3 od kilku sezonów i zawsze przy jakiś sesji jest logout.  Jak nie organelli przez tyle lat to teraz także tego nie zrobią. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duriel pokonany ?10 razy musiałem się do niego wracać bo miał mnie na 2 hity ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.09.2021 o 20:25, caleb59 napisał:

Kq98EEA.jpg

No i wywróżyłeś mi... mój laptop który ogatnia lola w 150fps, tu nie dal rady. Nawet nie chodzi o samą wydajność, bo na low powinno latać, ale takich cyrków ze sterownikami dawno nje miałem.

2x format, wszystkie możliwe metody - tryb zdolności, zwiększone stronnicowanie, instalkna na zewnętrznym ssd, sterowniki z ostatnich 5 lat po kolei wszystkie istalowalem aż ddu się grzało:E  

Pierwszy raz poległem i kupiłem nowego laptopa, piekło niestety otworzy się dla mnie we wtorek, bo jeszcze mnie wydymali z czasem dostawy ??‍♂️

Ps. Ale to może i lepiej, może mnie ominą z deka bugi wieku noworodkowego ?

Edytowane przez Czeryboj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ją gdzieś kupić oficjalnie, poza ich stroną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie nie mam w ogóle możliwości grać online. Wyskakuje mi error, że moja postać jest już w grze na serverze, niezależnie jaką postać wybiorę i nawet jak tworzę nową.

Podobno znany bug z bety.

https://attackofthefanboy.com/guides/diablo-2-resurrected-how-to-fix-character-already-on-server-error/

Jest to po prostu żenujące

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czeryboj napisał:

No i wywróżyłeś mi... mój laptop który ogatnia lola w 150fps, tu nie dal rady. Nawet nie chodzi o samą wydajność, bo na low powinno latać, ale takich cyrków ze sterownikami dawno nje miałem.

2x format, wszystkie możliwe metody - tryb zdolności, zwiększone stronnicowanie, instalkna na zewnętrznym ssd, sterowniki z ostatnich 5 lat po kolei wszystkie istalowalem aż ddu się grzało:E  

Pierwszy raz poległem i kupiłem nowego laptopa, piekło niestety otworzy się dla mnie we wtorek, bo jeszcze mnie wydymali z czasem dostawy ??‍♂️

Ps. Ale to może i lepiej, może mnie ominą z deka bugi wieku noworodkowego ?

A jaki tam masz procek w tym lapku?

Bo na moim i5 1035g7 w becie i na premierę miałem ten sam problem, ale po zainstalowaniu najnowszych beta driverów ruszyło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lukass_22 napisał:

A jaki tam masz procek w tym lapku?

Bo na moim i5 1035g7 w becie i na premierę miałem ten sam problem, ale po zainstalowaniu najnowszych beta driverów ruszyło :D

I5 4210u, niestety 2 dni walki że sterami. Jeszcze chyba dysk pada, bo falujący transfer od 100kb do 60mb...

Teraz już będzie i5 10500h 6c/12t i rtx3060, to znow spokoj na jakiś czas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając na singlu można zrobić słowo runiczne infinity nieskończoność?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Czeryboj napisał:

I5 4210u, niestety 2 dni walki że sterami. Jeszcze chyba dysk pada, bo falujący transfer od 100kb do 60mb...

Teraz już będzie i5 10500h 6c/12t i rtx3060, to znow spokoj na jakiś czas 

Czego Ty wymagasz od 7 letniego procka? do tego od samego początku on był słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Nie lepiej bylo kupić na Ps5 i ograć na oledzie?

Oled, a jakość i tak będziesz miał gorszą niż na 24 calach w 1080p na PC.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4210U jest dziś bardzo słaby, nie ma co liczyć że wszystko będzie śmigać.

 

Mi w Diablo III bardzo przeszkadza np. to, że w patchu 2.0 wprowadzili autoskalowanie przeciwników do poziomu postaci. Powinien być wybór poziomu trudności, na którym zakładamy serwer. Najlepiej 4 poziomy trudności. System z D2R bardziej mi odpowiada. Skalowanie przeciwników oznacza zepsucie poczucia awansu wraz z levelowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadłem znów po latach. Prawie zaliczyłem zgon w nocy wczoraj, "bo jeszcze chwila, jeszcze jeden level..." :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kynareth napisał:

Mi w Diablo III bardzo przeszkadza np. to, że w patchu 2.0 wprowadzili autoskalowanie przeciwników do poziomu postaci. Powinien być wybór poziomu trudności, na którym zakładamy serwer. Najlepiej 4 poziomy trudności. System z D2R bardziej mi odpowiada. Skalowanie przeciwników oznacza zepsucie poczucia awansu wraz z levelowaniem.

Skalowanie przeciwników to największy bezsens jaki wymyślono w grach z progresją postaci. Robi się to tylko dlatego że to najłatwiejsze, najbardziej leniwe rozwiązanie. A właściwie nawet nie rozwiązanie problemu, tylko ukrywanie go i przy okazji tworzenie nowego. Jeśli w jakiejś grze są levele i rozwój postaci, a przeciwnicy i tak skalują się według naszego rozwoju, to dobry znak że twórcy nie wiedzą co robią i nie znają się na projektowaniu rozgrywki. Niestety to jest plaga w nowych grach.

Edytowane przez Isharoth
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten blizzard odwala? skasowało mi postać i wszystkie postępy :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka. 
mnie z kolei d2:r się bardzo podoba. Nie do końca rozumiem hejtu. 
Co zauważyłem:

- pierwszy akt jest jakby słabiej wykonany w porównaniu do drugiego (grafika i dzwięk) 

- animacja postacie z drugiego aktu, o wiele ciekawsza. Ścierwojad i te małe latające po prostu rządzą. 

- nie da się wkleić klejnotu ze skrzyni, do przedmiotu z gniazdem znajdującego się w skrzyni (nareszcie)

- można sobie ustawić HDR jak się włączy obsługę w systemie operacyjnym (i ma się ekran z hdr)

Dla milosnika serii diablo , pozycja obowiazkowa.

BW gierka powinna być za 50% ceny dla użytkowników / posiadaczy D2 'classic', a tak jest hejt. Gdyby było za 30 zł, wszyscy by lali po porach. 

BTW2 jak ustawicie sobie gre na extremalny max, to można ją lekko przytkać (z zachowaniem jednak płynności dla 'oka')

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pograłem 2h bo gra kosztowała nie mało i zostawiłem na razie :D Ale na pewno skończę przynajmniej raz bo sobie obiecałem. W końcu to diablo 2.

Nigdy nie byłem zapalonym graczem i dalej ni cholera nie wiem czemu ludzie się w to tak zagrywają prócz sentymentu starszych facetów do lat młodości. Gra z 2000 roku.

Widać, że to prekursor dzisiejszych h&s. Oglądałem streamy to gość ustawił sobie 5 portali w mieście i skacze między miejscami i coś tam farmi w party. Baal -> trzecia kraina -> Mefisto -> krowi poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...